طراحی داخلی به سبک رمانتیک

طراحی داخلی به سبک رمانتیک

طراحی داخلی به سبک رمانتیک

امروز سیتاک قصد دارد در کنار پرداختن به موضوعات اصلی در طراحی داخلی، طراحی نما و بازسازی ساختمان سبک رمانتیک در دکوراسیون داخلی را توضیح دهد. سبکی که با وجود نو بودن طرفداران زیادی را دارد. این سبک در معماری مدرن به کار گرفته می شود و طبعاً در ساختمان هایی که طراحی نما مدرن دارند زیبایی دو چندانی خواهد داشت.

برای طراحی دکوراسیون داخلی متراژ داخلی شما مهم نیست. مهم تر از آن توجه به نقشه داخلی ساختمان است. معمولاً آپارتمان هایی که میخواهند از سبک رمانتیک در طراحی داخلی بهره ببرند دارای نورگیرهای زیادی می باشند. نور در طراحی داخلی رمانتیک بسیار تاثیر گذار است.

طراحی داخلی رمانتیک
طراحی داخلی رمانتیک

۱ – نور و رنگ:

برای داشتن خانه ای رمانتیک میزان نور و ترکیبات رنگ دکوراسیون حرف اول را می زند. معمولاً اینگونه سبک ها برای منزل نوعروسان مناسب تر است. جایی که فضای داخلی منزل را مملو از عشق جلوه می دهد. عشقی بی پایان که نوید آغاز یک زندگی رویایی را می دهد. هر چه نور طبیعی در منزل بیشتر باشد، میتوان با ترکیب رنگ های سفید و آبی ملایم، طرح رمانتیک را ساخت. شما با استفاده از رنگ های یاسی، آبی کم رنگ و سفید می توانید هدایت گر نوری باشید که در روز جلوه گر است. نور طبیعی را به تمام فضاها راه دهید و با انعکاس صحیح آن فضای رمانتیک را خلق کنید.

شما می توانید بدون آنکه از بازسازی ساختمان استفاده کنید فقط به رنگ آمیزی دیوارها بسنده کرده و طرح رمانتیک خود را اجرا نمایید. سبک رمانتیک با بهره گیری از نورهای روشن و نیمه گرم پدید می آید. اتاق نشیمن و فضای پذیرایی را با رنگ از یکدیگر جدا کنید. می توانید از رنگ صورتی و آبی و سفید به تناسب و سلیقه خود استفاده کنید. یادتان باشد خانه رمانتیک رنگ آمیزی زرد رنگ ندارد. بنابراین از رنگ زرد استفاده نکنید. شما در اکسسوری ها می توانید خیلی کم رنگ زرد را وارد طراحی کنید.

طراحی داخلی رمانتیک
طراحی داخلی رمانتیک

۲ – انتخاب مبلمان:

در طراحی داخلی به سبک رمانتیک انتخاب مبلمان بسیار مهم است. مبلمانی با طرح خاص و ساده ولی با رنگ عشق (آبی) می تواند فضای خانه را سر و شکل دهد. نگاه هنرمندانه در چیدمان و همنشینی رنگ ها از جمله کارهای اصلی است که شما باید انجام دهید. اگر در طراحی داخلی منزلتان از شرکت های تخصصی کمک میگیرید نگران نباشید. آنها هستند تا فضای مورد نظر شما را به گونه ای خلاقانه و هنرمندانه خلق کنند. ولی امکانات و وسایل شما در سبک رمانتیک طراحی داخلی بسیار مهم است. اگر مبلمان مشکی یا قرمز رنگ دارید این سبک را فراموش کنید. دختران جوان برای خرید جهیزیه زمان لازم را اختصاص دهید و با دقت ست مبلمان و اکسسوری های کوچک را انتخاب کنید. سبک رمانتیک در طراحی داخلی ویژه شماست. ویژه هر کسی که عشق نقطه کانونی زندگیه اوست.

طراحی داخلی رمانتیک
طراحی داخلی رمانتیک

۳ – اجزای تزئینی:

در خانه ای به سبک رمانتیک کافی است پرنده های کوچک را به خانه راه دهید. این پرنده ها می توانند به صورت مجسمه های کوچک تزئینی روی طاقچه ها یا پروانه های زیبا روی پرده ها باشند. شما می توانید بر روی دیوارهای اصلی به صورت خلاقانه فضاهایی از چوب را تعریف کنید که روی آنها را بشود با وسایل ریز و کوچک تزئینی پر کرد. از آویزهای گل غافل نشوید. هر چه در خانه ی رمانتیک شما گل دیده شود باز هم کم است. از گل های بهاری با شکوفه های سفید و صورتی استفاده کنید. آنها را در گلدان های لوکس بلند قرار دهید. بد نیست رنگ گلدان ها دارای کنتراس با فضای داخلی باشد. به عنوان مثال می توانید از گلدان های مشکی استفاده کنید. ست بشقاب ها و ظروف را نیز با همان حساسیت انتخاب مبلمان انتخاب کنید.

خلاصه از همه چیز برای داشتن خانه ای رمانتیک کمک بگیرید ولی سعی کنید اصول نور و رنگ های روشن را نقض نکنید.

طراحی داخلی
طراحی داخلی

سیتاک طراح و مجری دکوراسیون داخلی با سبک های مختلف

 

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

چیلر

خانه هوشمند

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :