اقداماتی که لازم است قبل از تماس با تکنسین چیلر انجام دهید

اقداماتی که لازم است قبل از تماس با تکنسین چیلر انجام دهید

اقداماتی که لازم است قبل از تماس با تکنسین چیلر انجام دهید

همانطور که می دانید چیلرها از جمله سیستم های مهم سرمایشی محسوب می شوند. اگر متراژ مفید در ساختمان شما زیاد است یا خواهان تهویه مطبوع واقعی در محیط هستید حتماً با چیلرها آشنایی دارید. چیلر ها دستگاه هایی هستند که بوسیله سیکل تبرید هوای مطبوع را به دمای مورد نظر شما می رسانند. حتماً تا به حال با خرابی یا از کار ایستادن چیلر ها مواجه شده اید. سیتاک امروز قصد دارد تا در مورد خرابی های احتمالی چیلرها و اقداماتی که شما می بایست قبل از تماس با کارشناسان فنی انجام دهید، صحبت کند. با سیتاک همراه باشید.

چیلر
چیلر

مسیر چرخش آب را کنترل نمایید:

شاید اولین و شایع ترین دلیل خرابی موقتی در چیلر شما بحث های مربوط به گردش آب باشد. چیلرها عموماً بوسیله پمپ های آب، میزان و فشار آب در گردش را تامین می کنند. ممکن است پمپ آب در موتورخانه شما خاموش شده باشد. ممکن است سوخته و از کار افتاده باشد. نبود پمپ در سیستم چیلر و همچنین عدم گردش آب مناسب باعث از کار افتادن چیلر می شود. بنابراین قبل از تماس با کارشناسان فنی ابتدا پمپ آب را چک کنید. ساختمان هایی که از چیلر استفاده می کنند حتماً یک فرد تاسیساتی که به امور ابتدایی تاسیسات آشناست را در کنار خود دارند. این چک کردن ها و اقدامات را نیز می توانید از نیروی تاسیساتی خود بخواهید که انجام دهد.

چیلر
چیلر

همه ی افراد غیر متخصص در بحث تاسیسات سرمایش صنعتی و چیلر خانگی در ابتدا سعی می کنند تا از طریق نیروهای تاسیساتی خود اقدام به رفع عیب سیستم چیلر نمایند. سیتاک اینکار را توصیه نمی کند. بهتر است اگر هیچ اطلاعاتی در مورد چیلرها و نحوه ی کار آنها ندارید با متخصصان فنی تاسیسات (چیلر کار) صحبت کنید. شما با پرداخت یک هزینه ساده ایاب و ذهاب می توانید ایرادات چیلر را شناسایی و برای رفع آنها اقدام نمایید. شرکت سیتاک علاوه بر مشاوره های فروش، خدمات تعمیر و نگهداری چیلرها را نیز انجام می دهد. در صورت مشاهده هرگونه افت راندمان در فصل های گرم سال کافی است با سیتاک تماس بگیرید.

چیلر
چیلر

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی ویلا

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون مغازه

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :