خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (روف گاردن)

خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (روف گاردن)

خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان (روف گاردن)

در مباحث قبلی در مورد خدمات شرکت سیتاک در زمینه بازسازی ساختمان صحبت کردیم. امروز نیز برخی از دیگر خدمات را در بخش بازسازی ساختمان با هم مرور می کنیم. حتی اگر بخواهید در حد بسیار جزئی نیز بازسازی ساختمان را انجام دهید بازهم کارتان به یکی از خدمات سیتاک می افتد. بنابراین اگر قصد بازسازی را دارید مجموعه خدمات سیتاک در بازسازی ساختمان را مطالعه کنید و سپس تصمیم بگیرید. انتخاب حق مسلم شماست. سیتاک با در نظر گرفتن شرایط مالی شما و متقتضیات زمانی برای بازسازی ساختمان به شما مشاوره می دهد و در کنار شماست.

روف گاردن
روف گاردن

_ طراحی و اجرای فضای سبز حیاط و روف گاردن:

حتماً شما نیز قصد طراحی روف گاردن با فضای سبز در حیاط را دارید. هیچ کس از آرامش و فضایی که با گلها یا گلدان های طبیعی طراحی و ساخته شده باشد بدش نمی آید. اگر قصد طراحی روف گاردن را دارید یادتان باشد که بام آپارتمان و ساختمان شما می بایست فضای مناسبی را در اختیارتان قرار دهد. یعنی متراژ زیادی را برای طراحی و اجرای روف گاردن داشته باشید. بعضی از پشت بام ها به علت استفاده از تاسیسات سرمایشی نامناسب، هیچ فضایی برای استفاده مشاع وجود ندارد. یا اگر فضایی هست آنقدر کوچک است که نمیتوان در آن روف گاردن طراحی کرد.

روف گاردن
روف گاردن

 فضای سبز و روف گاردن می بایست طبق طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما انجام شود. هماهنگی بین فضاهای سبز مانند روف گاردن، باغچه ها و … دارای اهمیت بسیاری است. این هماهنگی را طراح با سلیقه و مشورت شما انجام می دهد و حتماً طرحی موزون را برای فضای سبز ساختمان شما پیشنهاد می دهد. شما در روف گاردن می توانید از تجهیزات و مبلمان شهری به فراخور شرایط استفاده کنید. صندلی های پارکی و استفاده از باربکیو در روف گاردن امری عادی تلقی می شود.

روف گاردن
روف گاردن

روشنایی بام را یکی از ضروریات بحث روف گاردن بدانید و حتماً طرح تاسیسات برق را برای روف گاردن مشخص کنید. بعضی از افراد در هنگام بازسازی ساختمان روف گاردن را به گونه ای طراحی می کنند که بتوانند جلسات ساختمان را روی پشت بام برگذار کنند. در فضایی که احتمالاً آب نما هم کار شده است. شما نیز می توانید با مشورت همکاران ما روف گاردن را برای ساختمان طراحی کنید. متریالی که در بحث بازسازی ساختمان و در قسمت روف گاردن به آن نیاز دارید متریال های پیچیده ای نیستند. شما به مبلمان شهری در تعداد کم نیاز دارید، چراغ های قارچی شکل مورد نیاز شماست. آلاچیق های ۴ الی ۶ نفره را می بایست تهیه کنید و احتمالاً باربکیو را خریداری و راه اندازی کنید. تمام این اتفاقات زمانی انجام می شود که شما فضای لازم روی بام را داشته باشید.

روف گاردن
روف گاردن

نکته ی دیگری که در بحث روف گاردن مورد توجه است بحث عایق بندی کف بام است. شما برای داشتن روف گاردن و فضایی مرطوب می بایست بحث عایق کاری را با شیوه های معمول انجام دهید. ایزوگام کردن کف بام و سپس استفاده از کف پوش های روف گاردن ضروری است. حتی می توانید کف بام را زهکشی کنید و منافذ خروج آب را مشخص نمایید. اینکار در بازسازی ساختمان و روف گاردن حیاتی است. کفپوش های روف گاردن می توانند متریال کف بام باشند و هم می توانید از چمن مصنوعی برای تاثیر بیشتر استفاده کنید.

روف گاردن
روف گاردن

شرکت سیتاک مشاور، طراح و مجری خدمات بازسازی ساختمان در کل کشور

در ادامه ی این بحث با سیتاک همراه باشید.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

طراحی ویلا

خانه هوشمند

چیلر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :