کنترل چراغ ها در خانه هوشمند

کنترل چراغ ها در خانه هوشمند

کنترل چراغ ها در خانه هوشمند

همانطور که پیشتر گفته شد خانه هوشمند خانه ای است که شما بتوانید از طریق تلفن همراه هوشمند خود تمام اجزای ساختمان را کنترل و نظارت نمایید. سیتاک امروز قصد دارد تا به بحث کنترل و نظارت در روشنایی ها و چراغ ها بپردازد. با سیتاک همراه باشید.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

کنترل چراغ ها همانند دیگر اجرای ساختمان در خانه هوشمند به صورت بیسیم کنترل می گردد. این امکان در خانه هوشمند برای شما فراهم است تا بتوانید تام چراغ های منزل یا صرفاً چراغ هایی که مورد نظر خودتان است را براحتی کنترل کنید. آنها را از حالتی به حالت تغییر وضعیت دهید.

در گذشته با کلیدهای هوشمند لمسی بدون فیدبک این امکان وجود نداشت که شما بتوانید حالت فعلیه چراغ مورد نظر را ببینید. ولی امروز با تکنولوژی جدید خانه هوشمند و با استفاده از کلیدهای لمسی فیدبک دار، شما می توانید حالت اولیه تمام چراغ ها را مشاهده نمایید. و از خاموش بودن لامپ ها در زمان هایی که در منزل نیستید اطمینان حاصل کنید.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

کنترل روشنایی در خانه هوشمند به صورت مستقیم به بحث صرفه جویی در مصرف انرژی کمک می کند. شما به راحتی و با نوشتن سناریوی (خاموش) می توانید هنگامی که در منزل نیستید، به صورت خودکار تمام چراغ ها را خاموش کنید. بدون آنکه نیازمند دانستن حالت قبلی چراغ ها باشید. شما می توانید هر سناریویی را برای کنترل هوشمند چراغ ها و روشنایی در خانه هوشمند نیاز دارید را بنویسید و خانه هوشمند خود را مدیریت نمایید.

خانه هوشمند
خانه هوشمند

برای اتاق کودکان نیز امکان استفاده از سیستم سناریو در خانه هوشمند فراهم است. شما می توانید دستور دهید هر شب و راس ساعتی مشخص کلیه چراغ ها و روشنایی اتاق کودک خاموش شود و صرفاً چراغ آباژور و چراغ خواب روشن بماند. به صورت غیر مستقیم فرهنگ زود خوابیدن را نیز به کودک خود آموزش می دهید.

شما تنها با ۳ میلیون تومان می توانید خانه معمولی خود را تبدیل به خانه هوشمند کنید و از امکانات بی نظیر آن لذت ببرید.

شرکت سیتاک نماینده رسمی اسمارت مایر در ایران، طراح و مجری خانه هوشمند بیسیم در ایران.

جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر می توانید هم اینک با تلفن ۲۲۸۹۶۸۳۶ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

چیلر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :