نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی
نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

رنگ آمیزی دیوارها یا استفاده از ابزاهایی که برای تزئین دیوارها مناسب است، می تواند تاثیر فوق العاده ای روی دکوراسیون داخلی منزل شما بگذارد. تاثیراتی خیره کننده که در نهایت منجر به آرامش شما و تولید احساسات دلخواه شما می شود. رنگ ها با روح و روان انسان تعامل دارند. هر رنگ معنی و مفهوم خاصی دارد و حس متفاوتی را تحریک می کند. نکته ای که باید بدانید این است که کدام رنگ چه روحیه ای را تولید می کند.

سیتاک امروز در مورد رنگ ها و تاثیر آنها در دکوراسیون داخلی صحبت می کند. شما با نقاشی دیوارها می توانید حس و حال متفاوتی را در آپارتمان خود تجربه نمایید. فقط کافی است ترس از قضاوت شدن را کنار بگذارید و بدون در نظر گرفتن رای و نظر دیگران از رنگ های دلخواه خود بر روی دیوارهای منزلتان استفاده نمایید. هر رنگ دارای انرژی متفاوتی است و به اندازه ی توان خود جادو می کند. این شمایید که تعیین می کنید کدام رنگ وارد منزلتان شود و روحیه شما را ارتقا دهد. با سیتاک مشورت نمایید.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸      

شما با شناخت تاثیرات رنگها و تزئین دیوارها با رنگ های مختلف می توانید حس و حال منزل خود را بکلی دگرگون کنید. گویی خانه ی خود را عوض کرده اید. جالب است بدانید که میهمانان شما نیز از رنگ آمیزی و نقاشی دیوارها تاثیر می گیرند. با رنگ های شاد، شاد می شوند خلاصه تابع تفکرات شما در طراحی دکوراسیون داخلی هستند. با سیتاک همراه باشید.

نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

 کدام رنگ کدام دیوار؟

قبل از هر چیز باید بدانیم که چه رنگ هایی در دکوراسیون داخلی دارای چه انرژی هایی هستند؟ هر رنگ را در کدام فضا استفاده کنیم و باید و نباید های رنگ کردن دیوارهای منزل را بدانیم. اگر شما بخواهید از شرکت طراحی دکوراسیون داخلی کمک بگیرید، آنها بر اساس دکوراسیون داخلی منزل شما و سلایق خانوادتان اقدام به طراحی دیوارها می کنند.

رنگ دیوار ها و نقاشی آنها تنها یکی از ابزارهای ساخت دیوارهای جدید و تزئین آنها است. راه های بسیاری برای تزئین دیوارها وجود دارد. استفاده از دیوارپوش های لمینیت، کاغذ دیواری ها یا مولتی کالر ها که البته جزو دسته بندی رنگ ها هستند برای دیوارها پیشنهاد می شود. یادتان باشد از هر کدام از این ابزارها که استفاده کنید باز هم مسئله و چالش رنگ را خواهید داشت.

انتخاب رنگ:

دیوارهای اصلی را با رنگ های اصلی و مادر رنگ آمیزی کنید. منظور از دیوارهای اصلی، دیوارهای محوری در اتاق پذیرایی و نشیمن هستند. دیوارهایی که حکم مزر خانه شما را دارند. استفاده از رنگ های کرم روشن، آبی فیروزه ای کم رنگ، طوسی ساده و سفید همیشه توصیه می شود. اتاق پذیرایی فضایی است که برای الوان کردنش به ریسک زیادی نیاز دارید.

ممکن است رنگ های نامتعارف و بعضاً شادی که در نظر می گیرید، پس از اجرا، خوب از آب در نیایند و اصطلاحاً تو ذوق بزنند. مزیت استفاده از رنگ های اصلی اطمینان از نتیجه است. شما می دانید که پس از اجرا دیوارهایی یکدست سفید یا آبی فیروزه ای کم رنگ خواهید داشت. سیتاک در زمینه اجرای دکور مغازه نیز فعالیت می نماید.

نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

رنگ های آرامش بخش:

در طراحی دکوراسیون داخلی رنگ ها معجزه می کنند. شما هر احساسی را می توانید با رنگ آمیزی دیوارها خلق کنید. احساس آرامش، احساس پویایی و تحرک، احساس پاکی و صداقت و بی طرفی و خلاصه همه چیز را.

همه چیز در دست شماست. این شمایید که انتخاب می کنید از چه رنگی در فضاهای مختلف منزل استفاده کنید. همانطور که می دانید رنگ سبز و مشتقات آن سرشار از آرامش هستند. اماکن متبرکه و زیارتگاه ها عموماً با رنگ سبز تزئین شده اند زیرا بیشتر از هر رنگی، آرامش در رنگ سبز نهفته است. شما با دیدن دیوارهای بزرگ سبز رنگ استرس را از خود دور می کنید.

آرامش بیشتری از محیط دریافت می کنید و مناسبات بهتری را با خانواده خواهید داشت. رنگ سبز اصلی برای فضای نشیمن توصیه می شود. البته شما می توانید از این طیف رنگ استفاده های بیشتری نیز داشته باشید. سبز فسفری برای پرده ها یا ست مبلمان نیز پیشنهاد دیگر سیتاک است. به شرطی که تضادی در طراحی داخلی منزل شما ایجاد نکند.

نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

رنگ های محرک شادی و پویایی:

قرمز رنگ هیجانات است ولی برای منزل شما و استفاده بر روی دیوارها مناسب نیست. شما می توانید از طیف رنگ آبی برای تزئین دیوارها استفاده نمایید. آبی فیروزه ای، آبی آسمانی مناسب ترین رنگ آبی برای دیوارها هستند. دست شما برای استفاده از این رنگ در تمام فضای منزل باز است. اتاق پذیرایی و فضای نشیمن و حتی اتاق خواب ها را می توانید با آبی رنگ آمیزی کنید.

استفاده از تابلوها و اکسسوری هایی با لبه های مشکی می تواند کنتراست خوبی با رنگ آبی ایجاد کند. سعی کنید از ترکیبات رنگ ها در جهت ایجاد تعادل در دکوراسیون منزل بهره ببرید.

تعادل و هماهنگی بین رنگ های کار شده در منزل شما بسیار مهم است. آبی رنگ شادی و تحرک است. در کنار رنگ آبی استفاده از رنگ طوسی نیز بسیار شیک می شود. می توانید مبلمان را از رنگ طوسی انتخاب کنید و دیوارها یا پرده های آبی رنگ داشته باشید.

نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

رنگ مناسب برای فضای نشیمن:

اتاق نشیمن برای دورهمی های ساده خانوادگی طراحی می شود. جایی که در آن خانواده به تماشای تلویزیون و گفتگوهای روزانه می پردازند. انتخاب رنگ این فضا بسیار مهم است. استفاده از رنگ آجری یا قهوه ای کم رنگ یا خاکستری ملایم می تواند احساس مثبت بیشتری را در این فضا به همراه داشته باشد.

هر چند که رنگ سفید رنگ اعتماد است و ممکن است تاثیر بیشتری برای اتاق نشیمن داشته باشد. در اتاق نشیمن همه چیز برای یک دکوراسیون خوب اهمیت پیدا می کند. فرش، تابلوها، دیوارها، مبلمان و حتی مجسمه هایی که در این اتاق استفاده شده است. امروزه طراحی دکوراسیون داخلی و تطبیق آن با سلیقه مخاطبان به امری تخصصی تبدیل شده است.

نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

اتاق خواب باید چه رنگی باشد؟

اتاق خواب از ارکان اصلی هر خانه ای است. جایی که شما تمام شب را در آن سپری می کنید. مطمئناً دریافت آرامش و مهیا شدن جسم برای خوابی آرام در اولویت شماست. طراحان دکوراسیون داخلی این فضا را بر اساس اصول روانشناسی دیزاین می کنند. رنگ صورتی بسیار برای اتاق خواب مناسب است. هم دارای انرژی پنهانی است و هم دارای آرامشی ذاتی است. شما برای داشتن خوابی آرام به هر دو احساس نیاز دارید.

اگر شغل شما آزاد است و کارتان با استرس همراه است می توانید پرده هایی سفید را برای اتاق خواب در نظر بگیرید. کمد لباس های شما و همچنین رنگ تخت خواب و کالای خواب شما نیز روی رنگ دیوار و تاثیر گذاری آن موثر است. ممکن است با یک انتخاب اشتباه دکوراسیون اتاق خواب شما بهم بخورد. بنابراین سعی کنید با شرکت های طراحی دکوراسیون داخلی یا افراد با تجربه مشورتی داشته باشید.

نقاشی دیوار در دکوراسیون داخلی

هماهنگی رنگ دیوارها با رنگ دکوراسیون منزل:

همه این مطالب و پیشنهادات برای این است که شما در منزل خود بیشترین سطح انرژی و آرامش را دریافت کنید. حال اگر رنگ آمیزی دیوارها با رنگ دیگر اجزای دکوراسیون منزل شما منطبق نباشد، چه اتفاقی می افتد؟ پاسخ روشن است. شما در یک تضاد احساسی گیر می افتید. جایی که تکلیف محیط منزل شما با احساساتی که منتقل می کند روشن نیست. دیوارها سعی در آرام کردن شما دارند ولی مبلمان شما را عصبانی می کنند. زندگی همین است.

تعادل و هماهنگی بین تمام اجزای دکوراسیون منزل می تواند بیشترین بهره وری را ایجاد نماید. شرکت سیتاک در کنار شماست تا با یک مشاوره دقیق مناسب ترین دکور منزل را به شما هدیه دهد. شما نیز از تجربیات شرکت های تخصصی دکوراسیون داخلی استفاده نمایید. سیتاک در زمینه دکوراسیون مغازه و طراحی ویلا نیز به فعالیت می پردازد.

شرکت سیتاک مشاور، طراح و مبتکر طرح های نوین در دکوراسیون داخلی منزل و شرکت ها است.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸      

امیدوارم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و به کمکش تونسته باشید جواب سوالتون رو پیدا کنید. در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنیددر ضمن برای حمایت از ما این مطلب رو لایک کنید و امتیاز بدید.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *