زیباترین طراحی های ویلاهای مجلل جهان (بخش سوم)

امروز با سیتاک همراه باشید تا یکی دیگر از قسمت های زیباترین طراحی های ویلا های مجلل را با یک دیگر بررسی کنیم. شما میتواند با ایده گرفتن از ویلاهای برتر جهان به کمک سیتاک در امر طراحی ویلای خود موفق باشید.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

۳۰ تا از زیبا ترین طراحی های ویلا های مجلل جهان

تپه رنگین کمان بی اند بی ( رینبو هیل)

مکان: آمریکا کالیفورنیا

این ویلا توسط معمار معروف جیمز هابل طراحی شده است، ویلا روند طبیعی و مشابه طراحی های دیگر او را دنبال میکند. خانه به منظور تطابق با تپه های قرمز جولیان ،یک ساختار گنبدی شکل دارد . پنجره ها و درها کاملا شکل خانه را جوری که انگار از افسانه ها بیرون آمده است به نظر می رسانند.

طراح از چوب، سنگ، سفال برای ساخت ویلا، و فلز و شیشه برای ایجاد درب و پنجره استفاده کرده است. بنابراین اگر شما علاقه مند به گرفتن یک ویلا با طرح های عالی و فوق العاده هستید،  دنبال خانه هایی مانند رینبو هیل برای الهام گرفتن باشید .

تپه رنگین کمان بی اند بی ( رینبو هیل) در آمریکا
                                               تپه رنگین کمان بی اند بی ( رینبو هیل) در آمریکا

جینت سی شل

مکان: مکزیک، مکزیکو سیتی

این ویلا یک ویلای رویا دیرینه به حقیقت پیوسته است! ممکن است کسی هنگام کار کردن با ایده های طبیعت گونه، نگران طراحی نهایی ویلا باشد اما این ویلا تمام این نگرانی ها را حل می کند. این ویلا به شکل ناتتیلوسی ، یک جانور سخت پوست باستانی، ساخته شده است و  این ویلای مارپیچ قطعا میتواند هرکسی که وارد آن میشود را مبهوت کند.

اگر چه از بتن برای ساخت و ساز استفاده میشود، شکوه و لوکس بودن فضای داخل به خطر نمی افتد. پنجره شیشه ای رنگی و اتاق کاشی کاری شده  به بتون مات داخلی رنگ میافزاید است. بنابراین شما می توانید این معماری پیوسته به جانوران آبزی را برای ویلای منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

ویلای جینت سی شل در مکزیک
                                                    ویلای جینت سی شل در مکزیک

ویلا ی قارچی

مکان : آمریکا ، پیتس فورد

ویلا ی قارچی در آمریکا
                                                                   ویلا ی قارچی در آمریکا

همانطور که از نام آن پیداست، خانه قارچ یک ویلا لوکس است که در منطقه جنگلی نیویورک ساخته شده است. آن را با شباهت به گل های شکوفا ساخته  بودند، اما رنگ قهوه ای نمای بیرون آن را به عنوان قارچ نشان داد.

این بنگله ی خصوصی امروزی، به هر “قارچ” متصل شده است. اگر چه از بیرون ساده به نظر می رسد ، داخل را می توان با چیزهای  مختلف تزئین کرد .  بنابراین اگر میخواهید یک خانه الهام گرفته از طبیعت باشید، این طراحی ارزش فکر کردن را دارد.

طراحی داخلی ویلای قارچی
                                                                    طراحی داخلی ویلای قارچی

ویلای شیشه ای

مکان :قزاقستان ، آلمتی

یکی از جنبه های شگفت انگیز معماری مدرن، ورود آن به موارد طبیعی و یا تمایل آن به ساختن در طبیعت بدون آسیب رساندن به آن است. این ویلا شیشه ای یکی از این نمونه ها است. در اطراف یک درخت، با فضای کافی برای رشد و نفس کشیدن برای درخت ساخته شده است. می توانید آن را یک خانه درختی بنامید، که البته در سطح زمین ساخته شده است.

بنابراین اگر فکر می کنید که شما با ارتفاع زیاد راحت نیستید، اما جذابیت یک خانه ی درختی همیشه هیجان زده تان میکند، شما می توانید ویلا را در اطراف یک درخت، با الهام از این معماری شیشه ای درخشان بسازید. شما می توانید ویلا خود را با هر تعداد طبقه ای که میخواهید در اطراف یک درخت طراحی کنید. امکانات بسیاری می تواند باشد.

ویلای شیشه ای در قزاقستان
                                                             ویلای شیشه ای در قزاقستان

ویلای تخیلی ماهون هونز

مکان: کره ی جنوبی ، نا ماهی

معماری مدرن یک مفهوم ساختمانی بسیار انعطاف پذیر است که به خوبی با هندسه، انتزاع و عدم تقارن کنار می آید. برای آنچه که یک زمانی به نظر می رسید یک ایده غریب از معماری است، اخیرا تقاضای زیادی شده است.

این ویلا فانتزی روشن و رنگارنگ توسط معمار ماهون هونز، در کنار ساحل ساخته شده ، یکی از آن نمونه هایی است که در آن رنگ و ظرافت در یک مجموعه با هم به یکدیگر می رسند تا یک طراحی درخشان را به ما نشان دهند. اگر به دنبال یک ویلای غیر متعارف و منحصر به فرد هستید، بیشتر از این ویلا نگاه نکنید. اجازه دهید پیکاسو را در شما بدمد ، شاید خانه شما شاهکار باشد.

ویلا ی تخیلی ماهون هونز در کره ی جنوبی
                                                        ویلا ی تخیلی ماهون هونز در کره ی حنوبی

ویلای ساده ماهون هونز   

مکان :کره ی جنوبی، جزیره ی جیجو

یک شاهکار دیگر توسط معمار ماهون هونز را میخواهیم بررسی کنیم که، ایده های غیرممکن را از تخیل ما الهام می گیرد. این ویلای سه طبقه “انباشته شده” ، یک ساختار بتنی پیچیده است که به طرز عجیبی “ویلای ساده” نامیده می شود که توسط ستون های بتنی اجرا می شود.

اگر میخواهید یک ساختمان مرتفع بسازید که مشابهش کمیاب و در نوع خود بی همتاست. از این طرح به عنوان کلید قفل جعبه تخیل استفاده کنید. اگر این ایده بتواند کار کند، بنابراین ایده شماهم می تواند. ویلای غیر عادی رویایی شما فقط یک الهام دیوانه وار است.

ویلای ساده ماهون هونز در کره ی جنوبی
                                                  ویلای ساده ماهون هونز در کره ی جنوبی

ویلای میسترال

مکان: سنگاپور ، سنتوسا

این ویلای قایقی شکل افراد را به یاد سفر های اقانوسی لوکس می اندازد . این طراحی بایک معماری بیرونی پچیده ی آهنی فوق مدرن به نظر میرسد ،و شبیه یک کشتی کروز است. بنگله ی شما با این طراحی مدرن تخیلی در میان تمام خانه های همسایه به چشم می آید.

اگر فلز و شیشیه وسایل مورد علاقه ی شما نیستند ، میتوانید این طراحی را با استفاده از الوار چوب و سنگ مدور تغییر دهید و هنوز ویلایی مدرن داشته باشید . استخر خصوصی نیز به تم دریایی بلنگه می افزاید.

طراحی ویلای میسترال در سنگاپور
                                                           طراحی ویلای میسترال در سنگاپور

هاس ام وینبرگ

مکان :آلمان ، ستاتگارت

آیا می خواهید ویلای خصوصی خود را در اطراف تپه های گرد داشته باشید، اما خانه ای که از چارچوب ها متفاوت است؟ چیزی که از نظر معماری مدرن است و هنوز هم با مناظر اطراف مطابقت دارد. این ویلای تراس پله ای را که در تاکستان های تپه باستانی ساخته شده است، بررسی کنید.

این پروژه سنگ تراشی است که مقاوم در برابر سایش و شکسته شدن است و امکان طراحی آسان با اشکال انتزاعی را فراهم می کند. این خانه از منحنی تپه ها برای ساخت یک پله پیچشی در ناحیه مرکزی ویلا استفاده می کند. گرچه به نظر مینیمالیستی میرسد، اما مدرن و یک الهام پیچشی برای طراحی ویلای خودتان نیز هست.

ویلای هاس ام وینبرگ در آلمان
                                                                 ویلای هاس ام وینبرگ در آلمان

کَودل رایج

مکان : آمریکا ،حومه ی شهر سونوما

دید این ویلا مدرن مشرف به تاکستان های زیبای سونوما والای ،یک منظره ی زیبا برای نگاه کردن است. از آنجا که پایه ی ویلاهای قدیمی سنگ و چوب است ، این طراح استثنایی بنگله فلز، آجرو شیشه را به رخ میکشد.

پله های فلزی مجلل خانه یک شاهکار است. از این رو، اگر شما علاقه مند به رویکردی با تکنولوژی پیشرفته نسبت به ویلای خود هستید، می توانید به ایده های طراح از این خانه نگاه کنید.

ویلای کودل رایج در آمریکا
                                                                    ویلای گودل رایج در آمریکا

در ادامه بلاگ های بعدی با سیتاک همراه باشید. جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *