خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش اول)

خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش اول)

خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش اول)

شرکت سیتاک امروز توضیحاتی در مورد خدمات خود در بحث بازسازی ساختمان به شما ارئه می کند. اگر شما نیازمند خدمات بازسازی ساختمان باشید و بخواهید آپارتمان یا محل کار خود را بازسازی کنید حتماً به یکی از این موارد نیاز خواهید داشت. بدلیل طولانی شدن بحث این مقاله در ۲ نوبت چاپ می شود. شرکت سیتاک ارائه دهنده خدمات کامل در زمینه بازسازی ساختمان است و همواره نسبت به کیفیت در کار متعهد است. با سیتاک همراه باشید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۱ – تخریب و حمل نخاله ساختمانی و ساخت دیوارهای جدید:

همانطور که می دانید در ساختمان های کلنگی و اصولاً در ساختمان هایی که عمر زیادی دارند گاهاً نیاز به تخریب برخی از فضاها یا دیوارها است. سیتاک طبق طراحی اولیه که حتماً به تایید شما می رسد نسبت به برداشتن  دیوارها و ایجاد دیوارهای جدید هم به صورت دیوارهای ثابت و هم به شکل دیوارهای پیش ساخته اقدام می کند. حمل این نخاله های بجا مانده از تخریب نیز به عهده تیم اجرایی سیتاک در بازسازی ساختمان است. بنابراین اگر احساس می کنید در بازسازی ساختمان نیاز به تخریب بعضی از قسمتها است نگران نباشید. سیتاک در کنار شماست.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۲ – اجرای کف به صورت سرامیک، سنگ و پارکت:

یکی از وظایف شرکت های فعال در بازسازی ساختمان ارائه طرحی جالب برای کفپوش آپارتمان است. تغییر در کف ساختمان چه مسکونی باشد چه اداری یک ضرورت به حساب می آید. حتماً می دانید مزایای تغییر در کفپوش ها باعث راحت شدن کار در بحث طراحی دکوراسیون داخلی نیز می شود. شما می توانید از متریال هایی مانند سنگ کف، پارکت و سرامیک استفاده کنید. هدف شما تغییر در پوشش کف آپارتمان است. بنابراین اگر هزینه برای شما مهم است می توانید از ارزان ترین متریال در کفپوش که همان سرامیک است استفاده کنید. سرامیک های کف امروزه در طرح های بسیار متنوعی عرضه می شوند. در عین حال هم سرامیک های مرغوب و عالی در بازار وجود دارند و هم سرامیک های معمولی با درجه کیفی پایین تر. انتخاب شما چیست؟. سیتاک تغییر کفپوش منزل و محل کار شما را با مشورت خود شما انجام می دهد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۳ – اجرای اتاق نمایش مخصوص TV و سینمای خانگی:

این بخش از خدمات مربوط به بازسازی ساختمان معمولاً در منازل بزرگ اجرا می شود. جایی که زیربنای مفید از ۱۸۰ متر مربع بیشتر باشد. سیتاک با طراحی خاص و منحصر به فرد امکان ایجاد فضای نمایش یا همان TV Room  را دارد. متریال هایی که در این بخش استفاده می شوند بسیار مهم هستند. معمولاً از ترکیب متریال چوب و سنگ آنتیک طرح های ویژه ای را می توان خلق کرد. نکته ی دیگر در بازسازی ساختمان و ساخت بخش نمایش خانگی استفاده از نورپردازی مناسب است. سیتاک در بازسازی ساختمان زیرساخت های اینکار را برایتان فراهم می کند و شما می توانید در قسمت طراحی دکوراسیون داخلی به این نورپردازی جهت دهید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

در ادامه ی این بحث با سیتاک همراه باشید.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :