اسپیلت

مشاوره ، طراحی و اجرای انواع اسپیلت در ظرفیت های مختلف

فروش انواع کولر گازی و اسپیلت در مصارف خانگی و اداری در ظرفیت های مختلف

اسپیلت یا کولر گازی: امروزه با پیشرفت تکنولوژی دستگاه های برودتی زیادی تولید شده اند که اساس کار همه آنها تقریباً شبیه به یکدیگر است. شرکت سیتاک با توجه به تجربه ۱۵ ساله در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تهویه خانگی و اداری جهت مشاوره در کنار شماست. شما می توانید با استفاده از مشاوره تلفنی و حضوری کارشناسان شرکت سیتاک مناسب ترین ظرفیت را برای منازل و محل کار انتخاب نمایید.

یکی از دلایلی که سیتاک مبنای آغاز همکاری را بر روی مشاوره گذاشته است انتخاب مناسب ظرفیت دستگاه اسپیلت است. فرقی نمی کند. اگر بیش از حد نیاز سرمادهی انجام شود موجب نارضایتی ساکنین خانه خواهد شد و اگر هم کمتر از ظرفیت مورد نیاز سرمادهی انجام شود اتلاف هزینه ها و مصرف بیشتری انرژِ را خواهیم داشت. بنابراین سیتاک در کنار شماست تا بهترین و مناسب ترین سیستم تهویه مطبوع را برای منزل و محل کار خود انتخاب نمایید. چیلر و خرید چیلر را نیز از سیتاک بخواهید.

اسپیلت های کم مصرف

همانطور که میدانید خرید اسپیلت یا هر دستگاه برودتی دیگری می بایست بر اساس میزان مصرف انرژی صورت گیرد. استفاده از اسپیلت های کم مصرف هم در هزینه های خانوار موثر است و هم در ذخیره سازی سرمایه ملی (برق) تاثیر بسزایی دارد. حتماً شما نیز میخواهید از اسپیلت های اینورتر استفاده نمایید. لازم به ذکر است میزان هزینه اولیه برای خرید اسپیلت های اینورتر کمی بالاتر از اسپیلت های معمولی است ولی شما مطمئن هستید که این اختلاف قیمت را در مصرف انرژی و هزینه ای که بابت قبض پرداخت می کنید جبران خواهد شد. مورد مصرف اسپیلت های کم مصرف میتواند خانه های مسکونی و آپارتمان های شهری باشد و هم می تواند اداره ها و شرکت های مختلف را در بر گیرد.

میزان هوادهی و سرمایش اسپیلت

معمولاً توان دستگاه های برودتی و سرمازا بر اساس توان اسمی یا توان واقعی مشخص می شوند. توان اسمی توانی است که به صورت غیر واقعی است و همیشه بیشتر از توان واقعی دستگاه است. برای خرید دستگاهی مناسب به لحاظ میزان هوادهی و سرمایشی می بایست به توان واقعی دستگاه توجه کنید. مسئله ی دیگری که در این رابطه قابل ذکر است انتخاب دستگاه مناسب بر اساس متراژ مفید آپارتمان یا محل کار شماست. شما می توانید با کارشناسان سیتاک صحبت کنید و بر اساس نیازهای خود در بحث سرمایشی از کولر گازی مناسبتری استفاده نمایید.

اتفاقی که انتخاب اسپیلت را کمی دشوار می کند این است که افراد غیر کارشناس مشاوره ناصحیحی را به شما می دهند و شما را گمراه می کنند. معمولاً پس از خرید و نصب یک دستگاه کولر گازی بدون در نظر گرفتن میزان توان موثر دستگاه، نارضایتی ها بروز می کند. نارضایتی هایی که می تواند ناشی از افت توان دستگاه باشد یا بالا رفتن هزینه های برق و مصرف انرژی.

انتخاب صحیح دستگاه های سرمایشی و تاسیساتی می تواند اولاً جلوی هزینه های اضافی در مرحله خرید را بگیرد، ثانیاً چون دستگاه بر اساس نیاز محل مورد استفاده خریداری شده هم تهویه مطبوع و مناسبی را ارائه دهد و هم از اصراف در انژی برق جلوگیری نماید. میزان سرمادهی کولر با معیار BTU مشخص می گردد. BTU بالاتر به میزان سرمادهی بیشتر در واحد زمان است (نه اینکه دمای باد کولر خنک تر است بلکه میزان سرمایی که وارد محیط می شود بیشتر خواهد بود). از دیگر خدمات سیتاک می توان به بازسازی آپارتمان، طراحی ویلا و اجرای ویلا و دکوراسیون مغازه اشاره نمود.

شما می توانید از طریق جدول زیر میزان هوادهی مورد نیاز خود را پیدا کنید. ولی بازهم توصیه می کنیم که برای خرید اسپیلت با کارشناسان سیتاک مشورت نمایید.

 مشاوره و هماهنگی بازدید: ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

روال اجرای پروژه
مراحل خرید اسپیلت
مشاوره رایگان
ظرفیت سنجی و نیاز سنجی
مشاوره و ارائه قیمت برندهای مختلف
لوله کشی اسپیلت و نصب پنل
تست فنی و تحویل پروژه
خدمات سیتاک
طراحی ویلا

طراحی کامل نقشه های ویلا با بیش از ۱۰۰ پروژه طراحی شده در کشور

صنایع چوب سیتاک

طراحی و اجرای کلیه خدمات دکوراتیو چوبی اعم از کابینت آشپزخانه و ساخت مصنوعات چوبی

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل خود را با شیوه ها و طرح های خلاقانه انجام دهید.

مشاوره در طراحی و ساخت

سیتاک در کنار شماست و در بخش طراحی تا آخرین روز اجرا مشاور شما خواهد بود.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان های اداری و مسکونی در سبک های کلاسیک و مدرن تخصص سیتاک است.

دکوراسیون مغازه

ارائه جدیدترین طرح ها برای دکوراسیون مغازه شما بر اساس نوع محصولات و طیف مخاطبان شما در جهت افزایش فروش

مقالات
راه های ارتباطی

۰۲۱-۸۶۰۸۵۶۷۲

۰۹۱۲۶۷۵۲۲۷۹

info@sitakdesign.com

آدرس

تهران، ونک، گاندی شمالی، پلاک ۴، واحد ۳

شنبه تا پنج شنبه

از ساعت ۹ تا ۲۰

۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸ - ۰۹۱۲۶۷۵۲۲۷۹