زیباترین طراحی های ویلاهای مجلل جهان(بخش آخر)

امروز با سیتاک همراه باشید تا بخش آخر زیباترین طراحی های ویلاهای مجلل جهان را با یک دیگر بررسی کنیم . سیتاک بهترین مشاور شما در زمینه طراحی ویلا است.

                                                                                               مهندس فرهمند

                                                       مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

                                 مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

 ۳۰ تا از زیبا ترین طراحی های ویلا های مجلل جهان

کاسه توکاسه

مکان: مکزیک ، کوبوسان لوکس

این ویلای زیبا بر روی صخره ها ساخته شده و با چشم انداز وسیع و روبه اقیانوس آرام است. این معماری معاصر مدرن  به ما نشان می دهد که چگونه می توان سنگ و فلز را مخلوط کرد بدون این که به نظر ناهماهنگ بیاید.

این ویلا دارای دو استخر خصوصی است که به صورت پلکانی ساخته شده اند، به گونه ای که با آبشارها مصنوعی ارتباط برقرار می شود و بر شکوه صخره های آن افزوده می شود. بنابراین اگر شما به دنبال طرح های ویلا لوکس برای ویلا خود هستید، می توانید طراحی استخر کاسا توسکا را امتحان کنید.

ویلای کاسه توکاسه در مکزیک
                                                                      ویلای کاسه توکاسه در مکزیک

کلبه ی سفید

مکان:ترکیه ، کالکان

بحث را عوض کنیم و برویم سراغ طراحی مدرن ، این کلبه ی سفید واقعا چیزی است که نمی توانید از آن بگذرید. دید وسیع مشرف به شهر ساحلی کالکان را دارد. این ویلای شیک تجلی صفا است.

هم داخل وهم فضای بیرونیش با مبلمان سفید فام تزئین شده است. اگر میل دارید که این روند را دنبال کنید و طراحی کلبه ی تک رنگتان را انجام دهید، مطمئنا می توانید خیالتان از دانستن اینکه ایده شما کار خواهد کرد راحت باشد. فقط به این ویلا زیبا نگاه کنید و مطمئن شوید.

طراحی کلبه ی سفید در ترکیه
                                                                   طراحی کلبه ی سفید در ترکیه

ویلای پرزیدنتال کاتج (کلبه ی ریاست جمهوری)

مکان: موزامبیاک ، ازورا

این ویلا لوکس شما را به جزیره ای در آبهای فیروزه ای دریای منتقل میکند. چمن های بلند و نمای خاکستری ی چوبی این ویلا کاملا زیبا هستند. سقف چوبی استثنایی و زیبا عتیقه به نظر می رسد، با این حال محکم است. شما مطمئنا می توانید از این طرح برای ویلای خود استفاده کنید، مخصوصا اگر شما آن را در تپه یا کنار ساحل می سازید. شما می توانید از زندگی طبیعی لذت ببرید بدون اینکه به تجملات خود برسید.

ویلای پرزیدنتال کاتج (کلبه ی ریاست جمهوری)
                                                    ویلای پرزیدنتال کاتج (کلبه ی ریاست جمهوری)

ویلای والز

مکان: سوئیس ، والز

این نمونه دیگری از ویلای لوکس زیرزمینی است. در نزدیکی چشمه های گرم والز قرار دارد و برای نزدیکی به استخرهای گرمایشی ساخته شده است. ویلا های زیر زمینی از آن هایی که روی زمین ساخته شده اند بسیار ارزان تر هستند ، بنابراین اگر مقامات محلی شما اجازه ی ساخت چنین سازه هایی را می دهند، این طرح را در نظر بگیرید. این خانه با استفاده از فلز، چوب و بتن همراه سنگ های از پیش موجود در زیر زمین ساخته شده است .

ظاهر کاسه شکل، توهم عمق را به کل خانه می دهد، و خانه بزرگتر بنظر میرسد. گذشته از همه ی این ها، خانه های زیرزمینی ایده های فوق العاده ای، با افزایش دامنه معماری به نظر میرسند.

ویلای والز در سوئیس
                                                                      ویلای والز در سوئیس

ویلا ی کوپر پوینت

مکان: آمریکا ، بیگ سر

این ویلای ساحلی منحصر به فرد است، زیرا بر خلاف دیگر ویلاها، این خانه نه روی زمین و یا در ارتفاعات بلند ، بلکه در زیر زمین ساخته شده است . خیلی شبیه سوراخ هابیت است. وقتی از بعضی زوایای به آن نگاه میشود، ویلا حتی قابل مشاهده نیست. این به این دلیل است که خانه دارای سقفی پوشیده شده از انواع مختلف علف و گیاهان وحشی بومی است.

به عنوان یک پروژه سازگار با محیط زیست، این یک ویلای کاملا بهینه با پانل های خورشیدی است که انرژی را برای استفاده الکتریکی و غیره تأمین میکند. سقف پوشیده  شده با عایق طبیعی، مصرف انرژی را تا ۵۰٪ کاهش می دهد. بنابراین، شما می توانید انرژی ویلای لوکس جدید خود را با الهام از این طراحی خلاقانه حاصل کنید.

ویلای کوپر پوینت در آمریکا
                                                              ویلا ی کوپر پوینت در آمریکا

خانه ویلایی ایتالیایی

این ویلا ی ایتالیایی در مقایسه با ویلا های شناخته شده روپایی و محبوب کوچکتر است . ظاهر روستاییِ نما به زیبایی طراحی خانه اضافه میکند ، در حالی که چشم انداز باغ حیاط جلویی ظاهری مجلل را میسازد.

طراحی ویلا های ایتالیایی
                                                                   طراحی ویلا های ایتالیایی

طراحی ویلای چوبی

این ویلای کوچک با یک بافت ترکیبی عالی از صافی چوب و شیشه و ناهمواری آجر سنگ هایی که برای کف و دیوار ها و کف بیرونی استفاده شده ، ساخته شده است. قسمت داخلی یک طراحی باز دارد که انتخاب ایده آل و مناسب برای فضای کوچک زندگی است.

طراحی ویلا های چوبی
                                                                          طراحی ویلا های چوبی

ایده ویلای کوچک تونسی

تونس یک منطقه ی محبوب ایتالیایی است و با بعضی از زیبا ترین مناظر طبیعی و ساخت انسان پر شده است . ویلا های اینجا زیبا هستند ، مثل این یکی ، پاسیو ی طویل این، چشم انداز باغ بوته ای نیز یکی از شگفت انگیز ترین ویژگی ها است .

استخر خصوصی ویلای کوچک همانطور که اشاره شد ، ویلا ها معمولا استخر دارند . این ویلا یک کوچکش را دارد . این یک ویژگی عالی است که به بهترین وجه طراحی بیرونی را آشکار کند . این حیاط کوچک یک رویای به حقیقت پیوسته است مخصوصا اگر شما طرفدار پنجره های فرانسوی ، بوقینویله، سایه بان و کف سنگ آهکی های عتیقه هستید.

استخرهای خصوصی در ویلا
                                                                   استخرهای خصوصی در ویلا

طراحی ویلای کوچک مدرن

این ویلای مدرن به بزرگی ویلای های سنتی ایتالیایی نیست با وجود اینکه به همان برازندگی است نوع طراحی جبعه ای مربعی ساختمان یک همخوانی خوب با داخل مدرن و چشم انداز ساده ی حیاط است.

طراحی ویلای کوچک مدرن
                                                                             طراحی ویلای کوچک مدرن

طراحی باغ ویلای کوچک

طراحی باغ این ویلای کوچک به دلیل استفاده از حوضچه جعبه با حصار های شبکه ای، پله های سنگ فرش، دکور مرکزی صندلی سایبان دارپرنده و باغ گل رز دقیقا  برای هر ویلایی مناسب است. .

طراحی باغ ویلای کوچک
                                                                         طراحی باغ ویلای کوچک

کلام آخر

کدام ویلا بیشتر شمارا تحت تأثیر قرار داد؟ آیا قبلا درمورد زندگی در آن خیال پردازی کرده اید؟ حق دارید . اینها معماری های قوی و نفس گیر هستنند. ممکن است قرون وسطایی ،مدرن یا انتزاعی باشند و شما مطمئن هستید که طراحی دیوانه وار ویلایتان را پیدا خواهید کرد. تکنولوژی جدید و در دسترس بودن مواد جدید باعث شده است که ویلا رویایی خود را به یک واقعیت تبدیل کند. من مطمئن هستم که برخی از این طرح های ویلا لوکس به شما ایده هایی داده اند،که بهترین عناصر را از آنها گرفته و چیزی شگفت آور برای ویلا ی خودتان ایجاد کنید. امروز با این معمار هاتان  این گزینه ها را مورد بحث قرار دهید و به زودی یک ویلای ارزشمند خواهید داشت. به آنهایی که بیشتر دوست داشتید را به اشتراک بگذارید. ویلا یک سکونت گاه برازنده است که جدا از ساختمانش که بعنوان ویلا شناخته شده است ساختار کلی اش معمولا شامل یک باغ مجلل میشود. اگر شما میخواهید یک نمای ویلایی یا همچین ساختاری را داشته باشید باید نمونه طراحی بعضی از بهترین ویلا های کوچک را بررسی کنید . از آنجا که ویلا ها برای ثروتمندان و سرآمد ها تعریف شده اند طراحی معماری آن معمولا شامل حیاط ، فواره و استخر میشود .

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

                                                                                                  مهندس فرهمند

                                                                مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

                                      مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *