ایده آل شما در طراحی نما چیست؟

ایده آل شما در طراحی نما چیست؟

ایده آل شما در طراحی نما چیست؟

شاید شما هم مانند سازندگان سخت گیر ساختمان و پروژه های عمرانی همه چیز را با نگاه ایده آل گرایانه می بینید. برای طراحی نما روش های خلاقانه بسیاری وجود دارد که می تواند شما را به ایده آل ها نزدیک کند. طراحی نما ایده آل، نمایی است که در آن تمام اصول و مسائل فنی کاملاً رعایت شده باشد و در عین حال دارای سبک خاص، جلوه ای زیبا و دارای هماهنگی بصری باشد. معمولاً در طراحی نما بحث ایده آل گرایانه را با لوکس سازی نما اشتباه می گیرند. شما می توانید یک طرح بسیار ساده را بسیار لوکس بسازید یا یک طرح ایده آل را معمولی اجرا کنید. با سیتاک همراه باشید تا در این مورد باهم صحبت کنیم.

طراحی نما
طراحی نما

ایده های خود را در طرح پیاده سازی کنید:

در طراحی نما همه چیز از طرح آغاز می شود. طراحی نقطه عطف کار نمای ساختمان شماست. شما نیز مانند تمام کارفرمایان دارای ایده هایی هستید که می بایست در همین مرحله طراحی اولیه با طراحتان در میان بگذارید. ایده هایی در مورد نقش و نگار و خطوط اصلی در طراحی نما و همچنین ایده هایی در مورد استفاده از متریال های مختلف. انتخاب با شماست. شما می توانید ایده آل های خود را در طراحی نما پیاده سازی کنید. به شرطی که ایده آل های شما واقع گرایانه باشند. شما نمی توانید هر طرح و شکلی را برای نمای ساختمان خود اجرا کنید. دست شما در بخش ضوابط کمسیون نمای شهرداری بسته است. زیرا نما در ساختمان شما جزئی از بدنه ی شهری است و می بایست با منظره نماهای شهری هماهنگ باشد.

طراحی نما
طراحی نما

در خرید متریال ایده آل گرا باشید:

یکی از راه هایی که شما می توانید ایده های ایده آل گرایانه خود را در طراحی نما دنبال کنید، در بحث متریال های نما است. متریال های زیادی وجود دارند که شما می توانید از آنها در نمای ساختمان خود استفاده کنید. همانطور که می دانید در ساختمان ها با کاربری های مختلف نوع متریال ها متفاوت است. ولی شما می توانید در ساختمان خود با هر کاربری که دارد از متریال های خاص استفاده کنید. خاص بودن متریال ها از این رو بررسی می شود که نوع جنس و کیفیت متریال اهمیت دارد. در طراحی نما می توانید یک طرح معمولی را با متریال های ایده آل خود اجرا کنید. متریال هایی که به لوکس شدن نمای ساختمان شما کمک بسیاری می کنند. اجرای یک طرح منحصر بفرد با متریال معمولی نیز ممکن است ولی شما را از ایده آل تان جدا می کند.

طراحی نما
طراحی نما

شرکت سیتاک مشاور شما در بحث طراحی نما، اجرای نما و خرید متریال است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

چیلر

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :