چگونه با کمترین هزینه آپارتمان خود را بازسازی کنیم؟

چگونه با کمترین هزینه آپارتمان خود را بازسازی کنیم؟

چگونه با کمترین هزینه آپارتمان خود را بازسازی کنیم؟

در بازسازی ساختمان این نکته دارای اهمیت بسیاری است که هدف شما از بازسازی ساختمان چیست؟ شما در شرایطی می توانید جواب این سوال را با اختیار کامل بدهید که مجبور به بازسازی نشده باشید. خانه هایی که مجبور به انتخاب بازسازی ساختمان می شوند عموماً خانه هایی هستند که بیش از ۲۰ سال از زمان ساخت و پایانکارشان می گذرد. این ساختمان ها فرسوده هستند و فقط می توانند جای خود را به ساختمانی جدید و نو بدهند. هزینه بازسازی ساختمان برای خانه های پیر کم نیست و کاملاً وابسته به میزان خرابی تاسیسات و زیر ساخت ها دارد. ولی در آپارتمان هایی که معمولاً زیر ۲۰ سال عمر دارند بحث کمی متفاوت است. سیتاک در مورد بازسازی ساختمان های جوان تر با شما صحبت می کند.

راه کارهایی برای تغییر در طراحی دکوراسیون داخلی و به طور کلی بازسازی ساختمان وجود دارد که می تواند تا حد بسیاری از هزینه های شما را کاهش دهد. با سیتاک همراه باشید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۱ – مشورت قبل از آغاز کار:

طبق تجربه در بازسازی ساختمان افرادی بیشترین هزینه را انجام می دهند که عجله می کنند. در بازسازی ساختمان به دلیل اینکه امری کاملاً تخصصی می باشد عجله کردن نقطه شروع اولین ضرر است. شما با کمی صبر و حوصله و البته مشورت با اهالی فن می توانید تا حد زیبادی جلوی هزینه های اضافی را بگیرید. به عنوان مثال در اطرافیان شما شخصی که قبلاً منزل خود را بازسازی کرده است شخص مناسبی است برای مشورت گرفتن. بنابراین دقت و حوصله و استعلام گرفتن از چند شرکت بازسازی ساختمان، می تواند برای شما کمک کننده باشد.

۲ – تغییر فضاهای منزل با خلاقیت:

این بحث هم به ذوق هنری افراد بر می گردد هم به میزان هوش و حوصله ی آنها. فرض کنید می خواهید نقشه داخلی معماری منزل را کمی تغییر دهید. مطمئناً بهترین راهکار حذف دیوارهای اصلی و ایجاد آنها در نقطه ای دیگر نیست. شما می توانید طرح ها و ایده های مختلف را روی کاغذ آورده و از بین آنها طرحی که کمترین تخریب را به دنبال دارد انتخاب کنید. شما با تغییر رنگ دیوارها و ساخت یک شومینه دکوری در فضایی که بلا استفاده افتاده است می توانید لغب پادشاه مدیریت هزینه ها را در بازسازی ساختمان داشته باشید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

هدف سیتاک بازسازی ساختمان با کمترین هزینه ممکن است

۳ – خوب خریدن متریال:

یکی از وظایف شما در بازسازی ساختمان این است که بتوانید هزینه ها را مدیریت کنید. اغلب افراد در ابتدای شروع بازسازی کمترین هزینه ها را انجام می دهند ولی در آخر کار که مهم ترین قسمت کار است ولخرجی را آغاز می کنند. سود شما در ارزان خریدن است. معمولاً این جمله مساوی با خرید بی کیفیت تعبیر می شود. در صورتی که به هیچ وجه اینگونه نیست. شما می توانید با صرف اندکی زمان و تحقیق بین ۲ متریال یکسان که دارای درجه ی کیفی برابر هستند خرید موفقی داشته باشید. ارزان خریدن به معنی بی کیفیت خریدن نیست. در بازار اقتصادی خوب خریدن یک هنر است. شما آن را در بازسازی ساختمان تجربه کنید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۴ – طرف قرارداد شدن با یک نفر یا یک شرکت:

معمولاً مردم تجربه ای در بازسازی ساختمان ندارند، آنها برای اولین و شاید آخرین بار می خواهند منزل خود را بازسازی کنند.  از این نظر تا حدودی حق با آنهاست. ولی سیتاک تجریبات خود را در اختیار شما می گذارد. قراردادن بستن با چند نفر یعنی مواجه شدن با چند شخصیت متفاوت که هر کدام به زبان خویش سخن می گویند. درک کردن نوع حساب و کتاب کردن آنها برای افراد بی تجربه بسیار سخت است و معمولاً به درگیری می انجامد. این در صورتی است که یک شرکت یا یک معمار تجربی با شما طرف حساب است و دیگر افراد با او. افرادی از قبیل کارگر، استاد کار، مصالح فروش و …

بنابراین قبل از شروع بازسازی ساختمان کمی صبر کنید. با افراد با تجربه مشورت کنید. ذوق و خلاقیت را در جهت صرفه جویی اقتصادی بکار بگیرید. سعی کنید بهترین متریال را با پایین ترین قیمت ممکن تهیه کنید و همچنین فقط با یک شرکت و شخص قرارداد ببندید.

رعایت این نکات در بازسازی ساختمان باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :