قیمت در طراحی نما (بخش دوم)

قیمت در طراحی نما (بخش دوم)

قیمت در طراحی نما ۲

این قیمت ها بر اساس جمیع فعالیت ها بوده و در انواع طراحی نما کلاسیک، مدرن و ترکیبی با هم متفاوت هستند.

تفاوت شرکت سیتاک با دیگر همکاران در بحث هزینه های طراحی نما به این صورت است که: اولاً سیتاک خود را متعهد به طراحی نما و تهیه کلیه نقشه های مورد نیاز شهرداری و همچنین اخذ تایید از شهرداری می داند. این تعهد در این چند سال میزان رضایت مشتریان سیتاک را افزایش داده و باعث راحتی و آرامش بیشتر مشتریان شده است. دوماً هزینه های مورد محاسبه برای طراحی نما در قالب ۱ قرارداد بین طرفین اخذ می شود. مبلغ ۵۰ % از رقم کل به عنوان پیش پرداخت و الباقی بعد از اخذ تایید از شهرداری توسط سیتاک دریافت می گردد.

طراحی نما
طراحی نما

دقت در انتخاب:

با اشاره به این تفاوت ها بین سیتاک و دیگر همکاران ۲ نکته دیگر باقی می ماند که از جانب شما می بایست به آنها دقت بیشتری شود.

اول اینکه سیتاک را به لحاظ نمونه کار بررسی کنید. همکاران ما در بخش طراحی نما حتماً نمونه کارهایی برای ارائه خواهند داشت. خواهش ما از شما این است که این نمونه کارها را بررسی و مقایسه کنید و سپس نسبت به انتخاب تیم مورد نظر اقدام کنید.

دوم اینکه نمونه کارها به شرطی باید مورد ملاک عمل شما باشند که در عمل بتوان آنها را اجرا کرد. در اصطلاح طراحی نما می بایست اجرایی باشد تا ارزشمند شود. سیتاک با بیش از ۱۰۰ طراحی نما در تهران که عموماً اجرا هم شده اند خدمات اختصاصی طراحی نما را به شما ارائه می کند.

سیتاک برای هر متر طراحی نما به همراه نقشه های فاز ۲ و اخذ تایید در شهرداری منطقه بین ۵ الی ۸ هزار تومان در نظر گرفته است که نسبت به همکاران بیش از ۵۰ % تخفیف لحاظ شده است. این بازه قیمت نیز بستگی به متراژ نما در ساختمان شما و نوع کاربری آن دارد.

سیتاک در بحث اجرا نیز در کنار شماست و در صورت نیاز و به صلاحدید شما آماده اجرا کردن طراحی نما نیز می باشد. حتی اگر تصمیم شما برای اجرا، کار کردن با مجموعه دیگری باشد سیتاک مشاوره های فنی را در اختیار تیم مورد نظر اجرایی شما قرار خواهد داد. یادتان باشد که این مشاوره ها در اجرا رایگان بوده و هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

طراحی نما
طراحی نما

 

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

چیلر

خانه هوشمند

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :