بازسازی ساختمان یا تعمیرات کلی؟

بازسازی ساختمان یا تعمیرات کلی؟

بازسازی ساختمان یا تعمیرات کلی؟

همانطور که می دانید بازسازی ساختمان به پروژه ای اطلاق می شود که در آن مجموعه ای از اقدامات برای تغییرات کلی و جزئی در داخل واحد آپارتمانی انجام می شود. در بازسازی ساختمان به صورت کلی تمام بخش ها و اجزای داخلی آپارتمان دستخوش تغییرات خواهد شد و معمولاً بیشترین هزینه ها را در پی دارد. بازسازی ساختمان به روش جزئی نیز به تعمیرات و تغییرات در بخش طراحی دکوراسیون داخلی اطلاق می شود که دارای هزینه های پایین تری نسبت به بازسازی ساختمان در حالت کلی خواهد بود. با سیتاک همراه باشید تا بیشتر در این مورد صحبت کنیم.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

تاسیسات و زیر ساخت ها:

در بازسازی ساختمان به روش کلی ابتدا به زیرساخت ها و تاسیسات پرداخته می شود. رفع نمزدگی احتمالی، تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب و تعمیر آنها و همچنین تغییر در تاسیسات سرمایشی از جمله اقدامات اولیه هستند. اگر داخل واحد شما دارای نمزدگی شده است حتماً می بایست تاسیسات آب بازدید و رفع عیب شود. در واقع اولین و مهترین بخش در بازسازی ساختمان به روش کلی چک کردن تاسیسات و زیرساخت ها است. شما می توانید از تیم های اجرایی تخصصی در این بخش کمک بگیرید. افراد و گروه هایی که کارشان تعمیرات در بخش تاسیسات خانگی است. این بخش نیاز به طراحی ندارد و فقط عیب یابی و تعمیرات است.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

تغییرات در ظاهر قسمتها:

جلوه ی دیگر بازسازی ساختمان تغییرات در ظاهر بخش هایی مانند آشپزخانه، حمام و سرویس ها است. در این ۳ بخش، تعویض کاشی ها و سرامیک کف و کابینت ها و روشویی چالش اصلیه شماست. البته در تمام این ۳ بخش شما نیاز به ایزولاسیون نیز دارید. عایق کاری کف در این بخش ها از ضروریات است. تعویض کابینت های آشپزخانه از هزینه های عمده در این بخش به حساب می آید. البته قیمت بازهم به نوع انتخاب شما در مورد کیفیت کابینت ها و برند کاشی و سرامیک بستگی دارد. اجرت تعویض و امور اجرایی معمولاً ثابت است و به صورت متری محاسبه می شود.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

ساخت موارد لوکس:

نگاهی دیگر در بازسازی ساختمان نگاهی تجملگرایانه است. شما قسمت هایی از آپارتمان را به صورت لاکچری بازسازی می نمایید. بخش هایی مانند اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب ها، بخش TV Room و طراحی و ساخت روف گاردن از جمله این قسمت ها هستند. شما با تغییرات جزئی تر در دکوراسیون دیوارها و سقف این قسمتها می توانید خانه خود را به صورت لوکس بازسازی کنید و زیبایی را در عین سادگی بالا ببرید. استفاده از سنگ های دکوراتیو، قرنیزهای کلاسیک، لوسترهای متناسب با فضا و دیگر اقدامات مشابه می تواند وزنه لوکس بودن آپارتمان شما را تا حد زیادی سنگین تر کند.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

شرکت سیتاک مشاور شما در بازسازی ساختمان با بودجه مورد نظر شماست.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

چیلر

خانه هوشمند

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :