طراحی ویلا

طراحی و اجرای ویلا در تمامی مناطق باهدف ییلاق و قشلاق در سبک های روز جهان

طراحی ویلا 01
طراحی ویلا ۰۱
طراحی ویلا 02
طراحی ویلا ۰۲
طراحی ویلا 03
طراحی ویلا ۰۳
طراحی ویلا 04
طراحی ویلا ۰۴
طراحی ویلا 05
طراحی ویلا ۰۵
طراحی ویلا 06
طراحی ویلا ۰۶
طراحی ویلا 07
طراحی ویلا ۰۷
طراحی ویلا 08
طراحی ویلا ۰۸
طراحی ویلا 09
طراحی ویلا ۰۹
طراحی ویلا 10
طراحی ویلا ۱۰
طراحی ویلا 11
طراحی ویلا ۱۱
طراحی ویلا 12
طراحی ویلا ۱۲
طراحی ویلا 13
طراحی ویلا ۱۳
طراحی ویلا 14
طراحی ویلا ۱۴
طراحی ویلا 15
طراحی ویلا ۱۵
طراحی ویلا 16
طراحی ویلا ۱۶
طراحی ویلا 17
طراحی ویلا ۱۷
طراحی ویلا 18
طراحی ویلا ۱۸
طراحی ویلا 19
طراحی ویلا ۱۹
طراحی ویلا 20
طراحی ویلا ۲۰
طراحی ویلا 21
طراحی ویلا ۲۱

طراحی ویلا، اجرای ویلا و مکان یابی ویلا

از مهم ترین بخش های طراحی ویلا قبل از اجرای ویلا است. شما در ابتدا می بایست بهترین نقطه را برای اجرای ویلا و ساخت ویلا خود در نظر بگیرید. اگر شهر و استان خاصی را مورد نظر دارید، بهتر است منطقه ای که بکر ترین طبیعت آن شهر را دارد انتخاب کنید. ولی اگر شهر خاصی را در نظر ندارید، ابتدا واجب است تعیین کنید که در کدام شهر می خواهید طراحی ویلا و اجرای ویلا داشته باشید.

رفتار و اخلاق مردمان هر شهر متفاوت است. ببینید با خصوصیات اخلاقی کدام شهر بیشتر سازگارید. در واقع کدام شهر را بیشتر دوست دارید تا طراحی ویلا و سپس اجرای ویلا را شروع کنید. در واقع این مهمترین کار شماست. سعی کنید بهترین نقطه را برای قرارگیری و ساخت ویلا انتخاب کنید. جایی که هم به لحاظ جغرافیایی در بالادست قرار گرفته باشد و هم به لحاظ استحکام مشکلی از نظر زمین شناسی نباشد.

بهترین انتخاب برای مکانی که قرار است طراحی ویلا و اجرای ویلا در آن انجام شود، مستقیماً روی ارزش مادی آن نیز تاثیرگذار است. بنابراین بیشترین دقت را به خرج دهید. شما می توانید از افراد بومی و از دوستانی که صاحب ویلا هستند مشورت بگیرید. هر چقدر زمان لازم است صرف کنید. زیرا ویلایی که در منطقه ای اشتباه طراحی، اجرا و ساخته می شود باعث می شود صاحب اول و آخر آن خودتان باشید.

 

  • طراحی پلان ویلا

  • طراحی نما ویلا

  • طراحی ویلا

  • اصول طراحی ویلا

  • اجرای ویلا

  • ساخت ویلا

  • طراحی محوطه ویلا

  • طراحی داخلی ویلا

طراحی ویلا 22
طراحی ویلا ۲۲

متراژ زمین و بنای مفید برای طراحی ویلا و اجرای ویلا

نکته ی دیگری که بسیار دارای اهمیت می باشد این است که زمینی را برای اجرای ویلا انتخاب کنید که حداقل بیش از ۵۰۰ متر مربع باشد. زیرا شما می بایست حداکثر ۵۰ % زمین را تبدیل به بنا و ساختمان کنید. این ۵۰ % در شهرهای مختلف متفاوت هستند. بستگی به حجم ویلا سازی در شهر مورد نظر شما و قوانین شهرسازی مربوط به شهرداری استان مربوطه دارد. ولی نهایتاً ۵۰ % از مساحت زمین را اجازه دارید به ساخت بنا اختصاص دهید.

بنابراین این نیاز شماست که تعیین می کند زمین ویلای مورد نظر شما چند متر باشد. اگر بنای بیشتری را نیاز دارید، زمین بزرگتری بخرید و اگر احساس می کنید متراژ ویلا زیاد مهم نیست می توانید به همین ۵۰۰ متر بسنده کنید. پیشنهاد سیتاک برای طراحی ویلا و اجرای ویلا شروع کردن با متراژ ۵۰۰ متر مربع است.

متراژ ویلا از جهاتی قابل توجه است. اول اینکه شما ممکن است بخواهید فضاهای تفریحی بیشتری را در طراحی ویلا و اجرای ویلا پیش بینی کنید. فضاهایی مانند استخر روباز، فضای بازی کودکان، آلاچیق سبز و باغ. و دوم اینکه در فصول مراجعه به ویلا ممکن است فضای بیشتری برای پارک ایمن اتومبیل ها نیاز باشد. بنابراین به متراژ ویلا از این زوایا نیز نگاه کنید.

هر چه ویلای شما بزرگتر باشد، دست شما برای گسترش فعالیت ها و افزایش سطح رفاه، بیشتر خواهد بود. از طرفی ویلاهای نقلی هم طرفداران خاص خود را دارد و نمیتوان به صورت دقیق در مورد متراژ ویلا صحبت کرد. پس در اجرای ویلا به آن دقت نمایید. 

طراحی ویلا 23
طراحی ویلا ۲۳

طراحی معماری ویلا و اجرای ویلا

مهم ترین خدمت سیتاک در طراحی ویلا بحث طراحی پلان معماری است. جایی که دقیقاً محل قرارگیری تمام فضاها و متراژ آنها مشخص می شود. فضاهایی مانند آشپزخانه، سالن اصلی، اتاق خواب ها، سرویس و حمام و خلاصه هر فضایی که بنا به نیاز شما در طراحی ویلا و اجرای ویلا لحاظ می شود. دست شما در طراحی پلان معماری باز است. فقط کافی است ورودی زمین و ورودی ویلا را روی نقشه تعیین کنید. سیتاک بهترین طرحی ویلا را به شما پیشنهاد می دهد.

طرحی که از چند جنبه دارای اهمیت و منحصر به فرد باشد. اول بحث قرارگیری و جانمایی صحیح تمام فضاهاست. شما برای داشتن یک ویلای خوب می بایست نقشه ی بی نقصی را اجرا کنید. نقشه ای که به لحاظ علمی طراحی شده باشد و در آینده برای شما مشکلی را ایجاد نکند. دوم اینکه هر یک از این فضاها به گونه ای طراحی شوند که نه تنها با یکدیگر در تعارض نباشند بلکه هماهنگی بین این اجزا به صورت صحیح رعایت شده باشد و به توان به هنگام اجرای ویلا با مشکلات کمتری مواجه شد.

طراحی ویلا
طراحی ویلا ۲۴

طراحی پلان

متراژ مفید و قابل استفاده در هر فضا در پلان معماری تعیین می شود. سلیقه شما در این بخش از طراحی ویلا بسیار تعیین کننده است. افرادی هستند که دوست دارند اتاق خواب های بزرگتری داشته باشند و افراد دیگری نیز به بزرگ بودن سالن اصلی علاقه دارند. به هر حال این شمایید که انتخاب می کنید. سیتاک هم به عنوان مشاور و مجری با تجربه در کنار شماست تا بهترین انتخاب را برای شما رقم بزند.

طراحی پلان معماری می تواند به صورت دوبلکس باشد. در این نوع طراحی، شما فضاهای بزرگتری خواهید داشت. ضمن اینکه می توانید فضاهای بیشتری را در هنگام طراحی ویلا و سپس اجرای ویلا تعریف کنید. فضاهایی مانند اتاق ورزش یا اتاق تفریح. برای معماری پلان های دوبلکس اهمیت نور بیش از پیش نمایان می شود. شما می بایست به تمام فضاهای یک ویلا نور مستقیم برسانید. استفاده از نور محیط در طراحی ویلا و اجرای ویلا بستگی به شمالی یا جنوبی بودن ویلا دارد. می توانید صبح ها نور را در فضاهای اصلی بتابانید و یا از نور محیط در بعد از ظهر ها لذت ببرید.

طراحی ویلا 25
طراحی ویلا ۲۵

طراحی نمای ویلا

بخش دیگری که پس از طراحی معماری ویلا اهمیت دارد، بخش نما است. طراحی نما و اجرای نما ویلایی تخصص سیتاک است. شما می توانید از بین هزاران طرحی که در منطقه مورد نظرتان اجرا شده الهام بگیرید یا طراحی نما در ویلا را به سیتاک بسپارید. سیتاک با توجه به منطقه ای که ویلا در آن قرار گرفته است و شرایط جغرافیایی منطقه اقدام به طراحی نما می کند. طراحی نما کلاسیک و طراحی نما مدرن از سبک های طراحی نما محسوب می گردد.

طرح هایی که امروز برای نمای یک ویلا اجرا می شود بسیار خلاقانه تر از گذشته شده است. این مهم به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی حاصل شده است. متریال های روز جهان دست طراحان را در این زمینه بیشتر باز گذاشته است. جایی که می شود از متریال های مختلف طراحی نما ویلایی کمک گرفت و با طرح های پیش فرضی که هر کدام از آنها دارند، طرحی جدید را پدید آورد.

طراحی ویلا 26
طراحی ویلا ۲۶

انتخاب رنگ و متریال

رنگ مورد انتخاب در طراحی نما ویلایی و اجرای ویلا بسیار مهم است. شما می توانید با المانی مانند رنگ به صورت غیر مستقیم با بینندگان ویلای خود صحبت کنید. آنها را از سلایق خود با خبر کنید. زیرا رنگ ها به نوعی بیانگر احساسات ما هستند. استفاده از رنگ های اصلی در طراحی نما ویلا توصیه می شود. البته انتخاب رنگ به عوامل دیگری هم بر می گردد که از جمله می توان به شرایط طبیعی محیط نیز اشاره کرد.

شرایطی مانند جنگلی یا ساحلی بودن ویلا. شما برای طراحی ویلا در بخش نما می توانید از نمای ارگانیک نیز استفاده کنید. نمایی که به دلیل انتخاب متریال صحیح، هم سازگار با محیط زیست باشد، هم ویلای شما را به نوعی تکه ای از طبیعت پیرامونش جلوه دهد. بر همین اساس ویلاهای کوهستانی اغلب نماهایی با رنگ های خاکستری و طوسی دارند. ویلاهای جنگلی اغلب از رنگ های سبز و نارنجی استفاده می کنند و ویلاهای ساحلی به رنگ آبی یا سفید هستند. رنگ در طراحی نما بخصوص طراحی نما ویلا بسیار مهم است.

طراحی ویلا 27
طراحی ویلا ۲۷

تأسیسات ویلا

پس از طراحی پلان معماری مهم ترین قسمت بحث طراحی تاسیسات ویلا است. شما به صورت دقیق می بایست به پیش بینی فصول سال و شرایط دمای هوا توجه کنید. ممکن است شما بخواهید در زمانی غیر عرف به ویلا مراجعه کنید. بنابراین بحث تاسیسات آب و سرمایش و گرمایش یکی از مهم ترین بخش های طراحی ویلا و اجرای ویلا است.

تاسیسات ویلا شامل تاسیسات برق و مکانیک، تاسیسات آب، تاسیسات گاز و همچنین بحث زیر ساخت آبیاری باغچه ها و درختان است. توجه مستقیم و بدون نقص به هر بخش از تاسیسات و طراحی نقشه های تاسیساتی از قبل تعیین کننده است. سیتاک به شما کمک می کند تا قبل از شروع کار همه چیز را به صورت دقیق بررسی کنید. تمام نقشه ها را آماده کنید و با خیال راحت قدم در راه طراحی ویلا بگذاری.

محوطه سازی ویلا در اجرای ویلا

محوطه ویلا جایی است که شما می توانید به راه های مختلف آنرا به شکل دلخواه درآورید. از محل پارک اتومبیل گرفته تا آبراهی کوچک ولی زیبا. ساخت محوطه ویلا خودش به تخصص نیاز دارد. تخصصی که شامل ذوق و هنر زیبایی شناختی و کارکرد عناصر مختلف در زیبایی می شود. شما در محوطه ویلا نیاز به روشنایی و محلی برای استراحت دارید. برای روشنایی در هنگام طراحی ویلا و اجرای ویلا، نقشه برق محوطه نیز آماده شده و در هنگام اجرا طبق آن عمل می شود.

شما می توانید برای استراحت از انواع آلاچیق استفاده کنید. می توانید آلاچیق را از چوب های جنگلی بسازید یا می توانید فقط به صورت دکوری وانمود کنید که از چوب ساخته شده است. آلاچیق در محوطه ویلا بسیار مهم است. قبل از سفارش آلاچیق به شرکت های سازنده مشخص کنید که آلاچیق چند نفره نیاز دارید.

ساخت یک باربکیو در کنار آلاچیق می تواند به راحتی و رفاه شما بیشتر کمک کند. یادتان باشد حتماً برای باربکیو دودکش مناسبی در نظر بگیرید. از جمله خدمات دیگر ستاک در امر بازسازی می توان به بازسازی ساختمان و بازسازی آپارتمان اشاره نمود. برای دریافت مشاوره رایگان از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

طراحی ویلا 28
طراحی ویلا ۲۸

 مشاوره و هماهنگی بازدید: ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

نمونه کارها
روال اجرای پروژه
مراحل ساخت ویلا
بازدید و مشاوره اولیه رایگان
برداشت اندازه ها و طراحی ۲ بعدی
طراحی ۳ بعدی و دریافت سلایق کارفرما
برآورد هزینه های اجرایی کامل
اجرای پروژه طبق زمانبندی دقیق
تحویل پروژه
طراحی ویلا ۳۱
طراحی ویلا ۲۹
طراحی ویلا ۳۰
خدمات سیتاک
طراحی ویلا

طراحی کامل نقشه های ویلا با بیش از ۱۰۰ پروژه طراحی شده در کشور

صنایع چوب سیتاک

طراحی و اجرای کلیه خدمات دکوراتیو چوبی اعم از کابینت آشپزخانه و ساخت مصنوعات چوبی

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل خود را با شیوه ها و طرح های خلاقانه انجام دهید.

مشاوره در طراحی و ساخت

سیتاک در کنار شماست و در بخش طراحی تا آخرین روز اجرا مشاور شما خواهد بود.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان های اداری و مسکونی در سبک های کلاسیک و مدرن تخصص سیتاک است.

دکوراسیون مغازه

ارائه جدیدترین طرح ها برای دکوراسیون مغازه شما بر اساس نوع محصولات و طیف مخاطبان شما در جهت افزایش فروش

مقالات
طراحی میز بیلیارد در ویلا
طراحی ویلا
سالن بیلیارد جداگانه در طراحی ویلا
میز بیلیارد در ویلا همانطور که میدانید ویلاها مکانهایی برای گذراندن ایام تعطیلات در کنار خانواده و دوستان هستند. حتماً توجه کردن به نیازهای تفریحی در طراحی ویلا می تواند
ادامه »
داخلی ویلای مینیمال
طراحی ویلا
طراحی ویلاهای مینیمال
طراحی ویلاهای مینیمال طراحی ویلاهای مینیمال اگر قصد طراحی و اجرای ویلا به منظور گذراندن بخشی از ایام سال را در آن دارید این مقاله میتواند نکات بسیار ارزشمندی برایتان
ادامه »
باغچه در ویلا
طراحی ویلا
ساخت باغچه های سنتی در ویلا
ساخت باغچه در سبک های مختلف در ویلا باغچه در ویلا در طراحی ویلا جانمایی فضاها و رسیدن به ایده ای که بتواند بهترین نقشه را پیاده سازی نماید، بسیار
ادامه »
ساخت ویلا به روش مدیریت پیمان
طراحی ویلا
ساخت ویلا به روش مدیریت پیمان
اجرای ویلا به روش مدیریت پیمان ساخت ویلا به روش مدیریت پیمان طراحی ویلا یکی از امور تخصصی در حوزه ی ساختمان است که نیاز به دانش و خلاقیت دارد.
ادامه »
فضای بازی در ویلا
طراحی ویلا
مراحل ساخت زمین بازی در ویلا
طراحی فضای بازی کودکان در ویلا فضای بازی در ویلا طراحی ویلا یکی از امور تخصصی است که از ابتدا در آن همه چیز به وضوح مشخص خواهد شد. اینکه
ادامه »
طراحی ویلا مدرن در عمان
طراحی ویلا
سبک های طراحی ویلا
سبک طراحی ویلا مدرن و لاکچری طراحی ویلا مدرن همانطور که می دانید در طراحی ویلا سبک های مختلفی با خصوصیات و مشخصات کاملاً متفاوتی وجود دارد. شما می توانید
ادامه »
آشپزخانه در طراحی ویلا
طراحی ویلا
آشپزخانه در طراحی ویلا
طراحی ویلا با آشپزخانه ای مدرن آشپزخانه در طراحی ویلا یکی از فضاهایی که در پلان معماری بسیار دارای اهمیت می باشد، آشپزخانه است. برای اینکه یک پلان ارزشمند و
ادامه »
ساخت ویلا ارزان
طراحی ویلا
چگونه ویلایی ارزان بسازیم؟
تصویر سه بعدی ویلای ارزان قیمت و بسیار زیبا ساخت ویلا ارزان طراحی ویلا یکی از تخصص های سیتاک است. همانطور که می دانید شما با هر بودجه ای، متناسب
ادامه »
ارتباط بصری طبیعت با ویلا
طراحی ویلا
ارتباط بصری ویلا با طبیعت
ارتباط بصری طبیعت با ویلا حتماً تا کنون اطلاعات زیادی در مورد طراحی ویلا از طریق مطالعه مقالات سیتاک دریافت کرده اید. اطلاعاتی از قبیل اینکه چگونه بتوانیم جانمایی صحیحی
ادامه »
راه های ارتباطی

۰۲۱-۸۶۰۸۵۶۷۲

۰۹۱۲۶۷۵۲۲۷۹

info@sitakdesign.com

آدرس

تهران، ونک، گاندی شمالی، پلاک ۴، واحد ۳

شنبه تا پنج شنبه

از ساعت ۹ تا ۲۰

۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸ - ۰۹۱۲۶۷۵۲۲۷۹