امور اجرایی آشپزخانه در بازسازی ساختمان (بخش اول)

امور اجرایی آشپزخانه در بازسازی ساختمان (بخش اول)

امور اجرایی آشپزخانه در بازسازی ساختمان (بخش اول)

اگر به این فکر افتاده اید که آپارتمان خود را بازسازی کنید بهتر است از آشپزخانه شروع کنید. آشپزخانه محلی است که خانم های خانه دار ممکن است بیشترین زمان خود را در آن سپری کنند. بنابراین ساختن فضایی جدید که باب میل خانم ها باشد از اولویت های بازسازی ساختمان در بخش آشپزخانه است. با سیتاک همراه باشید تا در این مورد بیشتر با هم صحبت کنیم.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

کف سازی و ساخت دیوارها:

اولین نقطه تمرکز شرکت های بازسازی ساختمان در بخش بازسازی آشپزخانه نوع نگاهی است که طراح نسبت به دیوارها و کف آشپزخانه دارد. اگر می خواهید کف آشپزخانه خود را فرش کنید نوع متریال مورد استفاده شما در کف سازی زیاد اهمیت پیدا نمی کند. اما اگر از میز ناهار خوری استفاده می کنید و آشپزخانه را فرش نخواهید کرد بهترین متریال سرامیک خواهد بود. سرامیک ها با توجه به سطح صیقلی و صافی که دارند برای شستشو مناسب تر از دیگر متریال ها هستند. سرامیک های پرسلانی بدون بند در اندازه های ۵۰ * ۵۰ سانتی متر پیشنهاد می شوند. یادتان باشد طرح سرامیک را با توجه به رنگ کابینت ها و لوازم آشپزخانه خود انتخاب کنید. در کف سازی مقوله شیب بندی را در نظر بگیرید. شیب آشپزخانه حتماً می بایست به مسیر خروج آب منتهی شود.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

دیوارهای آشپزخانه را با کاشی ها در طرح های مدرن کار کنید. اینجا نیز هماهنگی بین انتخاب رنگ کاشی ها و دکوراسیون آشپزخانه اهمیت دارد. یادتان باشد کاشی های آشپزخانه اندازه های مختلفی دارند. در گذشته از اندازه های ۲۵ * ۴۰ استفاده می شد ولی امروزه سایز های بزرگتر نیز موجود است که پیشنهاد سیتاک استفاده از اندازه ی ۳۰ * ۶۰ سانتی متر است. شما می توانید از کف تا سقف آشپزخانه را با کاشی کار کنید. پشت کابینت ها زیاد مهم نیستند زیرا دیده نمی شوند و شما می توانید از کاشی هایی با درجه کیفی پایین تر برای پشت کابینت ها استفاده کنید. شرکت سیتاک به عنوان مشاور در پروژه بازسازی ساختمان در کنار شماست.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

ادامه این مقاله را در بخش دوم مطالعه بفرمایید.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

خانه هوشمند

چیلر

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :