خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش سوم)

خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش سوم)

خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (بخش سوم)

تا کنون ۲ بخش از خدمات شرکت سیتاک در بازسازی ساختمان را با هم مرور کردیم. برای یادآوری سر فصل های توضیح داده شده را می خوانید:

۱ – تخریب و حمل نخاله ساختمانی و ساخت دیوارهای جدید

۲ – اجرای کف به صورت سرامیک، سنگ و پارکتر

۳ – اجرای اتاق نمایش مخصوص TV و سینمای خانگی

۴ – اجرای گچبری و گچکاری با طرح های متنوع

۵ – اجرای سرویس بهداشتی و حمام با طرح وان، رختکن، روشویی و …

۶ – اجرای ایزوگام و عایق بندی فضاهای مرطوب مانند حمام و آشپزخانه و سرویس بهداشتی

در ادامه این مقاله خدمات دیگر سیتاک را در بازسازی ساختمان خدمت شما معرفی می کنیم. همانطور که می دانید برای بازسازی ساختمان ابتدا به یک تصمیم نیاز دارید. شما به جای تخریب و نوسازی که فقط در شرایط خودش قابل بحث است، می توانید از راهکار بازسازی ساختمان استفاده کنید. شما می توانید با خیال راحت چند سال دیگر نیز از ساختمان و آپارتمان فرسوده خود استفاده کنید. یادتان باشد بازسازی ساختمان را فقط به کمک افراد یا شرکت های با تجربه و معتبر انجام دهید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۷ – طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه و کمد دیواری:

یکی از مواردی که بیشتر در بازسازی ساختمان به آن توجه می شود و بیشتر خانوم ها از طرفداران آن محسوب می شوند، تعویض کابینت های آشپزخانه و کمد های دیواری است. کابینت های آشپزخانه به دلیل فرسوده شدن و قدیمی بودن از رده خارج می شوند و کابینت های مدرن با فضاهای بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند. برای تعویض سیستم کابینت آشپزخانه می توانید از تولید کننده های محلی نیز کمک بگیرید. آنها با یک بار بازدید از آشپزخانه شما می توانند اندازه های محل را برداشت کنند و بر اساس متر مربع به شما قیمت دهند. معمولاً کابیت ها به صورت مجموع (هم زمینی و هم هوایی) قیمت داده می شوند. یعنی یک متر مربع شامل کابینت زمینی و دیواری می شود.

کابینت
کابینت

رنج قیمت در کابینت ها متفاوت است. شما می توانید از جنس و متریال مرغوب تری استفاده کنید و طبعاً هزینه بیشتری نیز برای آن می پردازید. قیمت متریال معمولی در کابینت آشپزخانه از متری ۷۰۰ هزار تومان آغاز می شود. برای کمد های دیواری نیز به همین صورت است. نجار های محلی بهترین افراد برای کمک به شما در این زمینه هستند. اگر تا به حال فضایی برای کمد دیواری نداشته اید سیتاک می تواند این فضا را با در نظر گرفتن فضاهای پرت و غیر قابل استفاده در اتاق ها ایجاد نماید. این عمل باعث استفاده مفید تر و افزایش سطح بهره وری خواهد شد. همچنان برای شما مقرون به صرفه تر نیز هست. زیرا شما کل بازسازی ساختمان را به سیتاک سپرده اید.

کابینت
کابینت

۸ – اجرای کاغذ دیواری چراغ دار جدید و مولتی کالر در نقاشی:

یکی از مواردی که همیشه در بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی مطرح است بحث استفاده از تزئینات دیوارها است. شما می توانید از انواع دیوارپوش ها در بازسازی ساختمان استفاده کنید. کاغذ دیواری یکی از این متریال ها است. کاغذ های دیواری امروزه در طرح های مختلف تولید می شوند. انواع مختلفی به لحاظ نوع جنس و کیفیت دارند و طبعاً قیمت آنها نیز بر اساس همین کیفیت متفاوت است. یکی از کاغذ دیواری های مرسوم که البته چند سال اخیر در بازار ایران نیز راه خود را باز کرده است، کاغذ دیواری چراغ دار است. یک نوع LED بسیار ریز در پشت کاغذ دیواری ها تعبیه شده است که به فراخور طرح روی ماغذ دیواری در رنگ های مختلف روشن می شود و جلوه کار را چند برابر زیبا می کند.

کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

مولتی کالر نیز یکی از جدید ترین نوع نقاشی ساختمان در ایران است. این عمل به وسیله پاشش رنگ ها بوسیله ابزار قابلمه ای انجام می گیرد. نمای بسیار زیبایی روی دیوار ایجاد می کند. ضمن اینکه موج های دیوار را نیز پنهان می کند. معمولاً در بازسازی ساختمان دیوارها همیشه دارای ناصافی هایی هستند. مولتی کالر بهترین نوع تزئینات دیوار برای اینگونه ساختمان ها است. هزینه مولتی کالر نیز نسبت به کاغذ دیواری به مراتاب پایین تر است. یادتان باشد در رنگ های مولتی کالر متریال همان رنگ های ساختمانی است. البته رنگ های پلاستیک.

مولتی کالر
مولتی کالر

۹ – اجرای دیوارپوش و لمینت:

یکی دیگر از گزینه ها برای اجرای دیوارها در بازسازی ساختمان استفاده از دیوارپوش ها و لمینت ها است. لمینت ها ورق های نازکی از متریالی مخصوص هستند که در اندازه های مختلف در بازار وجود دارند. استفاده از دیوارپوش ها بیشتر در ساختمان های اداری دیده شده است. برای منازل مسکونی از کاغذ دیواری و مولتی کالر استفاده می کنند. لمینت ها و دیوارپوش ها نسبت به دیگر ابزارها گران تر هستند ولی دارای عمر بیشتری هستند. شما می توانید لمینت ها را با قرنیز های سقفی و کف ساختمان هماهنگ کنید. اینکار برای جلوه ی ساختمان در بحث طراحی دکوراسیون داخلی مورد توجه قرار می گیرد.

لمینت
لمینت

شرکت سیتاک مشاور، طراح و مجری خدمات بازسازی ساختمان در کل کشور

در ادامه ی این بحث با سیتاک همراه باشید.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :