سقف کناف در طراحی دکوراسیون داخلی

سقف کناف در طراحی دکوراسیون داخلی

سقف کناف در طراحی دکوراسیون داخلی

همانطور که شما نیز اشراف دارید در طراحی دکوراسیون داخلی، سقف یکی از ارکان اصلی است. طراحی سقف و به دنبال آن اجرای صحیح و بدون نقص تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی خواهد داشت. شما به روش های مختلفی می توانید طرح های مورد نظر در بخش طراحی دکوراسیون داخلی را روی سقف اجرا کنید. یکی از این روش ها استفاده از کناف است.

طراحی دکوراسیون داخلی 002
طراحی دکوراسیون داخلی

کناف چیست؟

کناف پنل های گچی باریکی هستند که در ۲ طرف خود لایه ی نازکی از کاغذ را دارند. به راحتی در تمام اشکال هندسی و طرح های مورد نظر شما برش می خورند و در طراحی دکوراسیون داخلی قابل استفاده هستند. شما بوسیله کناف می توانید سقف منزل خود را به کلی تغییر دهید. سقف کاذب ایجاد کنید و هالوژن ها را بسته به نوع نورپردازی در سقف کار کنید. در طراحی دکوراسیون داخلی و زمانی که شما از کناف استفاده می کنید نوع نورپردازی شما بسیار اهمیت پیدا می کند. شما می توانید نورهای مخفی را با کمک نورهای شلنگی در سقف ایجاد کنید. به هر تعداد که لازم بدانید هالوژن ها را نصب کنید، فقط حواستان به مصرف انرژی در منزل هم باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی 003
طراحی دکوراسیون داخلی

چرا کناف؟

سرعت در اجرای کار از مهم ترین دلایل استفاده و محبوبیت سقف های کناف است. در طراحی دکوراسیون داخلی سرعت بسیار مهم است. کناف این اجازه را به شما می دهد تا زمان خود را در بخش های دیگر طراحی دکوراسیون داخلی ذخیره کنید. کناف به راحتی و در اندازه های مختلف برش می خورد و کثیف کاری های سقف های رابیتس را هم ندارد. شما در کمترین زمان ممکن و در تمیز ترین شرایط می توانید سقف جدیدی را برای منزل خود طراحی و سپس اجرا کنید. به لحاظ قیمت نیز زیاد فرقی بین سقف های رابیتس و کناف نیست. ضمن اینکه شما در سقف های رابیتس هزینه های رابیتس، رابیتس کار، کچ کار، میلگرد و نقاش را خواهید داشت. در صورتی که در سقف های کناف شما فقط هزینه کناف کار را پرداخت خواهید کرد.

طراحی دکوراسیون داخلی 004
طراحی دکوراسیون داخلی

شرکت سیتاک مجری و طراح انواع سبک های طراحی دکوراسیون داخلی

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :