هزینه ها در بازسازی ساختمان مسکونی (بخش اول)

هزینه ها در بازسازی ساختمان مسکونی (بخش اول)

هزینه ها در بازسازی ساختمان مسکونی (بخش اول)

بازسازی ساختمان از جمله اقداماتی است که در صورت نبود امکانات و شرایط مالی برای تخریب و نوسازی ساختمان انجام می شود. برای اینکه به صورت دقیق بدانید که بازسازی ساختمان شما چقدر هزینه دارد نیازمند تدوین برنامه دقیق است. این برنامه ریزی می بایست توسط تیم های تخصصی و اجرایی انجام شود. البته خود شما نیز می توانید برآورد قیمت را انجام دهید به شرطی که بر تمام جوانب کاری که می خواهید انجام دهید را بدانید. بازسازی ساختمان قسمت ها و بخش های مختلفی دارد که می بایست در برنامه های خود آنها را دیده باشید. برنامه ریزی قبل از اجرا به شما کمک می کند هم زمان را کوتاه کنید و هم هزینه های بازسازی ساختمان را قبل از اجرا بدانید. با سیتاک همراه باشید تا در این مورد با یکدیگر گفتگو کنیم.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

امور کلی را اولویت بندی کنید:

در بازسازی ساختمان توجه به اولویت ها مهم است. اگر می خواهید بطور دقیق هزینه ها را برآورد کنید می بایست امور کلی تر را در اولویت خود قرار دهید. اموری مانند جابجایی احتمالی دیوارها، تعمیرات در بخش تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، تغییر دکوراسیون آشپزخانه، امور گچکاری کلی و تعمیر سرویس ها و حمام. پرداختن به اموری که هزینه های بیشتری دارد بیش از ۸۰ درصد از هزینه های شما را در بازسازی ساختمان مشخص می کند. دیگر هزینه های شما مربوط به اکیپ های اجرایی و متریال ها است که با تلرانس خطای کمتری قابل محاسبه خواهد بود. عمده ی هزینه های شما مربوط به همین اموری است که ذکر شد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

کیفیت بازسازی ساختمان را مشخص کنید:

برای رسیدن به برآورد دقیق تری از هزینه های اجرایی در بازسازی ساختمان تعیین میزان کیفیت اجرا بسیار مهم است. شما می توانید در درجه بندی های مختلف کیفی انتخاب داشته باشید. می توانید کیفیت کار تیم های اجرایی را بسیار بالا در نظر بگیرید و متریال های مورد نظر را نیز با کیفیت بالا خرید نمایید. کیفیت در ۲ بخش اجرا و متریال خلاصه می شود. برای رسیدن به تعادل در هزینه ها می توانید با میزان کیفیت در این ۲ بخش بازی کنید. البته هزینه های طراحی را همیشه در حد بسیار با کیفیت در نظر بگیرید. زیرا طراحی در بازسازی ساختمان تعیین کننده خروجی کار شماست.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

شرکت سیتاک طراح و مجری انواع سبک ها در بازسازی ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

خانه هوشمند

چیلر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :