انتخاب درب ضد سرقت در بازسازی ساختمان

انتخاب درب ضد سرقت در بازسازی ساختمان

انتخاب درب ضد سرقت در بازسازی ساختمان

در بازسازی ساختمان انتخاب و خرید متریال یکی از مهم ترین اقدامات است. متریالی که شما در نصبیات به آنها نیازدارید، متریالی مانند شیرآلات بهداشتی، درب های داخلی اتاق ها، درب های سرویس و حمام که می بایست ضد آب باشند، یراق آلات درب ها، کابینت آشپزخانه و … هستند.

درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

نکاتی که در انتخاب درب های ضد سرقت مهم هستند:

۱ – جنس رویه درب:

معمولاً درب های ضد سرقت با مواد اولیه متفاوتی ساخته می شوند. درب های ضد سرقت چینی، ترکیه ای و ایرانی رقابت شدیدی برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار ایران را دارند. در این بین شرکت هایی موفق تر خواهند بود که در عین رعایت کردن فاکتورهای اصلی درب ضد سرقت از مواد اولیه مرغوب تری هم استفاده کرده باشند. معمولاً جنس رویه از ورق های نازک فولادی با تحمل درجه حرارت بالا ساخته می شوند. شما نیز برای انتخاب درب ضد سرقت در بازسازی ساختمان به سمت درب های با کیفیت تر کشیده می شوید.

درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

۲ – تعداد قفل ها:

تعداد قفل های اصلی در درب های ضد سرقت اهمیت فراوانی دارند. شرکت های مختلف درب های ضد سرقت را با تعداد قفل های مختلفی می سازند. معمولاً بین ۸ تا ۱۲ قفل اصلی کیفیت و امنیت درب ضد سرقت را تا حد بسیار بالایی افزایش می دهد. این قفل ها در ردیف های ۴ تایی طراحی شده اند. دقت داشته باشید شما می توانید درب ها را بدون سوئیچ نیز خریداری کرده و قفل های الکترونیکی را بر روی آنها سوار کنید. این قفل های الکترونیکی قابلیت ست شدن با خانه هوشمند را نیز دارند و از راه دور قابل کنترل هستند.

درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

۳ – زیبایی طرح:

شاید مهم ترین مولفه های انتخاب درب ضد سرقت برای خانواده های ایرانی را بتوان زیبایی و رنگ درب عنوان کرد. شما می توانید در عین رعایت موارد امنیتی و در نظر داشتن آنها هنگام خرید، رنگ درب ضد سرقت را با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی انتخاب کنید. همچنین انتخاب طرح رویه درب نیز به سلیقه و نظر شما بستگی دارد. معمولاً درب های ضد سرقت در قابهای اصلی از ابزار CNC برای طراحی استفاده می کنند که کار را بسیار زیبا جلوه می دهد. در بازسازی ساختمان توجه به تمام این موارد جهت انتخاب درب ضد سرقت ضروری است.

درب ضد سرقت
درب ضد سرقت

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :