دکوراسیون مغازه شیرینی فروشی

دکوراسیون مغازه شیرینی فروشی

دکوراسیون مغازه شیرینی فروشی

تا به حال شده به دکوراسیون مغازه در اصناف مختلف دقت کنید. مهم ترین عامل انتخاب یک طراحی دکوراسیون مغازه میزان اثرگذاری آن طرح روی مخاطبان و مشتریان صنف می باشد. حتماً بهتر از من می دانید که این طراحی برای هر صنف و هر شغل متفاوت است و می بایست بر اساس نوع محصولی که ارائه می شود به طراحی دکوراسیون مغازه پرداخت. هر چه اجرای دکوراسیون مغازه متناسب با محصولات آن مغازه باشد، میزان جذب مشتریان بیشتر خواهد شد. البته نمی توان این مطلب را به صورت یک قاعده کلی و قانون در نظر گرفت ولی تجربه ثابت کرده دکوراسیون مغازه هایی که با فکر و ایده خلاقانه طراحی شده در جذب مشتری بسیار موثر بوده است. با سیتاک همراه باشید تا در مورد دکور مغازه شیرینی فروشی بیشتر با هم صحبت کنیم.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

طرحی شیرین و جذاب:

برای تشخیص میزان جذابیت در دکوراسیون مغازه ابتدا می بایست تعریف مشخصی از جذابیت وجود داشته باشد. این تعریف تقریباً در همه جای دنیا یکسان است. جذابیت در طراحی دکوراسیون مغازه به ایجاد طرحی خلاقانه و شکیل گفته می شود که مخاطبان عام از دیدن آن طرح لذت ببرند و همینطور طرح متناسب با فضا و نوع شغل مورد نظر باشد. در شیرینی فروشی ها طرح هایی بیشترین جذابیت را دارند که در نظر مشتری شیرین جلوه کنند. اولین مزه ای که با ورود به مغازه شیرینی فروشی در ذهن مشتریان تداعی می شود مزه شیرینی است. شما می توانید از طرح ها و کانسپت های خلاقانه ای مانند شکلات های تخته ای یا طرحی از یک کیک بزرگ تولد در دکوراسیون مغازه شیرینی فروشی استفاده کنید. مطمئن باشید اگر طرح مورد نظر را به محصولات مغازه نزدیک تر کنید، در جذب مخاطبان موفق تر خواهید بود.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

رنگ مناسب برای دکور:

در شیرینی فروشی ها عمده محصولاتی که عرضه می شود انواع شیرینی ها است و کیک های تولد و لوازم و وسایلی که برای تولد بازی مناسب است. می توانید از همین نکته برای انتخاب رنگ دکوراسیون مغازه استفاده کنید. سعی کنید در سقف مغازه از رنگ های گرم مانند قرمز، عنابی، صورتی و زرد استفاده کنید. این طیف رنگ باعث بوجد آمدن هیجاناتی ناپایدار در مشتریان می شود که می تواند به میزان فروش شما کمک کند. رنگ نقره ای و طلایی نیز از دسته رنگ های پایه و اصلی برای دکوراسیون مغازه شیرینی فروشی هستند. سعی کنید با انتخاب رنگ های مناسب نسبت به طرح دکور علاقه مشتریان برای ورود به فروشگاه را بیشتر کنید. تنها در این صورت است که می توان نمره قبولی به اجرای دکور مغازه شما داد. سیتاک طراح و مشاور شما در این زمینه است.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

فضاها را در نظر بگیرید:

در دکوراسیون مغازه عمدتاً به دلیل محدودیت در فضاهای مفید استفاده از طرح ها خلاقانه بیشتر رواج دارد. حتماً فضای مفید و قابل استفاده برای مشتریان را در نظر بگیرید. در فضاهایی که مربوط به حضور مشتری است طرح های خاص و جذاب را اجرا کنید. می توانید از ماکت های شیرینی و کیک استفاده کنید. یادتان باشد طرح شما و تجهیزاتی که در اجرا استفاده می کنید نباید باعث تنگ شدن فضای مورد استفاده مشتریان شود. هرچه مخاطبان مغازه شما آزادی حرکت بیشتری داشته باشند، راضی تر خواهند بود. بهترین طرح ها را در دورترین نقطه از ورودی مغازه اجرا کنید. طرح های خاص و ماکت های جذاب برای شیرینی فروشی می بایست به صورت دورنما کار شوند. با رعایت فاصله دکور اصلی از ورودی مغازه آسودگی بیشتری به مشتریان القا خواهید کرد.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

یخچال ها بهترین دکور هستند:

گذشته از بحث طراحی دکوراسیون مغازه در شیرینی فروشی ها می توانید با یک چیدمان مناسب و جذاب در یخچال ها تاثیرگذاری طرح را چند برابر کنید. به کارمندان خود آموزش دهید که ویترین مغازه شیرینی فروشی نقطه کانونی دکوراسیون مغازه است. با چیدمان مناسب محصولات در یخچال ها و طبیعتاً نورپردازی مناسب به جذب مشتریان بیشتر فکر کنید. درون یخچال ها را با نورهای سفید تزئین کنید. نور سفید علاوه بر اعلام بی طرفی شما نسبت به انتخاب مشتری احساس آزادی عمل را نیز در وی ایجاد می کند و با همین نکته ساده مشتریان به خرید های بیشتر و تکرار خرید ترغیب خواهند شد. تمام این راه کارها علاوه بر این روی هزینه دکوراسیون مغازه هم تاثیر بسزایی دارد.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

شرکت سیتاک مشاور، مجری و مبتکر طرح های نوین دکوراسیون مغازه برای تمام اصناف

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :