کفپوش ها در دکوراسیون مغازه

کفپوش ها در دکوراسیون مغازه

کفپوش ها در دکوراسیون مغازه

یکی از اصول طراحی دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه توجه به ورودی و کف مغازه است. مردم عموماً با نگاه به زمین وارد فروشگاه ها می شوند. از این رو توجه به کف مغازه بیشتر از سقف و نقاط بالایی دیوارها اهمیت دارد. برای اینکه بتوانید مشتریان بیشتری را به داخل مغازه خود بکشانید می بایست علاوه بر داشتن ورودی شیک، از متریال های مناسب برای کف مغازه استفاده کنید. سیتاک امروز قصد دارد انواع متریال هایی که می توانید در کف سازی مغازه از آن استفاده کنید را توضیح دهد. با سیتاک همراه باشید.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

طرحی ویژه برای کف مغازه:

در عین سادگی داشتن طرحی خارق العاده و خلاقانه می تواند دکوراسیون مغازه شما را منحصر به فرد کند. این طرح هر چیزی می تواند باشد. شما می توانید با توجه به محصولاتی که عرضه می کنید از طرح های متناسب با شغل خود بهره ببرید. یادتان باشد طرح های شلوغ تمرکز مشتریان برای خرید را بهم می زند و این اتفاق باعث کاهش فروش شما خواهد شد. به همین دلیل می بایست در تمام مغازه خود از دکورهایی ساده و در عین حال جذاب استفاده کنید. پس از انتخاب طرح مناسب می بایست آن طرح را با دیگر اجزای دکوراسیون مغازه خود تطبیق دهید. همه چیز باید در هماهنگی کامل باشد. نوع محصول شما با دکوراسیون مغازه شما ارتباط مستقیم دارد.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

ارزیابی اجرای طرح کف مغازه:

پس از اینکه طرح مناسب را انتخاب کردید و آنرا با دکوراسیون مغازه هماهنگ ساختید نوبت به اجرا می رسد. سیتاک پیشنهاد می دهد قبل از اجرای طرح یک مرحله ارزیابی را انجام دهید. ارزیابی به این معنا که شما با متریال های مختلف شرایط اجرای آن طرح را بررسی می کنید. از نظر زمانبندی در اجرا و به لحاظ هزینه های اجرا هر طرحی قابل بررسی و ارزیابی است. شما می توانید از تیم های اجرایی استعلام بگیرید. طرح مورد نظر را به آنها نشان دهید و از آنها بخواهید که زمان در اجرا و هزینه ها را به شما اطلاع دهند. سپس با توجه به جمع بندی نهایی اقدام به اجرا نمایید. اگر طرح شما خاص است می بایست آنرا با کفپوش ۳ بعدی اپوکسی اجرا نمایید.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

انواع متریال ها برای طراحی کف مغازه:

همانطور که می دانید متریال های سنتی اولین گزینه برای اجرای کف مغازه هستند. دکوراسیون مغازه شما با هر طرحی که باشد بوسیله متریال سنتی قابل اجرا است. متریال ها و مصالحی مانند سنگ، آجر، چوب، شیشه یا آینه و … از جمله متریال های سنتی به شمار می روند. امروزه رنگ های اپوکسی که اغلب برای کفپوش مناسب هستند به کمک شما آمده اند. شما می توانید طرح خاص و یا طرح های ۳ بعدی را با رنگ های اپوکسی به صورت ۳ بعدی اجرا نمایید. تنها ایرادی که این رنگ ها برای مغازه و محیط های تجاری دارند که بیش از خرید توجه مشتری را جلب می نمایند. فروشندگان شما می بایست ابتدا در مورد طرح ۳ بعدی اجرا شده به مشتریان توضیح داده و سپس با فروکش کردن هیجانات آنان به امر فروش محصولات بپردازند.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

مغازه خود را سنگ یا پارکت نمایید:

به عقیده سیتاک بهترین متریال ها برای اجرای کف مغازه سنگ های مرمریت یا پارکت ها هستند. سنگ های مرمیت به دلیل سیقلی بودن و زیبایی خاصی که دارند توصیه می شوند. البته دوام سنگ ها از تمام متریال ها نیز بیشتر است. ضمن اینکه اگر از سنگ برای کفپوش مغازه خود استفاده کنید سرعت اجرا تا حد چشمگیری بالا می رود. سنگی با اندازه ی ۱ متر در ۱ متر مناسب ترین اندازه برای دکوراسیون مغازه شما بخصوص کف مغازه است. پارکت ها نیز اغلب بدلیل تنوع بالایی که دارند مورد توجه قرار می گیرند. شما می توانید تمام متراژ مفید مغازه خود را با پارکت به صورت یکدست و هماهنگ اجرا کنید. این یکدست بودن و تنوع در انتخاب ملاک بیشتر افراد برای انتخاب متریال کف مغازه است.

دکوراسیون مغازه
دکوراسیون مغازه

شرکت سیتاک مشاور، طراح و مجری انواع دکوراسیون مغازه در سبک های مختلف است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا و اجرای ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان

بازسازی آپارتمان

خانه هوشمند

چیلر

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :