بهترین ویلاها در اروپا (بخش سوم)

همراه سیتاک باشید تا در ادامه ۲ تا از زیباترین ویلاها در قاره ی اروپا را با هم بررسی کنیم. سیتاک بهترین مشاور و مجری شما در زمینه طراحی ویلا است. کافیست از ویلاهای زیر ایده گرفته و پیاده سازی طرح آن بر روی ویلا های خود را به سیتاک بسپارید. سیتاک با معماران و کارشناسان حرفه ای خود آماده خدمت رسانی به شماست.

                                                                                           مهندس فرهمند

                                                       مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

                                 مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

 

طراحی ویلا ویلا کیشتی توسط فرانک آلفرد همیلتون و شرکت  سیکون سیمون در آنگویلا

طراحی ویلا ویلا کیشتی توسط فرانک آلفرد هامیلتون و شرکت سیکون سیمون

طراحی ویلا ویلا کیشتی توسط فرانک آلفرد همیلتون و شرکت  سیکون سیمون در آنگویلا
                                طراحی ویلا ویلا کیشتی توسط فرانک آلفرد همیلتون و شرکت  سیکون سیمون در آنگویلا

ویلا کیشتی توسط فرانک آلفرد همیلتون و شرکت سیکون سیمون طراحی شده است، یک جاذبه خاص زیبا در آنگویلا در غرب بریتانیا است. این ویلا لوکس، ایده های سنتی طبیعت را به عنوان حوزه های جداگانه ای چالش می کشد. بیرون و داخل این ویلا ترکیب شده است تا یک درهم آمیختگی بی نظیر از طراحی داخلی، معماری و محوطه سازی ایجاد کند.

طراحی ویلا با متریال مرغوب
                                                              طراحی ویلا با متریال مرغوب

طراحی ویلا کیشتی از مرکز ، یک آپارتمان مستقل و سه ویلا در خود ساخته شده است. همه این مناطق در یک طرح مشابه قرار گرفته اند. تمام فضاهای بی نظیر و با دقت سازماندهی شده اند تا خطوط مرزی را ارتقا دهند. به نقل از معماران: ویلا کیشتی یک مورد بخصوص است. این ویلا مفاهیم سنتی سرپناه و طبیعت را به عنوان حوزه های جداگانه، با یک درهم آمیختگی معماری و طراحی کرده است.

طراحی آشپزخانه
                                                                         طراحی آشپزخانه

طرح سه جانبه ویلا کیشتی شامل یک مرکز مستقل است. این مرکز شامل فضاهای اصلی اقامتگاه منطقه غذاخوری و آشپزخانه می باشد. فضاها بی نظیر و دقیق کالیبره می شوند تا خطوط مرزی را افزایش دهند. منطقه غذاخوری، با لوازم سفارشی و لوازم جانبی ساخته شده تزیین شده است. مجموعه اصلی، اتاق خواب، اتاق نشیمن با تراس در فضای باز و سرویس بهداشتی با دوش های داخلی و خارجی است. این مجموعه با کارخانه های سفارشی، مبلمان سفارشی نصب شده است. در سراسر مرکز هر یک از سه ویلا شامل یک منطقه سالن در فضای باز، آشپزخانه، اتاق خواب است. مبلمان سفارشی، تزیین سفارشی و لوازم جانبی هماهنگ با فرهنگ منطقه به ویلا زیبایی دو چندانی بخشیده است.

طراحی اتاق خواب ویلا
                                                                    طراحی اتاق خواب ویلا

طراحی ویلا دره مدرن توسط  معمار درویلنیوس، لیتوانی

طراحی ویلا دره مدرن توسط معمار درویلنیوس

ویلای دره یک خانه جدید مدرن است که توسط معماری استودیوی لیتوانی طراحی شده است. در نزدیکی شهر ویلنوییز، پایتخت لیتوانی واقع شده است. این ویلا مدرن منحصر به فرد طراحی شده است و با هدف تکمیل مناظر خیره کننده ایجاد شده است.  تپه های فوق العاده زیبا و درختان کاج که در سه طرف آن قرار دارد برای شما مکانی را ایجاد کرده که با فقط چند صد متر دور بودن از خیابان های فعال و شلوغ شهر، می توانید خود را در یک محیط منحصر به فرد پارک پیدا کنید.

طراحی ویلای دره مدرن توسط  معمار درویلنیوس، لیتوانی
                                            طراحی ویلای دره مدرن توسط  معمار درویلنیوس، لیتوانی

آرامش و هماهنگی با طبیعت یکی از امتیازهای این ویلا می باشد. این احساس توسط دره طبیعی، Raguva که قدیمی هم می باشد، افزایش پیدا کرده است. شیب دره های آن در نور آفتاب، حومه محلی و  مزرعه ای و  محوط  پارک مانند آن یک راه حل معماری تنظیم شده برای ایجاد یک چشم انداز واقعی برای مشتری ها که تمایل به یک زندگی خارق العاده در دنیای امروزی می باشند ایجاد کرده اند اما این نقطه شروع بود. چگونه همه اینها با هم هماهنگ شده است؟

طراحی بالکن ویلا
                                                                        طراحی بالکن ویلا

این شی در قسمت آفتابی شیب کناری حومه واقع شده است. این ویلا در یک فضای  سرسبز طراحی شده است. شیب موجود و تمام درختان با ارزش در فضای مناسب نگهداری می شوند. ایده ویلا این است که آن را بر روی  یک دره بچرخانید تا بتوانید پنجره ها را به سمت دره باز کنید. طبقه همکف تا حدودی در این شیب پنهان شده است. با توجه به فرم سیاه و سفید آن، طبقه همکف در سایه بیرونی از بین می رود.فقط  طبقه اول ، با  نمای چوب طبیعی  نمایش داده می شود. فضای داخلی دارای نمای شلوغی می باشد دارای نمای چوبی یکپارچه و سقف آن با رنگ های شاد و با طراوتی که حس جنگل و شکوفه را برای شما زنده کند، نمایش داده می شود.  این ویلا در طبیعت واقع شده است. بنابراین تمام فضای داخلی ورودی اصلی به محوطه های بیرونی شامل حیاط ها می باشند. حیاط ها در سطوح مختلف مرتب می شوند، احساسات کامل و محرمانه ای را ایجاد می کنند، از خورشید صبح و عصر می توان لذت برد. پنجره های کف زمین بخشی از لایه های عمودی چوبی پوشیده شده اند، از آنها برای حفاظت از گرمای بیش از حد استفاده می شود و بخشی از داخل ساختمان را تشکیل می دهند  محیط اطراف با چمن کاشته شده است، مسیر ورودی به کاشی های گرانیتی به منظور کاهش دست بردن به طبیعت است.

طراحی فضای اتاق غذا خوری
                                                                    طراحی فضای اتاق غذا خوری

                                                                                           مهندس فرهمند

                                                       مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

                                 مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *