بهترین زمان برای بازسازی ساختمان با کیفیت

بهترین زمان برای بازسازی ساختمان با کیفیت
[interective_banner effects=”effect-milo” url=”” title=”بازسازی ساختمان” titlesize=”28px” desc=”بازسازی ساختمان مدرن” descsize=”25px” clr=”#ffffff” image_id=”6554″ height=”700px”]

بهترین زمان برای بازسازی ساختمان با کیفیت

همانطور که می دانید بازسازی ساختمان برای بهبود شرایط سازه ای و داخلی آپارتمان و خانه های قدیمی انجام می شود. زمانی که بحث تخریب و نوسازی عملاً امکان پذیر نیست و چاره ای جز بازسازی ساختمان نمانده است. برای اینکار مانند تمام فعالیت های اجرایی ساختمانی زمان تعیین کننده است.

شما می بایست با توجه به شرایط مختلف بهترین زمان بازسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان را برای آپارتمان یا خانه خود پیدا کنید و در همان موقع نسبت به بازسازی اقدام کنید. میزان هزینه های کلی در بازسازی و مدت زمانی که فرایند بازسازی طول می کشد وابسته به این است که شما دقیقاً چه زمانی شروع به کار میکنید. با سیتاک همراه باشید تا در این موضوع با هم صحبت کنیم.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸      

ابتدا بودجه بازسازی را فراهم نمایید:

بهترین زمان، زمانی است که پول کافی برای بازسازی ساختمان دارید. سیتاک توصیه می کند تا زمانی که به بودجه کامل بازسازی ساختمان البته در حد نیازهای خود دسترسی ندارید، نسبت به بازسازی اقدام نکنید. این توصیه زمانی مورد توجه قرار می گیرد که شما تجربه ی فعالیت های ساختمانی را داشته باشید. بهتر است با خیال راحت شروع کنید.

در امور بازسازی ساختمان مهمترین عامل جلو برنده کار، پول است. بنابراین اگر می خواهید زمان را در بازسازی ساختمان و بازسازی منزل کوتاه کنید بودجه خود را فراهم نمایید. مواردی پیش آمده که به علت کسری موجودی کارفرما، پروژه بازسازی ساختمان نیمه تمام مانده و کارفرما نتوانسته از منزل خود استفاده کند. برای اینکه بدانید حدوداً چقدر باید برای بازسازی آپارتمان خود هزینه کنید با سیتاک تماس بگیرید.

بازسازی ساختمان با کیفیت

تابستان بهتر است یا نزدیک عید نوروز:

برای بازسازی خانه بهترین زمان، زمانی است که شما مطمئن باشید در تعداد روزهای کمتری کارتان انجام می شود. تابستان ها به دلیل اینکه روزها طولانی تر هستند به عقیده خیلی ها مناسب برای بازسازی ساختمان است. البته زمان های استراحت اکیپ اجرایی و زمان های فرار از گرما را از روزهای طولانی تابستان کم کنید. از طرفی چون فصل تابستان، فصل تعطیلی مدارس است، شاید بهترین زمان برای بازسازی ساختمان شما باشد.

نزدیک عید هم به عقیده سیتاک زمان مناسبی است. خانم های خانه دار ترجیح می دهند بازسازی ساختمان خود را در اسفند ماه انجام دهند. مقوله خانه تکانی و لوکس شدن منزل هم از عمده دلایل منطقی خانم ها برای انتخاب این زمان است. بنابراین هر دو فصل تابستان و ماه آخر زمستان برای بازسازی ساختمان مناسب است.

بازسازی ساختمان

پیش بینی قیمت متریال ها:

یکی از نکات اصلی در تعیین زمان مناسب برای آغاز پروسه بازسازی این است که بتوانید شرایط بازار را پیش بینی کنید. اگر در زمان نامناسبی بازسازی آپارتمان مسکونی خود را شروع کنید و قبل از اتمام کار متریال ها با چند برابر قیمت روبرو شوند، ضرر خواهید کرد. بهتر است با مشورت با افراد و گروه های مهندسی ابتدا از ثبات قیمت ها تا حد زیادی مطمئن شوید و سپس بازسازی و تعمیرات کلی را آغاز نمایید.

البته فقط در کشور ماست که به یکباره تمام متریال ها و به طور کلی تمام مایحتاج مردم با افزایش قیمت روبرو می شود. سیتاک  در چنین شرایطی پیشنهاد پرس و جو و تحقیق می دهد. شما می بایست مطمئن عملیات بازسازی را شروع کنید. در غیر این صورت حتی اگر افزایش قیمت متریال ها نیز رخ ندهد، استرس این موضوع شما را اذیت خواهد کرد.

طراحی نشیمن در بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان مینیمال

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸      

امیدوارم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و به کمکش تونسته باشید جواب سوالتون رو پیدا کنید. در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنیددر ضمن برای حمایت از ما این مطلب رو لایک کنید و امتیاز بدید.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :