نمونه قرارداد مدیریت پیمان

قرارداد به روش مدیریت پیمان
قرارداد به روش مدیریت پیمان

قرارداد طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی به روش مدیریت پیمان

این قرارداد فی مابین شرکت سیتاک به آدرس ……………………………، به نمایندگی آقای مهندس …………………… به شماره ملی ………………….. به عنوان طراح و مجری و جناب آقای …………………………  به شماره ملی …………………. به آدرس …………………………………… از سوی دیگربه عنوان کارفرما تنظیم می گردد.

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

برگزاری جلسات با کارفرمایان محترم
برگزاری جلسات با کارفرمایان محترم

موضوع زمان و مبلغ قرارداد

ماده ۱ : موضوع قرارداد:

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در سبک کلاسیک/ایرانی/مدرن

ماده ۲ : مدت قرارداد:

به مدت ….. روز کاری می باشد. از تاریخ تنظیم قرارداد و واریز پیش پرداخت

ماده ۳ : مبلغ قرارداد طراحی و نحوه پرداخت:

مبلغ کل خدمات پکیج طراحی …………….. میلیون ریال می باشد که از سوی کارفرما به طراح پرداخت خواهد شد.

معادل ۵۰ % از رقم قرارداد در هنگام تنظیم قرارداد و الباقی پس از تحویل تصاویر ۳D دریافت خواهد شد.

آدرس پروژه مورد قرارداد:

تهران ………………………………

ماده ۴ : مبلغ قرارداد اجرا و نحوه پرداخت:

قرارداد اجرایی به صورت مدیریت پیمان و معادل ۲۰ % از کل هزینه های اجرایی خواهد بود.

نحوه پرداخت به صورت تنخواه گردانی خواهد بود و مجری اختیار دارد تا در هر مرحله از پرداخت تنخواه درصد مدیریت پیمان را برداشت کرده و الباقی را صرف هزینه های اجرایی کارگاه نماید.

به تفاهم رسیدن در قراردادهای مدیریت پیمان
به تفاهم رسیدن در قراردادهای مدیریت پیمان

تعهدات طراح

ماده ۵ : تعهدات طراح:

۱ – طراح متعهد می گردد بر اساس نظرات و نیازهای کارفرما فضاهای مختلف را در طراحی معماری ترسیم نماید.

۲ – طراح متعهد میگردد نظرات و سلایق کارفرما را در پکیج طراحی در نظر بگیرد و پس از پایان طراحی هر بخش تایید کارفرما را اخذ نماید. بدیهی است تایید کارفرما به منزله بسته شدن طرح نهایی خواهد بود.

۳ – طراح متعهد میگردد بر طبق زمان مورد توافق طبق ماده ۲ قرارداد عمل نماید و کلیه نقشه ها را در زمان مقرر به کارفرما تحویل دهد. بدیهی است تحویل کلیه نقشه ها به کارفرما منوط به تسویه حساب کامل می باشد.

۴ – طراح متعهد میگردد کلیه نقشه ها را بر اساس اصول و ضوابط حاکم بر منطقه طراحی نماید. بدیهی است درخواست های کارفرما که با اصول و ضوابط مغایر باشد پذیرفته نیست.

۵ – مجری متعهد میگردد عملیات اجرایی را طبق طرح مصوب به انجام برساند. مجری امین کارفرما بوده و کلیه خدمات اجرایی را نظارت می کند.

۶ – مجری متعهد میگردد از اکیپ ها و گروه های اجرایی متخصص به صلاحدید خود استفاده نماید.

۷ – مجری متعهد میگردد مدیریت مالی و زمانی پروژه را به انجام برساند و پروژه را در زمان مقرر به کارفرما تحویل دهد.

۸ – مجری موظف است کلیه فاکتورهای اعم از خرید متریال ها و اجرت اکیپ های اجرایی را در بازه های زمانی مشخص تسلیم کارفرما نماید.

۹ – مجری متعهد می گردد کلیه عملیات اجرایی در سطح کیفی مطلوب به انجام برساند. و در زمان اجرا مشاوره های اجرایی به کارفرما دهد و هر زمان که کارفرما صلاح بداند مراتب بازدید از کارگاه را فراهم نماید.

۱۰ – مجری متعهد میگردد کارفرما را در جریان روال امور قرار دهد و حدالمقدور ۱ روز زودتر لیست مایحتاج را به کارفرما تحویل نماید.

تعهدات طراح پروژه
تعهدات طراح پروژه

تعهدات کارفرما

ماده ۶ : تعهدات کارفرما:

۱ – کارفرما متعهد می گردد کلیه نظرات و تغییرات در خواستی را تا ۲ مرحله ادیت به اطلاع طراح برساند. بدیهی است تغییرات بیش از ۲ بار در هر طرح جایز نیست و مشمول هزینه های مازاد بر این قرارداد خواهد بود.

۲ – کارفرما متعهد می گردد با طراح در ارتباط باشد. در صورت تاخیر یا عدم ارتباط کارفرما با طراح عواقب ناشی از تاخیر زمانی قرارداد به عهده کارفرما خواهد بود. این ارتباط در جهت تغییرات احتمالی طرح می باشد.

۳ – کارفرما متعهد می گردد کلیه پرداخت ها را طبق توافقات انجام شده راس زمان مقرر انجام دهد. بدیهی است طراح حق دارد در صورت عدم پرداخت به موقع از سوی کارفرما خدمات جاری این قرارداد را معلق نماید.

۴ – کارفرما حق ندارد در مدت اعتبار این قرارداد موضوع طراحی مشخص شده را به شخص یا شرکت دیگری واگذار نماید. بدیهی است در این صورت کارفرما متعهد به پرداخت کلیه هزینه ها طبق ماده ۳ و ۴ قرارداد به طراح می باشد.

۵ – کارفرما متعهد می گردد تاخیرات احتمالی که منجر به تعویقات زمانی این قرارداد می شود را به اطلاع طراح برساند. در غیر این صورت طراح مسئولیت زمانی تاخیرات را بر عهده نخواهد داشت.

۶ – کارفرما حق هیچگونه دخالتی در روال کار اکیپ های اجرایی را ندارد و در این زمینه تعهد می نماید که فقط با مجری این قرارداد در تماس باشد.

۷ – کارفرما حق ندارد طی این قرارداد هیچ وجهی را به افراد غیر از مجری پرداخت نماید. بدیهی است مجری در قبال پرداخت به افراد ثالث هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

۸ – کارفرما اختیار دارد تا از هر متریالی و با هر درجه کیفی که خود ایشان صلاح بداند استفاده نماید. مجری در این رابطه صرفاً نقش مشاور را خواهد داشت و در زمینه کیفیت متریال های مختلف به کارفرما مشاوره ارائه می نماید.

۹ – کارفرما متعهد میگردد در بازه های زمانی مشخص کلیه فاکتورها و قراردادها با پیمانکاران را بررسی و تایید نماید. بدیهی است تایید کارفرما به منزله بسته شدن فاکتورهای هر بخش می باشد.

۱۰ – کارفرما متعهد میگردد در آغاز پروژه طراحی کلیه نیازها و درخواست ها را کتباً با مجری هماهنگ نماید.

نمونه پروژه ی طراحی شده توسط مجموعه سیتاک
نمونه پروژه ی طراحی شده توسط مجموعه سیتاک

حق فسخ، حل اختلاف و نسخ قرارداد

ماده ۷ : حق فسخ

کارفرما حق دارد در هر زمان که صلاح بداند این قرارداد را فسخ نماید. بدیهی است در اینصورت کارفرما می بایست تمامی حق و حقوق طراح را طبق ماده ۳ این قرارداد تسویه حساب نماید.

ماده ۸ : حل اختلاف:

در صورت بروز هر گونه اختلاف و ابهام در این قرارداد موضوع در ابتدا فی مابین طرفین قابل حل و فصل می باشد. در غیر این صورت مراجع قضایی جهوری اسلامی ایران صالح به رسیدگی خواهند بود.

ماده ۹ : نسخ قرارداد:

این قرارداد در ۴ صفحه و ۹ ماده و  ۲ نسخه تنظیم گردیده که هر کدام حکم واحد را دارند و طرفین لازم به اجرای کامل مفاد آن خواهند بود.

 

امضاء طراح                                                                    امضاء کارفرما

امضاء پایانی قرارداد
امضاء پایانی قرارداد

مهندس فرهمند

مشاور و همراه در امور اجرایی از طراحی تا اجرا و تحویل پروژه

مشاوره و هماهنگی بازدید:  ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

امیدوارم که این مقاله هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و به کمکش تونسته باشید جواب سوالتون رو پیدا کنید. در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنیددر ضمن برای حمایت از ما این مطلب رو لایک کنید و امتیاز بدید.

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *