خصوصیات شرکت های مشاوره ای در زمینه چیلر

خصوصیات شرکت های مشاوره ای در زمینه چیلر

خصوصیات شرکت های مشاوره ای در زمینه چیلر

همانطور که می دانید چیلر یک دستگاه برودتی است که مصارف صنعتی و خانگی دارد. چیلر در دسته تاسیسات برودتی و سیستم های تهویه مطبوع بررسی می شود. اگر به چیلر یا مینی چیلر نیاز دارید می بایست بدانید که از کدام برندها خرید کنید و چه نوع خدماتی را از شرکت های فروشنده انتظار داشته باشید. امروز سیتاک در مورد خصوصیات مشاوران تاسیسات و شرکت های مشاوره ای با شما صحبت می کند. با سیتاک همراه باشید.

مشاوره رایگان و با حوصله:

می توان بارز ترین خصیصه یک شرکت را ارائه مشاوره رایگان دانست. مشاوره کلید موفقیت است زیرا حق انتخاب را برای شما محفوظ می دارد و فقط به سوالات احتمالی شما پاسخ می دهد و توضیحات ضروری در مورد چیلر را ارائه می کند. یکی دیگر از خصوصیات مشاور خوب در این حوزه ارائه مشاوره با صبر و حوصله است. فقط در این صورت است که شما جواب تمام سوالات خود را در مورد چیلر می گیرید و با ذهنی باز اقدام به تصمیم گیری می کنید. سیتاک مشاور شما در زمینه تمام تجهیزات سیستم های برودتی است و تا حصول نتیجه مطلوب در کنار شماست. انتخاب با شماست ولی مشاوره از وضایف شرکت های تاسیساتی است.

چیلر
چیلر

برند مناسب را پیشنهاد دهد:

پس از مشخص شدن شرایط پروژه ی شما وظیفه بعدیه یک شرکت مشاوره ی تاسیساتی آغاز می شود. این شرکت ها با توجه به نیاز پروژه ی شما و با توجه به در نظر گرفتن شرایط تحویل و قیمت چیلر می بایست برترین برند را معرفی نمایند. این وظیفه برای شرکت های مشاوره ای تعهد آور است. شما با عقد قرارداد مشاوره در زمینه چیلر و سیستم های برودتی می توانید مسئولیت معرفی برند را از مشاور بخواهید. شرکت سیتاک پس از اینکه نیاز شما را تشخیص داد شرکت اجرایی مناسب را به شما معرفی می کند تا هم در زمان شما صرفه جویی کرده باشد و هم در هزینه های شما. ضمن اینکه تمام شرکت هایی که برای نصب و راه اندازی معرفی می شوند دارای رزومه بسیار قوی هستند.

خدمات پس از فروش را در نظر بگیرد:

یک شرکت مشاوره ای در زمینه چیلر و تاسیسات برودتی حتماً می بایست در مورد عمر دستگاه های چیلر و مینی چیلر و … و همچنین نحوه ی اقدامات شرکت فروشنده در زمینه خدمات پس از فروش به شما مشاوره دهد. خدمات پس از فروش یکی از عوامل بسیار مهم در انتخاب شماست. اگر شرکت های بدون صلاحیت را صرف اینکه قیمت پایین تری دارند و چیلر را ارزان تر عرضه می کنند، انتخاب کنید در هنگام خرابی احتمالی دستگاه ها بویژه چیلر با مشکل روبرو می شوید. بنابراین یکی از وظایف مهم شرکت های مشاوره ای در این زمینه دادن اطلاعات در زمینه خدمات پس از فروش و شرایط گارانتی چیلر است. در دیگر تجهیزات برودتی نیز شیوه و روش همین است. سیتاک این مشاوره را به صورت رایگان در اختیار شما خواهد گذاشت.

چیلر
چیلر

شرکت سیتاک مشاور شما در زمینه سیستم های تهویه مطبوع و تجهیزات برودتی است.

دیگر خدمات سیتاک

اخذ جواز ساخت

طراحی نما

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی ویلا

بازسازی ساختمان

خانه هوشمند

دکوراسیون مغازه

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

برای اطلاع از آخرین اخبار و متدهای روز دنیا به جمع طراحان سیتاک بپیوندید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۰۵

مقاله های مرتبط :