چگونه به سیستم های هوشمند سازی اعتماد کنیم؟

چگونه به سیستم های هوشمند سازی اعتماد کنیم؟

چگونه به سیستم های هوشمند سازی اعتماد کنیم؟

خانه هوشمند راهی برای رسیدن به رفاه بیشتر در خانه است. همانطور که می دانید سیستم های هوشمند سازی به دو دسته صنعتی و مسکونی تقسیم می شوند. امروز قصد داریم نکاتی که باعث افزایش اعتماد شما به سیستم های هوشمند خانگی یا همان خانه هوشمند می شود اشاره کنیم. با سیتاک همراه باشید.

در مورد خانه هوشمند اطلاعات کسب کنید:

کسب اطلاعات جامع و کاربردی در زمینه خانه هوشمند یکی از راه های کسب اعتماد به اینگونه سیستم هاست. هر چه اطلاعات شما در این زمینه بیشتر باشد، تصمیم گیری برای شما راحت تر و ساده تر خواهد بود. اینترنت منبع خوبی برای کسب اطلاعات است ولی کافی نیست. شما می توانید شرکت های مختلف در این زمینه را از طریق اینترنت پیدا کنید و با تماس های تلفنی و گرفتن مشاوره های رایگان اطلاعات خود را بالا ببرید. لطفاً با مشاوران خود صادق باشید. نیازهای خود در بحث خانه هوشمند را به آنها بگویید و آپشن های سیستم را از آنها بخواهید. نوع پروتکل در خانه هوشمند بسیار مهم است.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

نمونه های خانه هوشمند را از نزدیک ببینید:

یکی دیگر از راه های کسب اطلاعات در جهت بالا بردن اعتماد به سیستم های هوشمند سازی بازدید از پروژه های اجرا شده یا در حال اجرا است. شما می توانید با یک هماهنگی ساده با شرکت های خانه هوشمند از نزدیک پروسه هوشمند سازی را شاهد باشید. این راه بهترین روش برای جوابگویی به تمام سوالات شماست. شرکت هایی که در زمینه خانه هوشمند فعالیت می کنند معمولاً از شوروم استفاده می کنند. (show room) به فضایی اطلاق می شود که تمام تجهیزات خانه هوشمند در آن نصب شده است. و شما با بازدید از شوروم می توانید در یک جلسه کارکرد این سیستم را از نزدیک شاهد باشید. مطمئن باشید با بازدید از شوروم شرکت های مختلف سوالاتی که هنوز برایتان پیش نیامده است را نیز می توانید جواب بگیرید.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

مقایسه کنید:

پس از اینکه در مورد خانه هوشمند اطلاعات لازم را کسب کردید و نمونه هایی از خانه هوشمند را از نزدیک مشاهده کردید زمان مناسبی است برای اینکه سیستم ها را با یکدیگر مقایسه کنید. برخی از سیستم های هوشمند سازی خانگی فقط با کابل کشی انجام می شوند و برخی دیگر نیازی به کابل کشی نداشته و به صورت بیسیم عمل می کنند. آپشن ها در برخی سیستم ها محدود است و برای هر کدام از امکانات می بایست هزینه پرداخت نمایید ولی در برخی از سیستم های هوشمند سازی محدودیتی در استفاده از آپشن ها ندارید و سیستم را با قیمت تمام شده تهیه می کنید. مقایسه امری ضروری در انتخاب بهترین سیستم خانه هوشمند است. جایی که شما امکانات سیستم ها را همراه با زمان نصب و راه اندازی و همچنین بحث هزینه ها مقایسه می کنید.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

خانه هوشمند آریان:

خانه هوشمند آریان سیستم هوشمند سازی خانگی را با در نظر گرفتن نیازهای خانگی شما طراحی و اجرا می نماید. این شرکت نماینده رسمی شرکت اسمارت مایر است و به صورت بیسیم و از طریق اینترنت امکان کنترل تمام اجرای خانه را به شما می دهد. شما می توانید روشنایی منزل، سیستم تهویه مطبوع و حتی کولر آبی، صوت و تصویر خانگی، پرده ها، آیفون تصویری، پنجره ها و … را در یک پکیج مناسب تهیه کنید. همچنین امکان نظارت و کنترل از راه دور تمام این اجزا نیز بوسیله تلفن همراه شما فراهم است.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

شرکت سیتاک ارائه دهنده پکیج کامل خانه هوشمند اعم از مشاوره، طراحی و اجرا است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

بازسازی ساختمان

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :