تجربه ویلای هوشمند

تجربه ویلای هوشمند

تجربه هوشمند سازی ویلا:

ویلای شما در کدام شهر است؟ آیا می توانید آن را از محل زندگی خود کنترل کنید؟

هوشمند سازی ویلا امری است که به کمک سیستم هوشمند سازی ساختمان یا در واقع همان خانه هوشمند امکان پذیر است. داشتن ویلایی که از هر لحاظ نگرانی های شما را نسبت به دوری از ویلا برطرف می کند قطعا حس خوبی است. دیگر نگران خالی بودن ویلای خود نیستید. چند سالی است است که به وسیله ی دوربین های مدار بسته و بحث انتقال تصاویر می توانید ویلای خود را نگاه کنید و به لحاظ امنیت، ویلا را چک کنید ولی بحث هوشمند سازی ویلا امکانات بسیار زیاد و متنوعی را تقریبا هم قیمت با استفاده از دوربین های مدار بسته برای شما ایجاد می کند و شما می توانید به صورت هوشمند ویلای خود را کنترل کنید.

هوشمند سازی ویلا
هوشمند سازی ویلا

در هوشمند سازی ویلا مانند یک واحد ساختمانی (مسکونی) عمل می شود. شما می توانید تمام اجزاء مانند روشنایی ها، پرده ها، صوت و تصویر، آیفون، سرمایش و گرمایش، ورودی های شیرآب، ورودی های گاز شهری، درب کنترلی ورودی و به طور کلی همه چیز را کنترل کنید. این سیستم نیاز به دستگاه کوچکی به نام کنترلر مرکزی دارد که از طریق wifi شبکه داخلی ویلا، و از طریق اینترنت کنترل از راه دور ویلای هوشمند را میسر می سازد. نکات قابل توجه و قابل اتکا این سیستم در ابتدا بحث ارزش افزوده ویلای شما را به همراه دارد و در مرحله دوم بوسیله هوشمند سازی ویلا داشتن ویلایی هوشمند و ایمن را تجربه خواهید کرد. امنیت ویلای شما حتی از ارزش افزوده ایجاد شده برای ویلایتان نیز مهم تر است. مشخص است که ویلای امن تر، گرانتر است. این در حالی است که ویلای هوشمند آرامش شما را نیز به همراه خواهد داشت. آرامشی که حاصل تجربه کاری همکاران ما در اسمارت مایر است. سیستم خانه هوشمند در امر هوشمند سازی ویلا به گونه ای طراحی شده است که با کمترین اجزاء و فقط با چند سخت افزار ساده و یک نرم افزار قوی قابل مدیریت است. از تهران یا هر شهر دیگری ویلای خود را در هر کجای دنیا به صورت هوشمند کنترل کنید.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

حس خوب داشتن ویلای هوشمند:

وقتی تصمیم گرفتید هوشمند سازی ویلا را شروع کنید حتما از قابلیت سناریو پذیری خانه هوشمند استفاده کنید. شما با استفاده از سناریو می توانید تعاریف خاص خود را اعمال کنید. فرض کنید قصد مسافرت به ویلای خود را دارید: مطلوب شما این است که قبل از ورود به ویلا، دمای ویلا را به دمای آسایش برسانید. یعنی در تمام فصول گرم سیستم سرمایش را روشن و در فصول سرد سال سیستم گرمایش را روشن نمایید. اینکار را چند دقیقه قبل از اینکه به ویلا برسید انجام دهید. یا اینکه تعریف کنید هر شب به طور خودکار چراغ های ویلا برای چند دقیقه روشن و دوباره خاموش شود. شما با تعریف سناریو میتوانید آیفون، استخر و سونا و در کل همه چیز را کنترل کنید.

برای مشاوره در زمینه هوشمند سازی ویلا با ما در ارتباط باشید.

۰۲۱-۲۲۸۹۶۸۳۶

۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :