بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان

بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان
بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان

همانطور که می دانید بازسازی ساختمان یکی از روش های تغییر دکوراسیون و ایجاد تغییرات کلی در آپارتمان و ساختمان است. شما می توانید به روش های مختلف فرایند بازسازی ساختمان را انجام دهید. ولی به این دلیل که این امر یک کار کاملاً تخصصی و حساس است، ممکن است از یک تا چند ماه زمان لازم داشته باشد.

بنابراین اگر خودتان بخواهید بازسازی ساختمان را انجام دهید، هم نیاز به تخصص کافی دارید و هم ممکن است چند ماه وقت شما را بگیرد. به همین دلیل پیشنهاد سیتاک واگذاری فرایند بازسازی به شرکت های متخصص در این زمینه است. در این مقاله می خواهیم در مورد نوع قراردادی که شما می بایست با شرکت ها و افراد متخصص جهت بازسازی ساختمان عقد نمایید، صحبت کنیم. با سیتاک همراه باشید.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان
بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان

مدیریت پیمان:

مدیریت پیمان یکی از روش های بسیار عالی و کاربردی برای اجرای پروژه های ساختمانی است. بازسازی ساختمان نیز یکی از پروژه های ساختمانی است که می بایست بسیار دقیق و بر طبق اصول صحیح انجام شود. حساسیت بازسازی ساختمان از این جهت بالاست که در مواجهه با اشتباهات احتمالی، این شمایید که می بایست مدت زمان بیشتری برای تحویل پروژه صبر نمایید. همچنین ممکن است هزینه های زیادی را روی دست شما بگذارد.

مدیریت پیمان روشی برای اجرای پروژه های ساختمانی است که در آن شما به شرکت یا شخص مجری اجازه می دهید تا بر اساس خواسته ها و نیازهای شما عمل بازسازی را انجام دهد.

مسائل مالی در مدیریت پیمان به این صورت است که شما از کل هزینه های مترتب در اجرای پروژه درصدی را به صورت توافقی تعیین می کنید و می بایست معادل مبلغ آنرا به مجری پرداخت نمایید. مجری نیز وظیفه دارد تا دقیقاً طبق خواسته های شما و نیازهای شما پروژه را اجرا نماید. اجرای با کیفیت پروژه نیز یکی از مهم ترین وظایف مجریان محترم است.

بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان
بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان

چرا مدیریت پیمان؟

شما می توانید به روش هایی غیر از مدیریت پیمان نیز عمل بازسازی آپارتمان خودر ا انجام دهید. روش هایی مانند خود اجرایی یا استفاده از پیمانکاران مختلف که به روش پیمانکاری معروف است. نکته ای که وجود دارد این است که مدیریت پیمان برای شما راحتی بیشتری به همراه خواهد داشت. شما در ابتدای قرارداد تمامی خواسته های خود را به مجری پروژه بازگو می کنید.

پروژه ی شما بر اساس اندازه های وضع موجود مدل سازی می شود و با طراحی دکوراسیون داخلی تبدیل به آپارتمانی می شود که شما انتظار داشتید. شما با تایید تصاویر ۳D و تایید برآورد هزینه و زمانبندی اجرای پروژه، تا انتهای پروژه مسئولیت خاصی نخواهید داشت. تنها مسئولیت شما این است که در فواصل تعیین شده در قرارداد مدیریت پیمان پرداخت هزینه های تنخواه گردانی را انجام دهید.

در قراردادهای مدیریت پیمان این مجری است که مسئولیت کامل عقد قرارداد با پیمانکاران مختلف را بر عهده دارد. بنابراین لازم نیست خودتان دنبال اکیپ های اجرایی و متعدد مورد نیاز بگردید. مجریان در فرایند بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان وظیفه دارند تا آنچه شما خواسته اید را با دقت و کیفیت و هزینه های تمام شده ی منطقی اجرا نمایند.

در واقع مدیریت پروژه ی شما به لحاظ هزینه ها، کیفیت اجرایی و زمانبندی اجرای پروژه بر عهده ی مجری است. آنچه اشاره شد این است که شما فقط وظیفه دارید هزینه های اجرایی پروژه را تامین نمایید.

شرکت سیتاک آماده ی ارائه مشاوره رایگان در زمینه بازسازی ساختمان و مدیریت پیمان است.

بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان
بازسازی ساختمان به روش مدیریت پیمان

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

امیدوارم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و به کمکش تونسته باشید جواب سوالتون رو پیدا کنید. در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنیددر ضمن برای حمایت از ما این مطلب رو لایک کنید و امتیاز بدید.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *