ایجاد فضای آرامش در بازسازی ساختمان

ایجاد فضای آرامش در بازسازی ساختمان

ایجاد فضای آرامش در بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان در ساختمان ها و آپارتمان های قدیمی گزینه مناسبی است که معمولاً جایگزین بحث تخریب و نوسازی می شود و نوسازی را تا چند سال به تاخیر می اندازد. در بازسازی ساختمان مهم ترین عامل ساخت مجدد و با کیفیت اجزای داخلی آپارتمان یا خانه است. هر چه در بازسازی ساختمان از متریال های مرغوب تر و با کیفیت اجرای بالاتری بهره ببرید خیالتان بابت دوام کار بیشتر می شود. شما می توانید بدون استرس چند سال از خانه خود استفاده کنید. سیتاک قصد دارد در مورد روح بازسازی ساختمان با شما صحبت کند. مطمئناً گذشته از کیفیت در اجرا و انتخاب متریال های با کیفیت، بازسازی ساختمان تاثیرات روحی بسیاری را برای ساکنین به همراه خواهد داشت. با سیتاک همراه باشید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

فضاها را مجزا کنید:

یکی از راه های دریافت هر چه بیشتر آرامش روحی در بازسازی ساختمان تفکیک فضاها از یکدیگر است. اتاق پذیرایی، اتاق خواب ها، فضای نشیمن یا TV Room می بایستی از یکدیگر تفکیک شوند. شما می توانید اینکار را با تجهیزات مرسوم در بازسازی انجام دهید. یا اینکه از اختلاف ارتفاع سطحی بهره ببرید. ساده ترین راه این است که بوسیله طراحی دکوراسیون داخلی سعی در جداسازی فضاها نسبت به یکدیگر داشته باشید. اتاق خواب ها به صورت مشخص از سایر فضاها جدا می باشند. به همین دلیل شما می توانید طرح های مجزایی را برای بازسازی آنان پیاده سازی کنید. منظور از تفکیک فضاها جداسازی اتاق پذیرایی یا سالن اصلی نسبت به اتاق نشیمن و ورودی منزل است. سیتاک با استفاده از تجربه متخصصین خود آرامش را پس از بازسازی ساختمان به شما هدیه می دهد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

فضای سنتی را در کنار مدرن ایجاد کنید:

شاید شما نیز علاقه مند به داشتن فضایی کاملاً سنتی در آپارتمان خود باشید. فضاهای سنتی نیازمند طرحی خاص و از قبل تعیین شده می باشد که با متریال های مرسوم مانند آجر در بازسازی ساختمان کار می شود. سیتاک پیشنهاد می دهد با توجه به فضای داخلی آپارتمان خود حتماً فضایی را برای ایجاد تم سنتی اختصاص دهید. معمولاً در طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای مدرن در آشپزخانه، اتاق پذیرایی و نشیمن تعریف می شود. حال هماهنگی و همگونی فضایی سنتی در کنار این مدرنیته می تواند به جذابیت داخلی آپارتمان شما نیز کمک کند. بازسازی ساختمان کار سختی نیست ولی تخصصی است. سعی کنید امور بازسازی ساختمان خود را چه به صورت جزئی و چه به صورت کلی به متخصصان این رشته واگذار کنید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

شرکت سیتاک مشاور و مجری کلیه امور بازسازی ساختمان با طراحی ۳ بعدی قبل از اجرا

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

خانه هوشمند

چیلر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :