طراحی ورودی باغ تالار

طراحی ورودی باغ تالار
طراحی ورودی باغ تالار

طراحی ورودی باغ تالار

طراحی دکوراسیون باغ تالار به صورت گسترده و توسط تیم ها و گروه های حرفه ای ارائه می شود. اگر شما نیز قصد طراحی و اجرای دکوراسیون باغ تالار را دارید می بایست در مورد فضاهای مهم باغ تالار خود و نحوه ی دکوراسیون هر کدام اطلاعاتی داشته باشید. یکی از فضاهای مهم و بسیار موثر در جذب مشتریانی برای باغ تالار شما، ورودی باغ تالار است.

طراحی ورودی باغ تالار دارای اصول و قواعدی است که می تواند با سلیقه ها و خواسته های شما ترکیب شود. در نهایت به طرح و ایده ای خواهیم رسید که اجرای آنها باعث می شود تا مشتریان بیشتری جذب باغ تالار شما شوند. از طرفی برای اینکه بیشترین جذب مخاطب صورت پذیرد می بایست به زیبایی منحصر به فرد باغ تالار در فضاهای مختلف توجه ویژه ای داشت.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸      

 سیتاک امروز در مورد طراحی ورودی باغ تالار با شما صحبت می کند و ایده هایی در این زمینه را با شما به اشتراک خواهد گذاشت. با سیتاک همراه باشید.

طراحی مدرن ورودی باغ تالار

۱ – طراحی تابلوی اصلی:

اگر خواهان طراحی لوکس و لاکچری برای باغ تالار خود هستید می بایست از تابلوی ورودی شروع کنید. تقریباً اولین نقطه ای که میهمانان شما در هر مراسمی به آن توجه می کنند تابلوی ورودی است. در نظر گرفتن طرحی جذاب که نشان دهد باغ تالار شما پذیرای جشن های عروسی و گردهمایی های لاکچری است بسیار مهم است.

پیشنهاد می دهیم به طرحی چند منظوره فکر کنید. باشگاه پذیرایی شما فقط از مراسم عروسی میزبانی نمیکند. بنابراین در نظر گرفتن طرحی جنرال می تواند تاثیر بیشتری داشته باشد. طرحی که می تواند عکسی باشد از سالن های اصلی شما که روی تک تک میزها گل آرایی شده است. یا عکسی از جایگاه ویژه عروس و داماد در سالن اصلی پذیرایی.

جنس تابلوی ورودی می تواند از جنس چلینیوم یا حتی پلکسی باشد. نورپردازی در تابلوی ورودی دارای اهمیت بسیاری است. اگر تابلویی که انتخاب کرده اید دارای طرحی فوق العاده باشد ولی نورپردازی صحیحی نداشته باشد، جذابیت خود را از دست خواهد داد. با توجه به اینکه اکثر مراسم هایی که باغ تالار شما از آن میزبانی می کند در شب صورت میگیرد، داشتن تابلویی با نور عالی و مناسب در اولویت است.

شما می توانید تابلوی ورودی را از کامپوزیت سبک نیز سفارش دهید. این متریال دارای عمر بسیار بالا است و شما می توانید در هر زمان که صلاح دانستید فقط بنر و طرح روی آنرا تعویض نمایید. بدنه ی تابلو از جنس آلمینیوم است و از ورق هایی با ضخامت مناسب ساخته می شود.

جایگاه تابلو اصلی باغ تالار

۲ – جذابیت در انتخاب درب ورودی پارکینگ:

نکته ای که خیلی به آن توجه نمی شود این است که حتی درب ورودی پارکینگ نیز می تواند در میزان جذب مخاطبان بیشتر برای باغ تالار شما موثر باشد. شما می توانید از دربهای آهنی که روی آنها با فرفورژه کار شده است استفاده نمایید. این درب ها احساس تشریفاتی بودن تالار شما را افزایش می دهد.

مخاطبان می بایست احساس کنند که وارد مکانی لاکچری می شوند و این احساس را از همان ورودی باغ تالار دریافت می کنند. درب های اتوماتیک نیز می توانند گزینه مناسبی برای پارکینگ باشند. فقط یادتان باشد فضای باز شدن درب را در نظر داشته باشید. درب های اتوماتیک دارای جک های هیدرولیکی هستند که ۲ بازو دارند و هر بازو می تواند یک لنگه درب را بطور کامل باز و بسته کند. پیشنهاد سیتاک استفاده از درب های بالارونده است. در این زمینه با کارشناسان سیتاک مشورت نمایید.

ورودی جذاب از پارکینگ

۳ – مسیری از درب ورودی تا سالن اصلی طراحی نمایید:

برای اینکه دکوراسیون باغ تالار خود را به دکوراسیونی لاکچری تبدیل نمایید نیاز به یک مسیر دارید. راهی که از ابتدای درب ورودی آغاز می شود و تا ورودی سالن اصلی ادامه پیدا می کند. این راه می تواند با خلاقیت دارای شکل هندسی مارپیچ گونه باشد. در خاطر داشته باشید این مسیر می تواند تمام جذابیت باغ تالار شما را در چند دقیقه برای مخاطبان توضیح دهد. ابتدا در نقشه های محوطه سازی به شکل و شمایل این مسیر دقت کنید.

طراحی که بر اساس نقاط فیکس و اندازه های محوطه ی باغ تالار شما لحاظ می شود. می تواند مسیری ساده و صاف باشد و یا مسیری مارپیچ که از روی استخر فانتزی عبور می کند. انتخاب با شماست. می توانید بر اساس بودجه خود تصمیم بگیرید. هرچقدر که به زیبایی ورودی باغ تالار خود اهمیت دهید به همان میزان جذب نظرات مثبت را بالا برده اید.

شما با دیزاین کردن این مسیر می توانید کار را تکمیل نمایید. برای کف این راه زیبا پیشنهاد های متفاوتی وجود دارد. استفاده از چمن مصنوعی، استفاده از مسیر شنزار یا حتی استفاده از سنگ های اسلب گرانقیمت گزینه های شما هستند. هر کدام که به نظرتان جذاب تر باشد در اولویت طراحی شرکت سیتاک است.

ایده ی دیگری که مطرح است در بحث نورپردازی است. شما می توانید هر ۱ متر به ۱ متر از چراغ های تزئینی پارکی استفاده نمایید. چراغ هایی که به شکل قارچ هستند یا چراغ هایی که در سبک های کلاسیک طراحی شده اند. هر دوی اینها می تواند مخاطبان خاص خود را جذب نماید. اگر سبک دکوراسیون باغ تالار شما کلاسیک است چراغ های لوکس پیشنهاد می شود.

مسیر ورودی در باغ تالار عروسی

۴ – استفاده از طاق راه:

در حال حاضر بر روی ایده هایی که در مسیر ورودی می تواند وجود داشته باشد تمرکز کرده ایم. طاق راه ها ایده های جذابی هستند که در پاییز و زمستان جلوه ی زیباتری دارند. طریقه ی اجرای این طاق ها بر روی این مسیر زیبا با استفاده از استراکچر فلزی است. شما می توانید در فواصل معین از پلیت های فلزی استفاده نمایید که با استفاده از آهن های خم خورده طاق گلی زیبا را شکل دهند.

تزئینات داخل این طاق ها می تواند به اشکال مختلف و متنوعی انجام گیرد. پیشنهاد می دهیم برای تزئینات طاق راه به صورت فصلی عمل نمایید. هر فصل با یک دیزاین.

در بهار استفاده از طاق راه پوشیده از گل های بهاری که بر روی تورهای سراسری سفید نصب شده اند مناسب است. در تابستان استفاده از بادکنک آرایی می تواند بسیار جذاب باشد. بادکننک هایی که بازهم زیر تورهای سفید رنگی که روی طاق را پوشانده اند قرار می گیرند. در پاییز استفاده از خط های رنگی در طول مسیر که پاییز هزار رنگ را یادآوری می کنند بهترین گزینه هستند.

در زمستان نیز استفاده از مشعل های آتش در فواصل مشخص می تواند جذب مخاطبان بسیاری را به دنبال داشته باشد. به هر حال حق با شماست. شما باید مخاطبان خود را آنالیز کنید. سلیقه ی آنان را در نظر بگیرید. ضمن اینکه تغییر در دکوراسیون طاق راه خیلی هزینه بر نخواهد بود و شما با صرف اندکی هزینه می توانید هر چند وقت یکبار دیزاین این مسیر زیبا را تغییر دهید.

استفاده از طاق راه

جایگاه مشخصی برای ماشین عروس تعیین کنید:

یکی دیگر از ایده هایی که امروز از نظر شما خواهد گذشت توجه به جایگاه ماشین عروس و داماد است. اگر شما میزبان مراسم ازدواج هستید می بایست جایگاه خاص ماشین عروس را در طراحی دکوراسیون باغ تالار مشخص کرده باشید. حتی در برخی مواقع می توانید ورودی مجزایی برای این امر تعریف نمایید.

از محل ورود ماشین عروس به محوطه باغ تالار تا محل مشخصی که برای ماشین عروس در نظر گرفته اید نباید خیلی طولانی باشد. یادتان باشد نقطه ای که برای پارک ماشین عروس در نظر میگیرید اگر به محل ورودی سالن اصلی خانم ها نزدیک تر باشد بهتر است. چون عروس و داماد در ابتدا وارد تالار مخصوص خانم ها می شوند. شما می توانید از صفحه گردان نیز برای ماشین عروس استفاده نمایید که البته کمی هزینه بر است.

جایگاه ویژه ماشین عروس

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸      

امیدوارم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و به کمکش تونسته باشید جواب سوالتون رو پیدا کنید. در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنیددر ضمن برای حمایت از ما این مطلب رو لایک کنید و امتیاز بدید.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *