بازسازی ساختمان به سبک نوستالژیک

بازسازی ساختمان به سبک نوستالژیک

بازسازی ساختمان به سبک نوستالژیک

تا به حال به پاسخ این سوال فکر کرده اید؟ چرا بازسازی ساختمان انجام می دهیم؟ چه سبک هایی در بازسازی ساختمان وجود دارند که می توانند به ما کمک کنند؟ سبک نوستالژیک در بازسازی ساختمان چیست؟ چگونه ایجاد می شود و چقدر هزینه دارد؟ برای پاسخ به این سوالات با سیتاک همراه باشید. سیتاک امروز در مورد بازسازی ساختمان و سبک نوستالژیک با شما صحبت می کند.

بازسازی ساختمان نوستالژی
بازسازی ساختمان نوستالژی

هر سبکی در بازسازی ساختمان دارای جایگاه ویژه و خاص خود است. سبک کلاسیک، سبک رمانتیک و سبک مدرن مخاطبان خاص خود را پیدا کرده اند. هر کدام از این سبک ها با هدف های مشخصی طراحی شده اند. در بازسازی ساختمان هدف اول و اصلی ترمیم بخش های آسیب دیده است. هدف دوم می تواند لوکس سازی منزل و تغییر در فضاهای کاربری باشد. شما به کمک بازسازی ساختمان هم عمر مفید آپارتمان و خانه خود را زیاد می کنید و هم می توانید طرح های مورد نظر خود در طراحی دکوراسیون داخلی را پیاده سازی کنید.

بازسازی ساختمان نوستالژی
بازسازی ساختمان نوستالژی

سبک نوستالژیک چیست؟

معمولاً به سبکی در بازسازی ساختمان گفته می شود که حال و هوای منازل سنتی و قدیمی را به گونه مدرن برای شما تداعی می کند. شما می توانید تمام منزل و آپارتمان خود را به این سبک بازسازی کنید. این سبک برگرفته از طرح هایی است که خاطرات خوب گذشته در خانه های قدیمی را برایتان تداعی می کند. استفاده از این سبک مانند دیگر سبک های بازسازی ساختمان مستلزم طراحی ۳D قبلی است. شما برای ایجاد هر سبکی چه در طراحی نما و چه در بازسازی ساختمان می بایست ابتدا طراحی ها را انجام دهید. طراحی به ذهن شما نظم می دهد. اینکه می دانید در کدام قسمت منزل چه المانی کار می شود هیجان انگیز است. این سبک در بازسازی ساختمان نیازمند کمی ذوق هنری و خلاقیت است. اگر این ۲ فاکتور را دارید زمان را از دست ندهید. شروع به طراحی سبک نوستالژیک برای بازسازی ساختمان خود کنید.

بازسازی ساختمان نوستالژی
بازسازی ساختمان نوستالژی

چه المان هایی در سبک نوستالژیک وجود دارند؟

معمولاً سبک نوستالژیک با سبک سنتی در بازسازی ساختمان اشتباه گرفته می شود. در سبک سنتی شما نمی توانید طراحی مدرن انجام دهید زیرا به تناقضی آشکار بر می خورید. ولی در سبک نوستالژیک شما می توانید با ایجاد المان هایی خاص یادآوری خاطرات را ساده کنید و نوستالژی عمیقی را بوجود آورید. استفاده از میز خاطره ها در طراحی دکوراسیون داخلی نیز به همین دلیل است. طاقچه ها یکی از المان ها در این سبک هستند. ذهن خود را درگیر طاقچه های حجیم و بزرگ که باعث از بین رفتن فضای مفید دیواری شما می شود، نکنید. منظور از المان سازی در بازسازی ساختمان این است که بتوانید احساسی که هر المان به شما منتقل می کند را درک کنید.

بازسازی ساختمان نوستالژی
بازسازی ساختمان نوستالژی

درک المان ها در فضاهای نوستالژیک زیاد سخت نیست. کافی است که بتوانید به گذشته برگردید و خاطرات را مرور کنید. هر چیز که در خانه های قدیمی وجود داشت که امروز به دلیل مدرن شدن بحث ساختمان سازی در اختیار ما نیست، می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. کرسی های قدیمی، صندلی های متحرک یا حتی یک سماور و تخت کوچک در قسمتی از آپارتمان برای انتقال این احساس فوق العاده است. کار خود را سخت نکنید. دقت داشته باشید استفاده از این سبک می تواند تنها در بخشی از آپارتمان شما اجرا شود و بقیه فضاها طراحی مدرن تری داشته باشد. این امر تضادی را در طراحی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان ایجاد نمیکند.

بازسازی ساختمان نوستالژی
بازسازی ساختمان نوستالژی

شرکت سیتاک مشاور و طراح انواع سبک در بازسازی ساختمان است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

طراحی نما

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :