امنیت در خانه هوشمند

امنیت در خانه هوشمند

امنیت در خانه هوشمند

یکی از اهداف هوشمند سازی ساختمان علاوه بر رفاه و آسایش بیشتر، امنیت است. شما با استفاده از تکنولوژی روز در خانه هوشمند می توانید امنیت منزل و محل کار خود را بیشتر کنید و در مواقعی که در مسافرت هستید خیالتان راحت باشد. این مهم امروزه توسط ابزار زیادی تامین می شوند.

دزدگیرهایی که حساس به دمای بدن انسان هستند و وجود انسان را در محیط به راحتی و خیلی سریع تشخیص می دهند از این جمله وسایل و ابزارها هستند. یا دوربین های مدار بسته که بوسیله اینترنت قابلیت نمایش روی تلفن همراه شما را دارند و تصویر خروجی را مستقیماً در معرض دید شما قرار می دهند نیز بسیار پر طرفدار هستند.

مگنت پنجره خانه هوشمند
مگنت پنجره خانه هوشمند

سیتاک امروز در مورد بالا بردن امنیت بوسیله هوشمند سازی ساختمان با شما صحبت می کند. راه هایی که شما در خانه هوشمند خود استفاده می کنید و از لذت حس آرامش بیشتر برخوردار می شوید.

۱ – استفاده از مگنت پنجره ها:

این امکان در خانه هوشمند بیشتر برای منازلی مفید است که یا در نزدیکی سطح خیابان واقع شده اند (طبقه اول) یا در طبقات آخر ساختمان ها هستند. جایی که بیشترین آمار ناامنی را دارند. دزدان به راحتی و فقط با بازکردن پنجره ها وارد منزل شده و اقدام به سرقت می کنند. شما به وسیله مگنت درب می توانید از لحظه باز شدن غیر مجاز پنجره ها اطلاع پیدا کنید. این مگنت ها روی درب پنجره ها نصب می شوند و به محض فعال شدن قابلیت ارسال گزارشات را به تمام اشکال ممکن دارند.

مگنت در و پنجره خانه هوشمند
مگنت در و پنجره خانه هوشمند

 شما می توانید خروجی مگنت ها را به دستگاه پیام رسان یا تماسگیر متصل نمایید. در زمان سرقت و بازشدن غیر مجاز پنجره ها سیستم هوشمند طبق دستور شما عمل می کند. پیام می رساند یا با مرکز پلیس تماس می گیرد. استفاده از مگنت در خانه هوشمند ضروری نیست و اگر شما از دیگر ابزارهای امنیتی استفاده می کنید، نیازی به استفاده از مگنت ها ندارید. ولی در عین حال یکی از ابزارهای ساده و ارزان در خانه هوشمند نصب همین مگنت ها است.

۲ – استفاده از دوربین هوشمند:

یکی دیگر از راه های بالا بردن امنیت در خانه هوشمند استفاده از دوربین های هوشمند مخصوص سیستم است. شما به صورت جداگانه می توانید از دوربین های مدار بسته استفاده کنید که ابزار قدرتمندی در جهت امنیت است. ولی در عین حال افرادی که از خانه هوشمند برای راحتی و ایجاد حس اطمینان استفاده می کنند، ممکن است بخواهند با نصب دوربین هوشمند امنیت در منزل را نیز ارتقا دهند. دوربین های هوشمند دارای چرخش ۳۶۰ درجه ای می باشند و با نصب روی دیوار یا قرار دادن روی میز یا کانتر آشپزخانه می توانید تمام منزل را ببینید. این دوربین ها به راحتی و تحت نرم افزار هوشمند خانه هوشمند روی موبایل شما ست می شوند و شما می توانید هر جای دنیا که باشید تصاویر دوربین را ببینید. این دوربین ها دارای میکروفن نیز می باشند و قابلیت دریافت صدای محیط را نیز دارند.

دوربین خانه هوشمند
دوربین خانه هوشمند

شما با هوشمند سازی منزل خود با برند اسمارت مایر می توانید راحتی، آرامش و امنیت را در خانه هوشمند تجربه کنید.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

بازسازی ساختمان

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :