بازسازی ساختمان به سبک مدرن

بازسازی ساختمان به سبک مدرن

بازسازی ساختمان به سبک مدرن

برای بازسازی ساختمان به دو چیز احتیاج دارید. اول ملکی قدیمی که نیاز به بازسازی داشته باشد. دیگری یک تصمیم که منجر به بازسازی ساختمان شود. برای بازسازی ساختمان دست شما باز است. میتوانید هر تغییری را که نیاز دارید در خانه تان ایجاد کنید. مشروط به اینکه این تغییرات به استحکام ساختمان شما ضربه وارد نکند.

قبل از هر اقدامی با متخصصان بازسازی ساختمان مشورت کنید. شما میتوانید منزل خود را به سبک های مختلف بازسازی کنید. سبک مدرن، سبک رمانتیک، سبک سنتی و سبک کلاسیک از معروف ترین سبک ها در بازسازی ساختمان هستند. برای بازسازی ساختمان به سبک مدرن به این نکات توجه کنید:

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۱ – انتخاب طرح های ترکیبی:

شما برای داشتن خانه ای جدید به سبک مدرن کافی است طرح مورد نظر خود را با سیتاک در میان بگذارید. طرح هایی که در آنها از خطوط شکسته افقی و عمودی زیاد استفاده می شود به سبک مدرن نزدیک تر هستند. حتماً نمونه هایی از شومینه های مدرن را دیده اید. شما برای بازسازی ساختمان به سبک مدرن کافی است قسمت هایی از منزل را به سبک مدرن تغییر دهید.

شومینه، دکور و دیزاین دیوارها، سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه از جمله مکان هایی هستند که میتوان تغییرات را در جهت ایجاد سبک مدرن در آنها آغاز کرد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۲ – انتخاب دیوار پوش:

در بازسازی ساختمان مدرن دیوار پوش ها دارای اهمیت هستند. تصمیم خود را بگیرید. استفاده از دیوار ساده گچی با تزئینات سنگ دکوراتیو را ترجیح می دهید یا استفاده از دیواری با پوشش کاغذ دیواری. در هر دو صورت بازسازی ساختمان شما به سبک مدرن انجام خواهد شد. یادتان باشد از رنگ آمیزی دیوارها به صورت چند رنگ پرهیز کنید. غالب منزل خود را انتخاب کرده و از چندگانگی دوری کنید. نقاشی دیوارها در سبک های سنتی و رمانتیک بیشتر کاربرد دارند تا سبک مدرن و کلاسیک.

شما می توانید با سنگ های کوچک دکوراتیو و طراحی دیوار سبک مدرن را اجرا کنید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۳ – انتخاب درب ها و کابینت ها:

درب ها و کابینت آشپزخانه در بازسازی ساختمان نقاط کلیدی هستند. به ویژه زمانی که شما قصد دارید سبک مدرن را در بازسازی ساختمان تجربه کنید. برای ورودی آپارتمان و منزل سعی کنید از درب های ضد سرقت و هوشمند استفاده کنید. برای درب اتاق ها و سرویس و حمام از درب هایی با طرح های مدرن و امروزی بهره ببرید. به این نکته دقت کنید که در بازسازی ساختمان بهتر است درب سرویس و حمام ضد آب و HPL انتخاب گردد زیرا در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند. انتخاب رنگ درب ها به عهده شما است. ولی باز هم سعی کنید از چندگانگی رنگ ها پرهیز کنید. برای کابینت آشپزخانه هم کافی است از بین طرح های موجود، نزدیک ترین طرح به سبک مدرن را انتخاب کنید. دنبال طرحی عجیب و غریب نباشید. بازسازی ساختمان برای ایجاد تغییرات در منزل شما به منظور ایجاد زیبایی و مقاومت بیشتر انجام می شود.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۴ – طراحی سقف و انتخاب لوستر:

مورد بعدی که حتماً می بایست در سبک مدرن به آن دقت کنید طراحی سقف است. سیتاک در کنار شماست تا بهترین انتخاب را برای سقف منزل خود داشته باشید. می توانید از گچبری استفاده کنید یا از سقف کناف بهره بگیرید. به هر صورت طرح سقف است که اهمیت دارد. طراحی نبش و کنج دیوار و مرکز سقف به ارائه سبک مدرن در بازسازی ساختمان کمک میکند. اینکه برای مرکز سقف منزل خود چه طرحی در نظر میگیرید تعیین میکند که از چه لوستری و با چه اندازه ای استفاده کنید.

ضمن اینکه بازسازی ساختمان به سبک مدرن را انجام می دهید، سیتاک طراحی داخلی و دکوراسیون آپارتمان شما را نیز انجام خواهد داد. زیرا طراحی داخلی و بازسازی ساختمان به صورت هدفمند، مکمل یکدیگر هستند.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

دکوراسیون مغازه

چیلر

خانه هوشمند

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :