چرا پنجره های UPVC بهتر است؟

چرا پنجره های UPVC بهتر است؟

چرا پنجره های UPVC بهتر است؟

اگر ساختمان شما قدیمی است و می خواهید چند سال دیگر نیز از آن استفاده کنید بهتر است گزینه بازسازی ساختمان را مورد نظر قرار دهید. شما با استفاده از تیم های اجرایی در بازسازی ساختمان می توانید آپارتمان و خانه نسبتاً قدیمی خود را به گونه ای بازسازی کنید که هم بتوان چند سال دیگر از آن استفاده کرد و هم با تغییر دکواسیون آن فضایی جدید را در پیرامون خود تجربه کنید. بازسازی ساختمان امروزه با بودجه متناسب برای شما برنامه ریزی می شود. کافی است بدانید که کدام قسمت ها برای بازسازی در اولویت است. امروز به چرایی تعویض پنجره ها در بازسازی ساختمان می پردازیم. با سیتاک همراه باشید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

کاهش اتلاف انرژی:

حتماً ساختمان شما از پنجره های آهنی ساخته شده است. پنجره هایی که با فریم های معمولی از نبشی ها و قوطی های آهنی ساخته می شد و با یک لایه شیشه معمولی تبدیل به یک نورگیر ساده و در واقع همان پنجره می شد. امروزه متریال های متنوعی برای بازسازی ساختمان وجود دارند که می تواند بحث کاهش مصرف انرژی را سبب شود. یکی از آن متریال ها، پنجره ها و درب های UPVC است. این متریال با توجه به پروفیل خاصی که دارد باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی در آپارتمان شما می شود. شما با استفاده از پنجره های ۲ جداره تا حد بسیار زیادی می توانید هزینه های برق در تابستان و گاز در زمستان را کاهش دهید. این متریال برای پنجره به گونه ای طراحی شده است که کمترین تبادل حرارتی با محیط بیرون و فضای باز را داشته باشد.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

عایقی مناسب برای آلودگی صوتی:

یکی دیگر از مزیت های استفاده از پنجره های UPVC عایق بسیار مناسب بودن این متریال برای آلودگی های صوتی است. امروزه با توجه به حجم ترافیک و آلودگی های صوتی که در کلان شهرها وجود دارد استفاده از UPVC  ضرورت دارد. شما علاوه بر اینکه می توانید از شر آلودگی هوا راحت شوید می توانید آلودگی صوت را هم تا حد بسیار زیادی کنترل کنید. فرار کردن از صداها و اصوات ناهنجاری که هر روزه در اطراف ماست فقط در خانه هایی میسر می شود که با توجه به متریال های عایق صوتی طراحی و ساخته شده باشند. در ضمن این متریال برای پنجره ها می تواند از ورود گرد و غبار به داخل آپارتمان جلوگیری کند. که همین مزیت برای خانم های خانه دار کافی است که در بازسازی ساختمان پنجره های قدیمی را تعویض کنند.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

۲ حالت متفاوت بازشو:

مزیت دیگر پنجره های UPVC در یراق آلات آنها است. شما می توانید با توجه به نیاز و محل قرارگیری پنجره ها در هنگام بازسازی ساختمان ۲ حالت متفاوت بازشو پنجره را تجربه نمایید. یکی حالت معمولی بازشدن پنجره است که برای شما آشناست. و دیگری حالت بازشو قائم است. شما می توانید پنجره ها را در ۲ حالت مختلف بکار ببرید.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

شرکت سیتاک طراح و مجری انواع سبک ها در بازسازی ساختمان است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

خانه هوشمند

چیلر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :