خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش دوم)

خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش دوم)

خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش دوم)

در مقاله قبلی ۳ تا از خدمات شرکت سیتاک در بازسازی ساختمان را توضیح دادیم. بازسازی ساختمان امری است که به شما کمک می کند تا با هزینه بسیار پایین تر از تخریب و نوسازی بتوانید از خانه خود سالها استفاده کنید بدون آنکه نگران فرسودگی آن باشید. شما با بازسازی ساختمان می توانید خانه و منزلی جدید داشته باشید که طراحی دکوراسیون داخلی آن با سلیقه شما و با علم روز انجام شده باشد. با سیتاک همراه باشید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۴ – اجرای گچبری و گچکاری با طرح های متنوع:

در بازسازی ساختمان یکی از روش های ایجاد تنوع در سقف ها استفاده از خدمات گچبری و گچ کاری است. در ابتدا سیتاک به بررسی دیوارها در آپارتمان می پردازد. گاهی اوقات با یک نقاشی ساده می توان ضعف های رایج در دیوارها را پوشاند. ضعف هایی مانند موج های دیوار و احتمالاً پوسیدگی و ترک برداشتن دیوارها. ولی گاهی برای اینکه بازسازی ساختمان را به صورت اصولی انجام دهیم می بایست طرح هایی برای گچبری ارائه کنیم. شما می توانید از گچبری در سقف ها و شکل دادن به آن استفاده کنید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

طرح های سقفی می تواند از انواع اشکال هندسی پیروی کند. سقف های گرد، سقف های بیضی و چندگوش در بازسازی ساختمان طراحی و اجرا می شود. شما امکان استفاده از ابزارهای نوین گچکاری را نیز خواهید داشت. ابزارهای گلویی و قاشقی از جمله این ابزارها هستند. گچبری در بازسازی ساختمان با هنرهای تکمیلی ادامه پیدا می کند. شما می توانید پس از اجرای طرح سقف و کنج دیوارها از هنر پتینه کاری و حتی نقاشی بهره ببرید. در معماری امروز و سبک های جدید طراحی دکوراسیون داخلی کمتر از گچبری استفاده می شود و بیشتر ابزارهای گچکاری به کمک بازسازی ساختمان می آید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۵ – اجرای سرویس بهداشتی و حمام با طرح وان، رختکن، روشویی و …:

در بازسازی ساختمان یکی از موارد مهم توجه به حمام و سرویس بهداشتی است. شما می توانید از طرح های مختلف و متنوعی در بازسازی حمام و سرویس استفاده کنید. این طرح ها وابسته به متراژی است که شما در حمام و سرویس دارید. متراژ های کم طرح های خاص خود را می طلبد و متراژ های زیاد نیز طرح های متنوع تری را به شما می دهد. تعویض کاشی های حمام و سرویس، بحث عایق بندی رطوبتی حمام و سرویس و استفاده از متریال های لوکس امروزی در بازسازی ساختمان بویژه بازسازی حمام و سرویس از امور اجرایی سیتاک است. امروزه استفاده از وان های حمام و کابین های مخصوص دوش بسیار رواج پیدا کرده است. تمام متریال های مورد استفاده در حمام و سرویس در طراحی قبل از بازسازی ساختمان لحاظ می شود.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۶ – اجرای ایزوگام و عایق بندی فضاهای مرطوب مانند حمام و آشپزخانه و سرویس بهداشتی:

یکی دیگر از خدمات سیتاک که در بازسازی ساختمان از جمله اقدامات ضروری به حساب می آید بحث عایق بندی سقف و اماکن مرطوب است. شما در حمام و سرویس ها و همچنین آشپزخانه می بایست این عایق بندی را به صورت اصولی انجام دهید. نفوذ نم و رطوبت در آپارتمان های امروزی یکی از معضلات رایج است. گاهی ساختمان های نوساز بعد از چند سال به این مشکل گرفتار می شوند. دلیل این امر استفاده از لوله های نامرغوب و همچنین عایق کاری نامناسب است. سیتاک عایق بندی پشت بام و فضاهای مرطوب را به صورت اصولی انجام می دهد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

سیتاک ارائه دهنده تمام خدمات بازسازی ساختمان از طراحی تا اجرا

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :