طراحی دکوراسیون باغ تالار

طراحی و اجرای بروز ترین و شیک ترین تالار ها و باغ تالار های عروسی

طراحی دکوراسیون باغ تالا

طراحی دکوراسیون باغ تالار یکی از تخصصی ترین و جذاب ترین بخش خدمات طراحی سیتاک است. باغ تالار می بایست به گونه ای باشد که بتواند سلیقه ی عمومی مردم را در برگیرد. جذابیت و گیرایی ۲ مولفه ی اصلی در طراحی باغ تالار هستند. اگر می خواهید زمین خود را تبدیل به باغ تالاری شیک و خاطره ساز کنید با مشاوران سیتاک در بخش طراحی مشورت نمایید.

سیتاک به شما ایده های خلاقانه ای را پیشنهاد می دهد تا بتوانید حداکثر میزان زیبایی را در باغ تالار خود داشته باشید.  امروز سیتاک قصد دارد تا در زمینه طراحی دکوراسیون باغ تالار با شما صحبت کند. نکاتی که برای در اختیار داشتن تالاری لوکس و جذاب می بایست در نظر گرفته شود. توجه به هر کدام از این نکات می تواند طیفی از سلایق عمومی را در برگیرد. با سیتاک همراه باشید.

نکات مهم در طراحی باغ تالار

 ابتدا ظرفیت را در نظر بگیرید:

اولین نکته اصلی در طراحی دکوراسیون باغ تالار در نظر گرفتن ظرفیت و تعداد میهمانانی است که در هر شب مورد نظر شماست. این انتخاب بر اساس متراژ سالن اصلی شما در نظر گرفته خواهد شد. اگر شما زمینی دارید که می خواهید باغ تالار را در آن طراحی و اجرا نمایید همه چیز امکان پذیر است. شما می توانید در مساحت سطح اشغال زمین خود زیر بنایی ایجاد کنید که بیش از ۸۰ درصد آن به سالن اصلی اختصاص می یابد.

ولی اگر می خواهید تالار عروسی را بازسازی نمایید تعداد ظرفیت میهمانان بسیار مهم است. آرشیتکت در هر ۲ حالت تلاش می کند تا بیشترین ظرفیت ممکن را برای پذیرایی از میهمانان در سالن اصلی جانمایی نماید. تفکیک بخش بانوان از آقایان نیز در کشورمان امری اجتناب ناپذیر است. بنابراین جداسازی و طراحی ۲ سالن اصلی از الزامات اولیه طراحی باغ تالار است.

اتاق عقد طراحی کنید:

در طراحی دکوراسیون باغ تالار داشتن تمام بخش های یک تالار عروسی الزامی است. شما می توانید اتاقی با مساحت حداقل ۲۰ متر مربع را برای اتاق عقد در نظر بگیرید. در این اتاق مراسم عقد انجام خواهد شد بنابراین می بایست طراحی سقف و دکور اتاق نیز بر اساس رنگ و جذابیت های عروسی باشد.

یادتان باشد در اتاق عقد ابتدا جایگاه قرارگیری عروس و داماد تعریف می شود. سپس بر اساس فضای باقیمانده، بخشی از اتاق به طراحی دکور سفره عقد اختصاص خواهد یافت. سفره عقد می تواند کوچک یا بزرگ طراحی شود. مساحتی بالغ بر ۳ الی ۴ متر مربع برای سفره عقد کافی است. پس از اینکه جایگاه عروس و داماد و سفره عقد را مشخص کردید می بایست فضایی برای عاقد و شاهدان عقد که عموماً از اقوام درجه ۱ عروس و داماد هستند، در نظر بگیرید.

یکی از تاثیر گذار ترین فضاها در طراحی باغ تالار همین اتاق عقد است. اگر بتوانید هماهنگی مطلوبی بین فضاهای اصلی اتاق عقد که توضیح داده شد، برقرار نمایید می توانید با اضافه کردن تزئینات و نورپردازی حرفه ای طراحی را کامل کنید. در نظر گرفتن متریال های لوکس و مناسب و همچنین چیدمان آنها بر اساس کیفیت متریال ها بسیار مهم است.

شما می بایست برای اتاق عقد از بهترین و لوکس ترین متریال ها استفاده نمایید. زیرا کیفیت متریال ها تضمین کننده دوام آنها است. سیتاک به شما کمک خواهد کرد تا طرحی مناسب و لاکچری برای دکوراسیون باغ تالار در اختیار داشته باشید.

 طراحی سالن اصلی پذیرایی:

اصلی ترین بخش طراحی باغ تالار، طراحی سالن اصلی پذیرایی است. بیشترین تمرکز طراحان و آرشیتکت ها روی همین بخش است. جایی که میهمانان شما در هر شب می توانند به اندازه ای جذب طراحی دکوراسیون شوند که پس از خارج شدن از باغ تالار شما تبدیل به مبلغانی رایگان برای تالار شما شوند. سالن اصلی از چند جنبه در طراحی حائز اهمیت است. یکی از آن جنبه ها هماهنگی طرح اصلی سقف و دیوارها با یکدیگر است.

طراح سیتاک به شما طرحی را پیشنهاد می دهد که در آن بیشترین میزان هارمونی بین سقف و دیوارها و تزئینات داخلی وجود داشته باشد. تنها در این صورت است که می توانید باغ تالاری جذاب و خاص را بسازید. محل قرارگیری نورهای اصلی و چیدمان میزها و صندلی ها یکی از اجزای طراحی سالن اصلی است. نورهای اصلی بر اساس محل قرارگیری میزهای بزرگ تعریف می شود.

می توانید ظرفیت هر میز را ۶ ، ۸ و حتی ۱۰ نفر نیز در نظر بگیرید. داشتن نقشه ای که به لحاظ سازه ای کمترین ستون را در سالن اصلی داشته باشد  یکی از جذابیت های باغ تالار شما خواهد بود. همین امر می تواند به ارزش افزوده ملک شما کمک بسیار زیادی کند. ستون در سالن اصلی باعث می شود که در چیدمان میزها به مشکل بخورید.

انتخاب موقعیت میزها نسبت به سِن اصلی و جایگاه قرار گیری عروس و داماد بسیار مهم است. تمامی میهمانان باید بتوانند استیج سالن اصلی را ببینند. شما می توانید فضایی در مقابل جایگاه قرارگیری عروس و داماد را نیز برای رقص در نظر بگیرید. اگر بتوانید فضای رقص را با ترفندی از خط شروع میزها تفکیک کنید عالی است. نور و متریال می توانند در این جداسازی به شما کمک کنند.

نورپردازی سالن اصلی:

نورپردازی برای زمان های متفاوتی از مراسم می بایست به گونه های متفاوتی طراحی شود. زمانی که عروس و داماد وارد سالن اصلی می شوند نیاز به یک نورپردازی احساس می شود. زمانی که موسیقی در حال پخش است نورپردازی کاملاً متفاوتی در نظر گرفته می شود. یادتان باشد اگر نورپردازی توسط تیم حرفه ای انجام شود به کیفیت برگذاری مراسم عروسی کمک خواهد شد. نورهای لوستر که از جمله نورهای اصلی روشنایی هستند.

نورهای خطی و نقطه ای که برای ایجاد نقاط کانونی استفاده می شوند و نورهای متحرک که در زمان پخش موسیقی و رقص استفاده می شوند. تمام این نورها حتماً باید دارای دسترسی هوشمند اپراتور سالن اصلی باشد. ریموت کنترلی که تماما این نورها روی آن سِت شده است که در مواقع لزوم اپراتور سالن بتواند نورهای را در وضعیت خاموش و روشن قرار دهد و بالانس نورپردازی را انجام دهد.

استیج مخصوص موسیقی را در نظر بگیرید:

یکی از فضاهای مهم و الزامی در طراحی دکوراسیون باغ تالار در نظر گرفتن استیج موسیقی در سالن اصلی پذیرایی است. برای طراحی این بخش می بایست تناسبی بین اندازه ها عرضی و طولی سالن بین ستون ها داشته باشید. جایی که بیشترین دید را از تمام نقاط سالن اصلی داشته باشد. طراحی و ساخت استیج موسیقی می بایست به گونه ای باشد که بتواند با تزئینات و نورپردازی به نقطه ی عطف سالن اصلی تبدیل شود.

اگر می خواهید در باغ تالار خود از موسیقی زنده استفاده نمایید، نیازمند مساحت بیشتری برای اینکار خواهید بود. معمولاً ۱۵ الی ۲۲ متر مربع برای استیج کافی است. به شرطی که استیج نقش محوری را در سالن اصلی بازی کند. در غیر این صورت استیج های بزرگ نیز به جذابیت سالن اصلی اضافه نخواهند کرد.

یادتان باشد در طراحی استیج موسیقی نقشه برق بسیار مهم است. تحت هر شرایطی استفاده از ادوات برقی موسیقی و نورهایی که قابلیت جابجایی دارند می بایست در نظر گرفته شوند. جانمایی جعبه برق با تعداد بیشتری پریز می تواند این چالش را حل کند. ضمن اینکه توجه به دکور همین فضا نیز دارای اهمیت بسیار است. می توانید طرح هندسی استیج موسیقی را گِرد در نظر بگیرید. هر طرح هندسی که برای این بخش مناسب باشد را سیتاک بررسی و به شما پیشنهاد می دهد.

یادتان باشد که می بایست از همان طرح هندسی که برای کف استیج در نظر گرفتید، روی سقف نیز کار کنید. این عامل باعث ایجاد هماهنگی بصری در دکوراسیون استیج سالن اصلی پذیرایی خواهد شد. سیتاک در طراحی دکوراسیون باغ تالار به شما و میهمانان شما و برند شما احترام می گذارد و بر اساس نیازها و سلایق شما طراحی را انجام خواهد داد.

رختکن و سرویس بهداشتی:

از دیگر فضاهای مهم در طراحی باغ تالار توجه به رختکن و سرویس بهداشتی است. بر اساس مقتضیات کشورمان می بایست ۲ سرویس بهداشتی مجزا طراحی نمایید. سرویس بهداشتی باغ تالار نیز مانند بخش های دیگر می بایست لوکس و زیبا طراحی و اجرا گردد. استفاده از توالت ایرانی و فرنگی در کنار یکدیگر توصیه سیتاک است.

می توانید سرویس بهداشتی را جایی دورتر از سالن های اصلی در نظر بگیرید ولی نکته ای که اهمیت دارد این است که می بایست دسترسی به سرویس بهداشتی آسان باشد. دسترسی برای خانم ها بسیار مهم تر از دسترسی به سرویس بهداشتی برای آقایان است. تعداد باکس های توالت نیز بر اساس ظرفیت سالن های اصلی تعریف خواهد شد. معمولاً برای هر ۵۰ نفر ۱ سرویس بهداشتی برای آقایان و ۱ سرویس بهداشتی برای خانم ها در نظر می گیرند.

طراحی رختکن نیز می بایست در نزدیکی یا حتی جایی درون سالن اصلی خانم ها باشد. معمولاً آقایان نیازی به تعویض لباس در مراسم تشریفات یا مراسم ازدواج ندارند. ولی تقریباً می توان گفت تمام خانم ها فضای مخصوصی برای تعویض لباس را نیاز دارند. بنابراین بهتر است از همان ابتدای طراحی دکوراسیون باغ تالار فضایی در حد و اندازه حدودی ۱۸ متر مربع را به این امر اختصاص دهید. دکوراسیون داخلی رختکن خیلی تعریف شده نیست ولی می تواند با آینه های قدی و کنسول هایی با کاربری آرایش صورت طراحی شود.

میزان نور نیز در این اتاق ها می تواند بسیار معمولی در نظر گرفته شود. یادتان باشد نور اتاق رختکن می بایست نور طبیعی و ترجیحاً سفید باشد. زیرا نورهای رنگی باعث خطای دید در آرایش صورت خانم ها خواهد شد. جانمایی رخت آویز را در دکوراسیون رختکن فراموش نکنید.

طراحی راهرو اصلی:

برای ورود میهمانان چه برنامه ای دارید؟ شما می توانید راهرو ای خاص و لاکچری را برای ورود میهمانان به ویژه ورود عروس و داماد  به تالار اصلی را طراحی نمایید. این راهرو می تواند دارای تزئینات سنگین در سبک کلاسیک باشد. راهرو ای که با فرش قرمز بر روی سنگ فرشی ویژه شروع می شود و تا مدخل و درب اصلی سالن پذیرایی ادامه پیدا می کند.

این راهرو می تواند خواستگاه اصلی تبلیغات باغ تالار شما نیز باشد. روی دیوارها را می توانید با استفاده از نورپردازی نقطه ای تبدیل به نمایشگاهی از عکس های جذاب باغ تالار کنید. یادتان باشد برای طراحی دکوراسیون باغ تالار توجه به نکات کوچک نیز دارای اهمیت است. بنابراین با مشاوران شرکت سیتاک در ارتباط باشید تا ایده های خلاقانه را برایتان به تصویر بکشند.

اتاق عکس طراحی کنید:

یکی دیگر از نیازهای هر تالار تشریفاتی اتاق عکس است. این اتاق می تواند در مساحتی بالغ بر ۴۰ الی ۵۰ متر مربع در نظر گرفته شود. شما می بایست برای عکس های خاصی که میهمانان در طول برگذاری مراسم تهیه می کنند، برنامه داشته باشید. گاهی اوقات میهمانان برای گرفتن یک عکس یادگاری با عروس و داماد به چالش بر میخورند. شما می بایست این فضا را در اختیار آنان قرار دهید.

بخشی مخصوص عکس های یادگاری طراحی کنید که در آن پرده های لاکچری و استفاده از اکسسوری ها متداول است. می توانید یک مبل ۲ نفره کلاسیک برای نشستن عروس و داماد در نظر داشته باشید. نورپردازی و تزئین این اتاق نیز می بایست بر اساس سبک اصلی که در کل باغ تالار رعایت شده است، طراحی شود. استفاده از دیوارهای سفید رنگ با نورپردازی عمومی نیز در زیبایی و کیفیت عکس ها کمک شایانی خواهد کرد.

رنگ اصلی در طراحی:

طراحی دکوراسیون باغ تالار بر اساس تِم رنگی انجام می شود. حتماً شما هم با سیتاک هم عقیده هستید که رنگ سفید مناسب ترین رنگ برای سالن اصلی و دیگر فضا ها است. پیشنهاد می دهیم رنگ های گرم مانند رنگ طلایی، سبز و آبی را در لابلای رنگ سفید بکار ببرید. استفاده از ترکیب رنگ ها برای باغ تالار جذابیت و زیبایی دکوراسیون را بالا خواهد برد.

ایده اصلی استفاده از رنگ سفید به نشانه پاکی و صداقت است. مهمترین شب زندگی عروس و داماد می بایست با رنگ سفید تزئین شود. بنابراین سقف ها و دیوارها در سالن های اصلی پذیرایی را سفید در نظر بگیرید.

 استفاده از رنگ کرم برای متریال انتخاب شده در کف تالار را در اولویت قرار دهید. دیگر رنگ های گرم نیز برای استفاده در مبلمان و پرده ها مناسب هستند. صندلی هایی با روکش طلایی یا آبی فیروزه ای یا حتی پرده هایی با رنگ بنفش و سبز می تواند تعادل بین رنگ ها را ایجاد نماید. برای تزئینات سقف، استفاده از رنگ طلایی در حاشیه سقف توصیه می شود. برای دیوارها طراحی قاب های مخصوص با دور رنگ آبی دیگر پیشنهاد سیتاک است. برای خلق فضایی متفاوت با سیتاک تماس بگیرید.

طراحی مبلمان عروس و داماد و میهمانان:

توجه به این نکته که چه نوع مبلمانی برای جایگاه ویژه عروس و داماد مناسب است بسیار مهم است. زیرا مبلمان ویژه عروس و داماد می بایست خاص و لاکچری و متفاوت باشد. پیشنهاد سیتاک استفاده از مبل های دست ساز با تزئینات منبت کاری چوب است. هنر منبت کاری می تواند در کنار استفاده از رنگ و جنس پارچه ای مناسب این انتخاب را به بهترین شکل ممکن کامل نماید.

مبلمان میهمانان نیز به همین صورت است. اینکه مبلمان کلی برای نشستن میهمانان از چه جنسی و در چه اندازه ای باشد یا شکل هندسی این مبلمان به چه صورت باشد در جلسات طراحی بررسی خواهد شد.

 هر چیزی که سلیقه شماست می بایست به تایید طراح نیز برسد. زیرا هماهنگی بین تمامی این عناصر از نگاه آرشیتکت در اولویت است. هندسه صندلی ها می تواند تابعی از هندسه میزها باشد.

میزهای گرد با صندلی هایی با پشتی بلند و کشیده عالی به نظر می رسد. انتخاب رنگ صندلی های کلی نیز می بایست بر اساس انتخاب رنگ پرده ها باشد. یادتان باشد از رنگ های دارای هارمونی استفاده نمایید. رنگ های متضاد می تواند تاثیر منفی بیشتری در دیدگاه بصری داشته باشد و از جذابیت سالن های اصلی بکاهد.

بکارگیری گل آرایی:

شبی که در آن مراسم ازدواج و نکاح برگذار می شود شبی بسیار مهم و خاص است. چه اِلمانی بهتر از گل برای تزئین باغ تالار وجود خواهد داشت؟ گل ها دارای احساس طراوت و سَرزندگی هستند. مهم این است که از چه نوع گل هایی برای کجا می خواهید استفاده نمایید؟

اگر کمی با گل و گیاه آشنا باشید به خوبی می توانید حساسیت این انتخاب و جانمایی را درک کنید. به هر صورت ورودی باغ تالار، جایگاه ویژه عروس و داماد در هر ۲ تالار و روی تک تک میزها از جمله مکان هایی است که می تواند گل آرایی شود.

 حتی در کنار گل آرایی می توانید از تکنیک هایی مانند بادکنک آرایی نیز استفاده نمایید. هر آنچه بتواند باغ تالار شما را در نگاه اول خاص و لاکچری نمایش دهد می بایست در طراحی شما جای داشته باشد. یادتان باشد از هم گسیختگی در طراحی ایجاد نشود.

بهتر است هر چیزی را در جای خودش قرار دهید تا جلوه بصری بی نظیری را به باغ تالار خود هدیه نمایید. یکی از ایده های جذاب می تواند مسیری از گل برای ورود عروس و داماد به باغ تالار باشد. شرکت سیتاک ایده های خلاقانه و ناب را در اختیارتان می گذارد.

جانمایی آشپزخانه:

همیشه مراسم های تشریفاتی مانند مراسم ازدواج در انتها با پذیرایی به صرف شام خاتمه می یابد. شما می بایست در درون باغ تالار خود بخش آشپزخانه داشته باشید. مساحت مناسب برای آشپزخانه وابسته به میزان ظرفیت تالار خواهد داشت. معمولاً برای باغ تالار هایی با ظرفیت ۵۰۰ نفر اختصاص مساحت ۱۲۰ متر مربعی پیشنهاد داده می شود.

برای ظرفیت های ۱۰۰۰ نفر به بالا حداقل می بایست ۱۵۰ متر را به آشپزخانه اختصاص داد. آشپزخانه باغ تالار می بایست دارای بخش تهیه و طبخ غذای اصلی، تهیه و آماده سازی سالاد و دسر و همچنین بخشی برای شستشوی مستقل ظروف باشد. حتی میز کاری برای آماده سازی ظروف میوه نیز می بایست در آشپزخانه در نظر گرفته شود.

پیشنهاد سیتاک این است که در همان مساحت منطقی و معمول ۲ بخش تفکیک شده داشته باشید. بخش اول برای تهیه غذا که دارای کباب پز بزرگ و محل قرارگیری اجاق های بزرگ است. و بخش دوم که برای آماده سازی سالاد و دسر و میوه در نظر گرفته می شود. این ۲ بخش می بایست دارای ورودی مجزا برای پرسنل باشند. پیشنهاد می دهیم آشپزخانه را در طبقه پایین تالار جانمایی نمایید.

در این صورت هم از دید میهمانان مخفی خواهد ماند و هم با آسانسوری ویژه محصولات نهایی آشپزخانه جهت سرو در سالن اصلی هدایت می شوند. طراحی تاسیسات برای آشپزخانه جزو اصلی ترین بخش های پکیج طراحی باغ تالار است. تاسیسات برقی و تاسیسات آب سرد و گرم و همچنین سردخانه دارای اهمیت فراوان است.

طراحی تاسیسات:

حتماً پس از نقشه های معماری و دکوراسیون داخلی سالن های اصلی، یکی از مهم ترین نقشه های اجرایی، نقشه تاسیسات خواهد بود. تاسیسات در باغ تالار ها و مکان های تشریفاتی چند بخش اصلی دارد. شما می توانید برای در اختیار داشتن نقشه ی تاسیساتی بی نظیر و بدون اشتباه با کارشناسان سیتاک مشورت نمایید.

در تاسیسات باغ ویلا ابتدا تاسیسات آب مصرفی برای آشپزخانه، سرویس های بهداشتی می بایست طراحی شود. شما می توانید پکیج گرمایشی را در آشپزخانه یا بیرون آشپزخانه جانمایی نمایید و از آنجا به سرویس ها و دیگر فضاهایی که نیاز به آب سرد و گرم مصرفی دارند لوله کشی نمایید. لوله های پنج لایه از دوام بیشتری برخور دارند و از کوتاه ترین مسیر ممکن طراحی می شوند. شما می توانید نقشه های تاسیساتی را همراه با نقشه های سازه و معماری از سیتاک بخواهید.

بحث مهم دیگری که در تاسیسات باغ ویلا مطرح می شود بحث آبرسانی به محوطه سبز می باشد. شما می توانید با آب غیر شُرب محوطه سبز را آبیاری نمایید و آب استخر را تامین کنید. یادتان باشد قبل از اینکه نقشه های تاسیسات را ببندید حتماً سیستم سرمایش و گرمایش سالن های اصلی و دیگر فضاها را تعیین کنید. چیلر های تراکمی و مینی چیلر ها برای تامین سرمایش مناسب هستند.

می توانید با استفاده از کوئل آب گرم و تامین آب جوش از پکیج همین سیستم را برای زمستان و تامین گرمایش محیط نیز بکار ببرید. بنابراین سیستم های تهویه مطبوع از جمله موارد تاسیساتی هستند که در مراحل طراحی دکوراسیون باغ ویلا می بایست به دقت آنها را بررسی و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

طراحی محوطه و فضای سبز باغ تالار:

همان طور که از اسمش پیداست شما می خواهید باغ تالار طراحی کنید. یکی از مولفه های هر باغ تالاری داشتن باغ سبز و لاکچری است. شما می توانید با کارشناسان فضای سبز سیتاک مشورت نمایید تا با توجه به مساحت کلی باغ، بهترین پیشنهاد را دریافت نمایید. استفاده از آلاچیق ها، آبنما ها و درختان سبز در باغ مرسوم است.

نکته ای که در این قسمت لازم به ذکر است این است که تمامی میهمانان ابتدا از باغ عبور می کنند تا به تالار اصلی برسند. بنابراین استفاده از تزئیناتی خاص و لاکچری در ورودی بسیار مهم است. اگر بتوانید از عنصر آتش در کنار خاک استفاده نمایید عالی است. در نظر گرفتن راهرو ای خاص با طاق سفید و گل آرایی شده که در فواصل منظم دارای مشعل های آتشین باشند به جذابیت بیشتر باغ تالار کمک می کند.

استفاده از رنگ سفید در ورودی این راهرو و امتداد آن تا ورودی بخش اصلی سالن پذیرایی الزامی است. تورهای سفید در کنار روبان های رنگی آویزان شده از سقف این راهرو می تواند هر بیننده ای را مجذوب خود کند. استفاده از رنگ سبز چمن زیر پای میهمانان و در طول مسیر این راهرو نیز یکی دیگر از پیشنهادات سیتاک است. استفاده از چمن مصنوعی برای این بخش توصیه می شود.

حتی می توانید استخری تزئینی با شکلی هندسی خاص که بتواند دسترسی را برای تهیه چند عکس ویژه عروس و داماد فراهم کند، طراحی نمایید. این استخر می تواند در وسط باغ جانمایی شود و دیگر اجزای فضای سبز بر اساس موقعیت مکانی استخر جانمایی شوند. استفاده از پل های چوبی لاکچری به زیباتر شدن محوطه استخر کمک می کند. پیشنهاد سیتاک استفاده از استخرهای دایره ای شکل است. با سیتاک در ارتباط باشید.

طراحی نما:

همانطور که از نام سر فصل مشخص است نمای باغ ویلا را می بایست طراحی نمایید. اولین و مهمترین نکته در طراحی نمای باغ ویلا این است که همان سبکی را برای نما انتخاب نمایید که در دکوراسیون داخلی باغ ویلا میخواهید اجرا شود. ممکن است شما بخواهید از سبک کلاسیک برای دکوراسیون داخلی سالن های اصلی استفاده نمایید، بنابراین می بایست طراحی نما کلاسیک را نیز برای ساختمان اصلی باغ ویلا انتخاب نمایید.

نمای ساختمان اصلی می تواند در سبک های کلاسیک، مدرن و ترکیبی نیز طراحی و اجرا شود. سبک کلاسیک بسیار زیبا ولی پر هزینه است ولی سبک مدرن با طراحی خلاقانه کاملاً متفاوت است و با هزینه های کمتری نیز اجرا می شود. انتخاب با شماست. سیتاک بر اساس سلیقه و خواست شما طراحی باغ ویلا را انجام می دهد.

اگر از محوطه ای مدرن بهره می برید و استفاده از سبک مدرن را برای باغ ویلای خود می پسندید پیشنهاد می دهیم تمام اجزای طراحی دکوراسیون باغ ویلا را به سمت سبک مدرن ببرید. دست شما در سبک مدرن باز است تا بتوانید تمام ایده ها و سلایق خود را ابتدا طراحی و سپس اجرا نمایید.

سبک مدرن به شما این اجازه را می دهد تا خلاقانه به پروژه خود نگاه کنید و بتوانید از اِلمان های طراحی دکوراسیون داخلی بیشترین بهره را ببرید. طراحی نما برای باغ ویلای شما اگر در محدوده ی شهر باشد نیاز به تایید شهرداری خواهد داشت. سیتاک از طراحی نقشه های خود در کلیه فازها دفاع خواهد کرد و جواز ساخت و اجرای باغ ویلا را برایتان اخذ می کند.

طراحی پارکینگ مخصوص:

منظور از طراحی پارکینگ مخصوص، طراحی لاین هایی به صورت تفکیک شده برای پارک اتومبیل های میهمانان و ماشین عروس است. شما می توانید بر اساس متراژ زمینی که به طراحی باغ تالار اختصاص می دهید پارکینگی ویژه طراحی نمایید. برای ۵۰۰ نفر ظرفیت پذیرایی حداقل می بایست ۱۰۰ اتومبیل در پارکینگ جانمایی شود. پیشنهاد می دهیم مکانی را برای باغ تالار انتخاب نمایید که بتوان از فضاهای اطراف زمین اصلی نیز به عنوان پارکینگ استفاده کرد.

فضای اصلی و مخصوص پارک ماشین عروس نیز یکی از چالش های اصلی است. شما می توانید سکوی گردانی داشته باشید که از طبقه ی زیرین سالن اصلی پذیرایی به وسیله جک های هیدرولیکی به سالن اصلی پذیرایی هدایت می شود. روی آن سکو ماشین عروس قرار خواهد گرفت و با شروع مراسم عروس و داماد را در داخل ماشین به تالار اصلی پذیرایی هدایت خواهد کرد.

این ایده می تواند بسیار خاص باشد. پس از اینکه عروس و داماد به تالار اصلی هدایت شدند صفحه گردان دوباره به جای خود باز خواهد گشت. از ایده های خلاقانه سیتاک بهره ببرید. شرکت سیتاک نگاه ویژه و خاصی برای طراحی دکوراسیون باغ تالار خواهد داشت. از مشاوره ابتدایی در جهت جانمایی زمین گرفته تا طراحی پکیج کامل نقشه ها در کنار شما هستیم. کافی است به برند سیتاک اعتماد نمایید و فقط سلیقه ها و نیازهای خود را با مشاوران ما در میان بگذارید.

 مشاوره و هماهنگی بازدید: ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

نمونه کارها
روال اجرای پروژه
مراحل طراحی باغ تالار
طراحی نقشه های داخلی
طراحی تصاویر ۳ بعدی
طراحی پلان نورپردازی و صدابرداری
مشاوره خرید متریال و مبلمان
اجرای دکوراسیون داخلی سالن های اصلی
طراحی واجرای محوطه و پارکینگ
تحویل پروژه
طراحی مبلمان عروس و داماد
انتخاب نوع صندلی
طراحی مدرن ورودی باغ تالار
خدمات سیتاک
طراحی ویلا

طراحی کامل نقشه های ویلا با بیش از ۱۰۰ پروژه طراحی شده در کشور

صنایع چوب سیتاک

طراحی و اجرای کلیه خدمات دکوراتیو چوبی اعم از کابینت آشپزخانه و ساخت مصنوعات چوبی

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل خود را با شیوه ها و طرح های خلاقانه انجام دهید.

مشاوره در طراحی و ساخت

سیتاک در کنار شماست و در بخش طراحی تا آخرین روز اجرا مشاور شما خواهد بود.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان های اداری و مسکونی در سبک های کلاسیک و مدرن تخصص سیتاک است.

دکوراسیون مغازه

ارائه جدیدترین طرح ها برای دکوراسیون مغازه شما بر اساس نوع محصولات و طیف مخاطبان شما در جهت افزایش فروش

مقالات
طراحی ورودی باغ تالار
طراحی دکوراسیون باغ تالار
طراحی ورودی باغ تالار
طراحی ورودی باغ تالار طراحی دکوراسیون باغ تالار به صورت گسترده و توسط تیم ها و گروه های حرفه ای ارائه می شود. اگر شما نیز قصد طراحی و اجرای
ادامه »
طراحی مبلمان باغ تالار
طراحی دکوراسیون باغ تالار
طراحی مبلمان باغ تالار
[interective_banner effects="effect-milo" url="" title="طراحی مبلمان باغ تالار" titlesize="28px" desc="طراحی و اجرا بر اساس آخرین متد روز" descsize="25px" clr="#ffffff" image_id="6824" height="700px"] طراحی مبلمان باغ تالار همانطور که در مقالات قبلی اشاره
ادامه »
راه های ارتباطی

۰۲۱-۸۶۰۸۵۶۷۲

۰۹۱۲۶۷۵۲۲۷۹

info@sitakdesign.com

آدرس

تهران، ونک، گاندی شمالی، پلاک ۴، واحد ۳

شنبه تا پنج شنبه

از ساعت ۹ تا ۲۰

۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸ - ۰۹۱۲۶۷۵۲۲۷۹