شخصیت طراحی نما مدرن

شخصیت طراحی نما مدرن

شخصیت طراحی نما مدرن

همانطور که استحضار دارید در طراحی نما می توانید از سبک های مختلف بهره ببرید. سبک هایی که می توانند تا حد زیادی شخصیت ساختمان شما را تعیین کنند. طراحی نما از این رو که پوسته ی بیرونی ساختمان شما محسوب می شود دارای اهمیت است. معمولاً از طراحی نما و سبکی در نما اجرا شده است می توان به شخصیت ساختمان، سن بنا، هویت صاحب آن و کاربری ساختمان پی برد. سبکی که مورد نظر شماست ممکن است با سبکی که می بایست در طراحی نما کار کنید متفاوت باشد. ممکن است شما سبک کلاسیک را بپسندید ولی برای ساختمان شما سبک مدرن نیاز باشد. از این رو سیتاک به بررسی شخصیت سبک مدرن پرداخته است. با سیتاک همراه باشید.

طراحی نما مدرن
طراحی نما مدرن

طراحی نما مدرن بهتر است یا دیگر سبک ها:

پاسخ به این سوال یک پیش نیاز دارد و آن این است که ساختمان شما در کجا واقع شده است؟ شما در کدام منطقه شهری می خواهید طراحی نما را انجام دهید. ساختمان های مجاور و اطراف شما از چه سبکی برای طراحی نما استفاده کرده اند؟ پاسخ به این سوالات مشخص می کند که بهتر است نمای مدرن را در طراحی نما کار کنید یا سبک های دیگر را. ولی بدلیل اینکه طراحی نما مدرن اولین انتخاب سازنده ها و شرکت های ساختمانی است می بایست بدانید که چه خصوصیاتی دارد. نمای مدرن شخصیتی محکم و دلنشین و در عین حال شیک را داراست. در استواری و پایستگی به سبک طراحی نما کلاسیک نمی رسد ولی بسیار شخصیت محکمی دارد. در نگاه اول مخاطبان به ساختمانی که با طراحی نما مدرن کار شده است، لوکس بودن و خاص بودن در ذهنشان تداعی می شود.

طراحی نما مدرن
طراحی نما مدرن

این امر بدلیل استفاده از متریال های هماهنگ در طراحی نما مدرن است. طراحی نما مدرن گوش به فرمان شماست. دارای انعطاف است و شما می توانید با طرح بازی کنید. بارها آنرا ادیت کنید و بچرخانید. این شمایید که می توانید طراحی نما مدرن را خلق کنید. اینکار را با مشورت با طراحتان انجام دهید. تمام خواسته های خود را به طراح بگویید و دقیقاً ذهن طراح را نسبت به اندیشه ای که دارید باز کنید. طراحی نما مدرن توسط طراحان با تجربه سیتاک انجام می شود. یادتان باشد بیشتر حواستان به تاییدیه شهرداری باشد. شما می بایست طرحی را به شهرداری ارائه دهید که منطبق با ضوابط نما در کمسیون باشد.

طراحی نما مدرن
طراحی نما مدرن

شرکت سیتاک مشاور شما در زمینه طراحی نما و اجرای نما است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :