اجرای کف سازی در بازسازی ساختمان

اجرای کف سازی در بازسازی ساختمان

اجرای کف سازی در بازسازی ساختمان

همانطور که می دانید بازسازی ساختمان جایگزین مناسبی برای تخریب و نوسازی ملک است. اگر شما مالک یک واحد آپارتمان در یک ساختمان مسکونی هستید و امکان تخریب و نوسازی برای ساختمان شما فراهم نیست می توانید از گزینه بازسازی ساختمان برای تعمیرات و تغییرات در دکوراسیون داخلی استفاده کنید. یکی از اموری که در بازسازی ساختمان به آن پرداخته می شود طراحی و اجرای کف واحد آپارتمان شماست. امروز سیتاک انواع متریال ها و نحوه ی اجرای آنها در کف سازی را توضیح می دهد. با سیتاک همراه باشید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

طرح مورد نظر خود را مشخص کنید:

همه چیز در بازسازی ساختمان از طراحی آغاز می شود. ابتدا می بایست برای تمام مراحل بازسازی، طرحی از پیش تعیین شده داشته باشید. در واقع خط فکری شما مشخص کننده نوع اجرا و تا حدودی هزینه های اجرا خواهد بود. برای کف سازی نیز مانند قسمت های دیگر می بایست طرح مشخصی را در ذهن خود ایجاد کنید. طرح مورد نظر خود را با طراح و مشاور پروژه خود در میان بگذارید تا با کمی تغییرات در طرح، پختگی لازم در اجرا حاصل شود. طرح های متنوعی برای کف آپارتمان شما وجود دارد. شما می توانید کف واحد را به صورت ساده و فقط با سرامیک های یکسان فرش کنید.

 یا اینکه از سرامیک های طرح دار برای طرح های مختلف هندسی استفاده کنید. شما می توانید طرح سقف آپارتمان خود را روی کف نیز پیاده کنید. در این حالت با کمک نورپردازی کیفیت و زیبایی بازسازی ساختمان را تضمین کرده اید. البته استفاده از طرح های خاص و پیچیده تر متعاقباً هزینه های بیشتری را در اجرا خواهد داشت. یادتان باشد طرح شما هر چه که باشد می بایست قابلیت اجرایی داشته باشد. شما هر طرحی را نمی توانید اجرا کنید. با توجه به محدودیت هایی که به لحاظ متراژ و نقشه آپارتمان محتمل است مناسب ترین طرح را سیتاک برای شما اجرا خواهد کرد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

متریال ها را بررسی کنید:

در بین متریال های اجرایی برای کف سازی آپارتمان خود جستجو کنید. مناسب ترین متریال برای اجرای طرحی که از قبل تعیین کردید را پیدا کنید. از لحاظ نوع رنگ و بافت متریال و همچنین کیفیت و درجه بندی کیفی متریال مورد انتخاب خود را گزینش نمایید. شما می توانید تمام متریال ها را به عنوان گزینه های خود داشته باشید. اولین نکته این است که کدام متریال با طرح شما سازگاری و هماهنگی بیشتری دارد؟ و نکته دوم اینکه ماندگاری و دوام کدام متریال بیشتر است؟ اگر از ابتدا طراحی کف واحد آپارتمانی را به درستی انجام داده باشید در مرحله انتخاب متریال راحت تر خواهید بود و مستقیماً به سراغ متریال مورد نظر خود می روید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

 انواع سرامیک ها، سنگ های ساختمانی ویژه کف سازی، انواع پارکت ها و رنگ های اپوکسی از جمله متریال های اجرایی در بخش کف سازی هستند. بازسازی ساختمان تماماً با تجربه تیم های اجرایی انجام می شود. ابتدا طراحی انجام می شود. سپس متریال مورد نظر انتخاب و خریداری می شود و در انتها بر طبق اندازه های موجود اجرا می شود. این ۳ مرحله به یک اندازه دارای اهمیت می باشند. دقت را در تمام این مراحل به کار بگیرید زیرا پس از اجرا، جای بازگشت ندارید مگر با صرف هزینه های بیشتر.

اجرای نهایی:

بعد از اینکه متریال مورد نظر را انتخاب کردید و از بازار خریداری شد می بایست توسط تیم ها و اکیپ های دارای تجربه، اجرا شود. هزینه های شما در بخش اجرای کف سازی تا حدودی مشخص است. البته کیفیت در اجرا نیز از عوامل تعیین قیمت به شمار می آید. شما می توانید با مشاوره گرفتن از شرکت های بازسازی ساختمان بهترین انتخاب را در بخش اجرا داشته باشید. بهترین انتخاب در اجرای کف سازی گزینه ای است که علاوه بر اجرای بی نقص و با کیفیت، هزینه های منصفانه ای نیز برای شما در پی داشته باشد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

معمولاً اجرای کف سازی در بازسازی ساختمان را به صورت متری محاسبه می کنند و شما می بایست بر اساس هر متر مربع هزینه های اجرا را بپردازید. اجرای تمام متریال ها در بخش کف سازی با یکدیگر متفاوت است و اکیپ های اجرایی خاص خود را می طلبد. به عنوان مثال کیفیتی که در اجرای سرامیک از تیم تخصصی اجرای سرامیک می توانید بگیرید از تیم سنگ کار نمی توانید انتظار داشته باشید. هر چند که با قیمت پایین تری برای شما اجرا نمایند. سیتاک در تمام این مراحل در کنار شماست و به عنوان مشاور و مجری پروژه بازسازی ساختمان این خدمات را ارائه می دهد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

شرکت سیتاک مجری تخصصی انواع بازسازی ساختمان به صورت کلی و جزئی

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

خانه هوشمند

چیلر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :