زیباترین طراحی های ویلاهای مجلل جهان (بخش اول)

سیتاک قصد دارد شما رو با زیباترین طراحی های ویلا های مجلل در جهان آشنا کند . شما میتوانید با ایده گرفتن از این ویلا های مجلل طرح دلخواه خود را انتخاب و به کمک مشاورین ما در ویلا های خود پیاده سازی کنید. سیتاک بهترین مشاور شما در زمینه طراحی ویلا خواهد بود.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

 

 ۳۰ تا از زیبا ترین طراحی های ویلا های مجلل جهان

ویلا ها نماد ثروت و منزلت اجتماعی در تمام جهان هستنند؛ از کارائیب تا شبه قاره ی هند، از اروپا تا آفریقا، از آمریکا تا جزایر  اقیانوس آرام . آنها تنوع زیبایی دارند که شامل بنگله ها،کاخ های ییلاقی، خانه های درختی و مدرن، و اقامت گاه های گران قیمت است.

مرور کردن دقیق کاتالوگ ها آسان است، اما اگر یک تاثیر پذیری کلی تر برای الهام گرفتن قبل از اقدام کردن به ساختن خانه ی رویاهایتان بخواهید چه کار باید کرد؟ این لیست طراحی ویلا های مجلل است که خلاقیت شما را به درستی برانگیخته میکند و تضمین شده که شما را شگفت زده میکند.

حالا شما ممکن است نگران باشید اگر من درباره ی یک ویلای مجلل خیال پردازی کنم،آیا جیبم هم به همان اندازه پر و مجلل خواهد بود که از عهده ی آن برآیم؟

هیچ پاسخ قطعی برای این پرسش نیست، اما تجمل همیشه به معنای پرهزینه بودن نیست. اینجا بعضی از طراحی های بسیار الهام پذیر از پروژه های چند میلیون دلاری تا ساختمان های بهینه در مصرف انرژی و بازیافتی برای ویلای جدید شما هست.

کاخ اسپرانس

مکان: فرانسه ، پریگو

یک کاخ در فرانسه که به معنای واقعی کلمه یک قصر است. این کاخ قرون وسطایی به عنوان یک ویلای بسیار بزگ دوباره تزیین و مبله شده است. هیچ چیز مانند یک کاخ قرون وسطایی تبدیل شده به یک بنگله ی لوکس، مجلل نیست. اندازه ی بزرگ اتاق های قصر قدیمی ارزش پولی که در ویلای جدیدتان سرمایه گذاری کرده اید را دارد.

اگر که شما قادر به بدست آوردن یک کاخ زیبا نیستید نگران نباشید. شما هنوز میتوانید ازاین بنگله الهام بگیرید و یک کاخ ساخته شده از سنگ و آجر سفالی و چوب داشته باشید.یک دکور داخلی انتیک و مدرن هم به ارتقای حس زندگی در صده ی هفدهم کمک میکند.

طراحی کاخ اسپرانس در فرانسه
                                                               طراحی کاخ اسپرانس در فرانسه

ل-انتکویر

مکان: فرانسه ، پرونس

از حوزه هایی که ونگوگ بارها و بارها به آن پرداخته و نقاشی کرده است، این ویلا یک انعکاس عالی از هنر اوست. همانطور که از نام آن پیداست،این ویلا یک ویلای باستانی قدیمی است. این یک کلبه قدیمی از سرزمین های پری ، با باغ های پر شکوه است.

فضای داخلی عمدتا فرانسوی است، و با رنگ روغنی رنگ آمیزی شده است. مبلمان می تواند با وسایل چوبی قدیمی و زیبای حکاکی شده جور شوند. بنابراین اگر شما از معماری فرانسوی لذت می برید، این نوع ویلا ارزش سرمایه گذاری دارد.

طراحی ویلا در فرانسه
                                                             طراحی ویلا در فرانسه

مزرعه ی هوس هال

مکان : انگلستان، مارتینیدال

این خانه ی مزرعه ای ظاهرا ساده یک ویلای قرون وسطایی دیگر است که در تپه های کامبریا واقع شده است. اگر علاقه مند به شیوه زندگی روستایی با یک خانه ی خصوصی هستید با ، این ویلا بدون شک الهام بخش است. پنجره های بزرگ برای یک عالمه نسیم و نور خورشید عالی است

اگر میخواهید ذهنها و پنجرهها را باز نگه دارید ، می توانید حتی پنجرههای خود را از کف تا سقف بسازید و چشم انداز رو به تپه ها و دره ها را گسترش دهید. بنابراین اگر شما قصد دارید یک ویلای در یک منطقه خصوصی داشته باشید، این می تواند یک ایده عالی برای الهام گرفتن باشد.

مزرعه ی هوس هال در انگلستان
                                                       مزرعه ی هوس هال در انگلستان

ویلای ساپاینالترماین

مکان: ایتالیا، اومبریا

اکثر مردم معماری قرون وسطایی را دوست دارند. استفاده گسترده از سنگ و چوب، شخصیت قدیمی که با آن می آید، و بزرگی مجلل آن زیبا است.

اگر از سفر در زمان از صندلی راحتیتان و تخت نرمتان به عقب بدتان نمی آید این طراحی را حتما باید امتحان کنید سقف بلند این ویلا یک جذابیت نوستالژی که خانه های قدیمی دارند را به آن اضافه می کند. این ویلا هم کاملا یک قطعه ی ماندگار معماری است.

ویلای ساپاینالترماین در ایتالیا
                                                                   ویلای ساپاینالترماین در ایتالیا

ویلای پولتی

مکان: ایتالیا ، دریاچه کومو

آب و هوای مدیترانه واقعا لذت بخشترین شرایط برای کسانی که به تعطیلات می روند است. احاطه شدن توسط کوه ها، محصولات تازه ی باغ و منظره دریاچه کمو یک تجربه ی زیباست.

شما می توانید این احساس را از زندگی آرامتان در کشور خود دریافت کنید. ساخت یک ویلا مانند این، با نمای بیرونی قدیمی اروپایی ساده با فضای داخلی با شکوه، مطمئنا این تجربه جانبی کمی را برای شما تداعی خواهد کرد.

ویلای پولتی در ایتالیا
                                                                             ویلای پولتی در ایتالیا

قصر های هندی

قصر های تاریخی هند همیشه یک جاذبه ی توریستی برای مسافران سراسر دنیا بوده اند. تقارن، تزئینات دقیق، دکور گرم و طراحی قدیمی املاک باستانی  با لوکس بودن و منحصر بفردی پروژه های معماری مدرن همراه است.

اگر دکور باستانی این کاخ چشمتان را گرفته است، می توانید کاملا باهوش ویلای بسیار با موضوع هند خود را طراحی کنید. سنگهای حک شده و ستون های چوبی به علت تکنولوژی جدید به راحتی در دسترس هستند. اضافه کردن مبلمان مس و برنجه عتیقه و استفاده از پارچه های روشن رنگی برای فضای داخلی مطمئنا کاری میکند. ویلای شما سلطنتی بنظر برسد.

قصر های هندی
                                                                            قصر های هندی

تینوس کی پی

مکان:یونان ، ساحل کالیویا

خانه های کنار دریا یونان در معماریشان استثنایی هستند. نمای بیرونی سفیدشان یک تضاد کامل با پس زمینه ی رنگی اطرافشان میسازد.این ویلا صد در صد یک کارت شناسایی توریستی یونان به حساب می آید.

استفاده از سنگ برای نمای بیرونی باعث میشود که ویلا حقیرانه بنظر برسد اما زمانیکه به داخل قدم میگذارید نفس در سینه حبس میشود. شما مطمئنا میتوانید از این طراحی سنگها و دیوار های سفید در تضاد با محیط اطراف برای ویلایتان استفاده کنید.

ویلای تینوس کی پی در یونان
                                                           ویلای تینوس کی پی در یونان

ویلای ترویل

مکان: ایتالیا ، پوسیتانو

یک ویلا از عظمت سلطنتی، درساحل املیف، پوسیتانو ی ایتالیا مستقر شده است. رو به دریا و روی یک صخره بنا شده است. معماری بنگله ، دیوار های دوغاب شده و آبی دریای کنار ساحل ، سنتورینی را به یادممی آورد.

اگر قصد دارید یک ویلای مشابه در ساحل ایجاد کنید، استفاده از این ویلا برای الهام بخشیدن انتخاب خوبی است . این ویلا یک تم دریایی را دنبال میکند مخصوصا با سایه های چراغ سفید و نیلی .از مهمان های خود رو به روی دریاهای آبی با یک ویلا مثل این پذیرایی کنید.

ویلای ترویل در ایتالیا
                                                                       ویلای ترویل در ایتالیا

در ادامه ی بلاگ های بعدی با سیتاک همراه باشید تا با تعداد بیشتری از ویلا های مجلل آشنا شویم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است

 1. مهسا امین پور
  ۱۲:۰۴ ۱۳۹۸/۰۴/۰۹

  مطلب بسیار مفیدی بود. لطفا از ویلاهای مدرن و لوکس جهان هم مطالبی منتشر کنید.

  در ضمن ایمیل من در خبرنامه ثبت نمیشه. !!!!!

  • تحریریه سیتاک
   ۳:۱۹ ۱۳۹۸/۰۴/۱۰

   سلام و ادب خانم امین پور.
   سپاس از همراهیتون. حتماً بررسی میشه.