چه طرحی را برای طراحی نما می پسندید؟

چه طرحی را برای طراحی نما می پسندید؟

چه طرحی را برای طراحی نما می پسندید؟

همانطور که قبلاٌ در مورد طراحی نما صحبت شد، حساس ترین نقطه در ساختمان شما طراحی نما است. دلایل این حساسیت و اهمیت در دید مستقیم بودن نما است. شما در طراحی نما با دو چالش اصلی روبرو هستید. اول اینکه می بایست بر طبق ضوابط طراحی نما در منطقه عمل کنید دوم اینکه رعایت ضوابط مغایر با سلیقه شما نباشد. طراحی نما بیشتر به صورت سلیقه ای بحث می شود. حتماً می بایست در کنار در نظر گرفتن سلایق شما در طراحی نما ضوابط شهرداری نیز در نظر گرفته شود. با سیتاک همراه باشید.

انتخاب شما چیست؟

در طراحی نما شما محدودیتی نخواهید داشت. تمام سبک های معماری در طراحی نما منتظر انتخاب شما هستند. سبک طراحی نما کلاسیک، طراحی نما مدرن یا حتی طراحی نما ترکیبی از جمله سبک هایی هستند که می توانید برای ساختمان خود انتخاب کنید. برای انتخاب طرح ابتدا منطقه ای که ملک شما در آن واقع شده است را بررسی کنید. با بررسی و بازدید از نماهای ساختمان های نوساز می توانید به یک کلیتی در قالب سلیقه شهرداری منطقه برسید. متریال های مورد نیاز شما در طراحی نما همان متریال هایی است که در اکثر ملک های منطقه کار شده است. درصد ترکیب متریال ها نیز بسیار مهم است. برای بازدید از نماهای منطقه زمان بگذارید.

سیتاک مشاور شما در انتخاب برترین سبک در طراحی نما است.

 

طراحی نما 01
طراحی نما

چه طرحی برای ملک شما مناسب است؟

پس از اینکه املاک نوساز منطقه را به لحاظ طراحی نما صورت گرفته و اجرا شده بررسی کردید می بایست مقتضیات ملک خود را در نظر بگیرید. اینکه ملک شما دارای ۲ بر می باشد یا تک نما است تاثیر گذار است. کاربری ملک شما نیز دارای اهمیت است. شما مسکونی ساخته اید یا اداری؟ این نکته معمولاً در نظر گرفته نمی شود. طراحان سعی می کنند بهترین و شایسته ترین طراحی نما را انجام دهند غافل از اینکه نوع کاربری ملک در انتخاب طراحی نما موثر است. حتماً طراحی نما برای ملک مسکونی کاملاً متفاوت است با طراحی نما در ملک های اداری و تجاری. نوع نورپردازی و انتخاب طرح های کلاسیک و تلفیقی کمک بیشتری در پذیرش نما از سوی مخاطب خواهد کرد.

طراحی نما 02
طراحی نما

با کدام شرکت کار می کنید؟

حتماً با شرکت های زیادی در بحث طراحی نما برخورد داشته اید. روال اداری و کار شرکت ها با یکدیگر متفاوت است. نظر سیتاک در مورد جلب رضایت شما بر پایه کیفیت در طراحی نما، دقت در محاسبات فاز ۲ و سرعت در اخذ تایید از سوی شهرداری منطقه است. سیتاک در وهله اول مشاور شما در این زمینه است و به دلیل اینکه سیتاک اجرای طراحی نما را نیز انجام می دهد سعی می کند نزدیک ترین طراحی نما را به اجرا برای شما در نظر بگیرد.

طراحی نما تخصص سیتاک است
طراحی نما

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

چیلر

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :