نکاتی در مورد دکوراسیون آرایشگاه بانوان

نکاتی در مورد دکوراسیون آرایشگاه بانوان

نکاتی در مورد دکوراسیون آرایشگاه بانوان

همانطور که می دانید دکوراسیون مغازه در اصناف مختلف دارای تفاوت هایی می باشد. سیتاک با توجه به نوع شغل شما مشاوره های لازم در زمینه دکوراسیون مغازه را ارائه خواهد کرد. شما می توانید با مشاوره با کارشناسان سیتاک ایده ها و سلیقه های خود را در غالب طرح های اولیه ۳ بعدی ببینید و با توجه به نوع شغل خود بهترین و مناسب ترین طرح را برای دکوراسیون مغازه خود انتخاب نمایید. سیتاک در اجرا نیز در کنار شماست. امروز نکاتی در مورد دکوراسیون آرایشگاه زنانه را با هم مرور می کنیم. با سیتاک همراه باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

دیوارها را دیزاین کنید:

اولین قدم در طراحی فضایی کاملاً زنانه پرداختن به فضای دیوارها و سقف است. شما می توانید با استفاده از تجهیزات دکوراتیو به دیوارها روح دهید. نوع دکوراسیون آرایشگاه زنانه و کیفیت در اجرای آن موثرترین راه برای حفظ وفاداری مشتریان و جذب مشتریان جدید است. شما می توانید در فضایی کاملاً ساده و فقط با تکیه بر مهارت خود مشتریان را راضی نگه دارید. یا اینکه با استفاده از یک طراحی خلاقانه و جذاب و همچنین استفاده از مهارت و تجربه خود مشتریان مغازه خود را چند برابر نمایید. بنابراین در اولین قدم دیوارها را ببینید. خود را جای مشتریان خود قرار دهید. آینه کاری و استفاده از آینه های بزرگ قدی روی دیوارها به عنوان اولین گام در اجرای دکوراسیون مغازه شما خواهد بود. شما می توانید از المان ها و تجهیزات مناسب برای سقف استفاده کرده و دیوارها را هماهنگ با سقف طراحی کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

از قدرت رنگ ها غافل نشوید:

رنگ ها در دکوراسیون مغازه معجزه می کنند. اگر می خواهید هزینه ها را در بازسازی دکوراسیون مغازه مدیریت کنید می توانید با صرف کمی خلاقیت رنگ ها را نیز در این کار دخیل کنید. سعی کنید از تجربیات خود و اطرافیانتان استفاده کنید. کدام رنگ ها را می پسندید؟ اگر جای مشتری بودید دوست داشتید کدام رنگ بیشتر در آرایشگاه زنانه بکار رفته باشد؟ رنگ های آبی، شکلاتی روشن، کرم و نقره ای برای دکوراسیون مغازه شما مناسب هستند. زیرا این رنگ ها از جمله رنگ های گرم یا خنثی هستند و در فضایی آینه کاری شده غوغا می کنند. هر چه رنگ های جذاب تری استفاده کنید به موفقیت در اجرای دکوراسیون نزدیک تر می شوید. می توانید ابتدا با رنگ کردن دیوارها و سقف کار را آغاز نمایید و سپس با آینه کاری تم اصلی دیوارها را ایجاد نمایید.

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

نورپردازی شخصیت اصلی دکور:

شما می توانید طرح های خاص خود و ایده های ناب خود را با نورپردازی جلوه دهید. نور در بازتاب اندیشه های شما در ذهن مخاطب تاثیرگذار است. می توان گفت مهم تر از عنصر نور در دکوراسیون وجود ندارد. ولی نکته اصلی اینجاست که چه نوع نورهایی برای آرایشگاه زنانه مناسب هستند؟ طبیعی است. استفاده از نورهایی که تیز نباشند و باعث آزار مشتریان شما نشوند. نورهای خنثی یا سفید در سقف مغازه، نورهای موضعی و نقطه ای بر روی تابلوها و نورهای بزرگ مهتابی برای مرکز مغازه توصیه می شوند. بدلیل اینکه آرایشگاه زنانه عموماً با آینه های قدی مزین می شود، تعداد نورهای قابل استفاده در دکوراسیون مغازه شما زیاد نخواهد بود. مهم این است که چیدمان نورها و نوع تابش آنها به صورت اصولی اجرا شده باشند.

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

فضای لازم برای تمام خدمات خود را ببینید:

در آرایشگاه های زنانه با انبوهی از خدمات مواجه هستیم که هر کدام فضای خاص خود را لازم دارند. اگر مغازه شما کوچک است می توانید یک کانتر اصلی برای چند طیف خدمات داشته باشید. برداشتن ابروها، رنگ کردن موها و خدمات آرایش مو و عروس، همگی می توانند بر روی یک کانتر اصلی اجرا شوند. فقط خدمات اپیلاسیون است که نیاز به تخت های مخصوص و متعاقباً دوش های سرپایی دارد. اگر خدمات خود را در طراحی اولیه در نظر بگیرید در موقع اجرا نگران نخواهید بود. مهم ترین عامل در جذب مشتریان در اختیار گذاشتن فضای کافی برای آنها است.

 

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

شرکت سیتاک مشاور، مجری و مبتکر طرح های نوین دکوراسیون مغازه برای تمام اصناف

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

چیلر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :