طراحی دیوار در بازسازی ساختمان

طراحی دیوار در بازسازی ساختمان

طراحی دیوار در بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان راهی است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید چند سال دیگر از ساختمان خود استفاده کنید. بدون اینکه هزینه های زیادی برای بازسازی ساختمان انجام دهید می توانید ملک خود را به گونه ای بازسازی کنید که با قبل آن تفاوت های زیادی داشته باشد.

اولین مرحله در بازسازی ساختمان این است که با یک گروه حرفه ای در این زمینه مشورت کنید. تیمی که متخصصان طراحی و افراد اجرایی در آن باشند. با این مشورت می توانید خیال خود را برای گارانتی بازسازی ساختمان راحت کنید. ممکن است خود شما بتوانید بازسازی ساختمان را انجام دهید. ولی استفاده از یک تیم حرفه ای این امکان را به شما می دهد تا از طرح های نوین در بازسازی ساختمان نیز استفاده کنید.

 

طراحی دیوار در بازسازی ساختمان
طراحی دیوار در بازسازی ساختمان

 

یکی از نقاطی که در بازسازی ساختمان اهمیت دارد طراحی دیوارها است. شما در بازسازی ساختمان مسکونی شاید به یک نقاشی ساده بسنده کنید. دیوارها را با رنگ های مختلف که هارمونی خوبی با هم داشته باشند تزئین کنید. این مناسب است. زمانی که شما خودتان کار بازسازی ساختمان را انجام می دهید. ولی شما می توانید با استفاده از طرح های ساده و کم هزینه دیوارها را به گونه ای متفاوت تزئین کنید.

دیوار اتاق خواب، دیوار اتاق نشیمن و دیوار TV Room از جمله دیوارهایی هستند که طرح های خلاقانه در آنها بیشتر دیده می شوند. بسته به کاربری هر دیوار و فضای استفاده از آن می توانید خلاقانه طرح های متفاوت را پدید آورید.

استفاده از چوب های آماده و برش خورده در طراحی دیوار ها نقشی اساسی دارند. بازسازی ساختمان بیشتر به منظور رفع ایرادات کلی انجام می شود. ولی هیچ ایرادی ندارد ضمن برطرف کردن ایرادات کلی بازسازی ساختمان را به جهت زیبایی نیز بکار ببرید. شما با استفاده از چوب می توانید طرح های هندسی متفاوتی را رقم بزنید. در هر اندازه ای که مناسب می دانید. به هر شکلی که می پسندید.

در بازسازی ساختمان های اداری طراحی دیوارها اهمیت بیشتری دارد. دیوارها فضاهایی هستند که روی آنها را می توان از لوگوی شرکت یا طرح هایی برای جذب بیشتر مشتریان استفاده کرد. دیوارها را در بازسازی ساختمان دست کم نگیرید. آنها برای زیبایی به شما کمک بیشتری می کنند.

 

دیوار 3D در بازسازی ساختمان
دیوار ۳D در بازسازی ساختمان

 

شما می توانید از گچ و پتینه نیز روی دیوارها بهره ببرید. دیوار اتاق پذیرایی مناسب ترین فضا برای پتینه کاری است. پتینه کارها معمولاً طراحی سقف را فوق العاده انجام می دهند و سپس به سمت دیوارها کشیده می شوند. ولی شما می توانید از همان ابتدای بازسازی ساختمان ایده های خود را روی دیوارها پیاده سازی کنید.

کاغذ دیواری نیز امروزه وسیله ای پر طرفدار برای بازسازی ساختمان و تزئین دیوارها به شما می آید. کاغذ دیواری هایی که به شکل های برجسته و قابل شستشو ساخته می شوند. آنها به شما کمک می کنند که از رنگ ها و طرح های بیشتری روی دیوارها استفاده کنید. اتاق خواب کودک را به شکلی کاملاً کودکانه تزئین و دیگر فضاها را به صورت کلاسیک طراحی کنید. کاغذ دیواری های جدید چراغ دار هم جلوه ای جدید به دیوارهای ساختمان شما می دهند. در بازسازی ساختمان بکارگیری تمام این عناصر با داشتن دیدگاهی زیبا موثر است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

دکوراسیون مغازه

چیلر

خانه هوشمند

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :