کابینت آشپزخانه

طراحی، نصب و تعویض انواع کابینت های آشپزخانه در سبک های مدرن و کلاسیک

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه یکی از متریال های اصلی هر آپارتمانی است که به مرور زمان دچار فرسودگی می شود. البته گاهی اوقات ممکن است شما از طرح و رنگ کابینت آشپزخانه آپارتمان خود خسته شوید و بخواهید آنها را تعویض کنید. در این صورت به اطلاعات کاملی در مورد کابینت آشپزخانه نیاز خواهید داشت. یادتان باشد چه بخواهید کل منزل خود را بازسازی کنید و چه بخواهید فقط کابینت آشپزخانه را تعویض کنید می بایست نکاتی را در مورد کیفیت و قیمت انواع کابینت داشته باشید.

این امر به شما کمک می کند تا بتوانید افراد و گروه های ماهر و خوش قول را برای ساخت کابینت آشپزخانه خود استخدام نمایید. سیتاک امروز هر آنچه را که لازم است در انتخاب کابینت آشپزخانه خود بدانید را در اختیارتان قرار می دهد. شما می توانید در هر لحظه از ساعات کاری با کارشناسان سیتاک تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

در بازسازی ساختمان همیشه یکی فضاهای اصلی آشپزخانه ها هستند. این مکان در اختیار و سلطه ی کامل بانوی منزل قرار دارد. بنابراین در هنگام تعویض کابینت آشپزخانه یا تعویض کاشی و سرامیک نظر بانوی خانه شرط است. خانم ها با ظرافت و دقت هر چه تمام تر طرحی را بر اساس مشاوران سیتاک انتخاب می کنند که پس از اجرا بتوانند در آن با لذت به امور منزل بپردازند.

انتخاب سبک کابینت آشپزخانه:

سیتاک تلاش می کند که سلیقه تمام افراد منزل را در طراحی آشپزخانه در نظر بگیرد. طراحان شرکت سیتاک با تعهدی که نسبت به طرح منزل شما در هنگام بازسازی ساختمان دارند همه ی جزئیات را در نظر گرفته و بر اساس نیازهای شما بخش طراحی دکوراسیون داخلی را انجام می دهند.
بنابراین به کارشناسان سیتاک اعتماد کنید زیرا یکی از مهمترین مولفه های آشپزخانه ای زیبا در نظر گرفتن هماهنگی بین تمام عناصر است. این امر وظیفه ماست. سیتاک بر اساس کیفیت متریال ها و هزینه تمام شده هر یک از آنها برایتان پیشنهاد های جالبی دارد.
قبل از هر چیز چند تصویر مختلف را در سبک های مختلف دکوراسیون داخلی ببینید. هر کدام از این سبک ها و آشپزخانه ها که بیشتر توانست نظر شما را به خود جلب کند، احتمالاً برای سبک طراحی کابینت آشپزخانه شما در نظر گرفته خواهد شد.

در ادامه به توضیح سبک های مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی می پردازیم زیرا آشپزخانه منزل شما نیز می بایست از سبکی که برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده می کنید تبعیت کند. در غیر این صورت آپارتمان شما هماهنگی بصری خود را از دست خواهد داد. اگر آشپزخانه مدرن را می پسندید می بایست دکور داخلی منزل را نیز مدرن کنید. این بحث یکی از ضوابط عمومی در طراحی آپارتمان است.

۱) سبک کلاسیک

سبک کلاسیک در طراحی ساختمان یکی از سبک های پر طرفدار است. شاید شما نیز به این سبک علاقه مند باشید. سبکی که پُر از جزئیات و ریزه کاری های چشم نواز است. افراد دقیق و نکته سنج عموماً این سبک را برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود می پسندند. اگر بخواهیم از بُعد ساخت و اجرای کابینت های کلاسیک نگاه کنیم، این سبک بسیار سنگین و پُر کار است. دیتیل های اجرایی که تماماً می بایست ساخته شوند و برای درآوردن هر کدام از جزئیات نیاز به کار دقیق و زمان گذاشتن است.

در ساخت کابینت کلاسیک معمولاً طراحی زمانبر و هزینه های اجرا تا حدودی بالاتر است. دلیل افزایش زمان طراحی، رسیدن به سلیقه ی شما در دکور داخلی و منطبق کردن سلایق شما با ضوابط دکوراسیون داخلی است. بنابراین پیشنهاد می دهیم اگر انتخاب شما کابینت آشپزخانه کلاسیک است پای افزایش زمان اجرا و افزایش هزینه بمانید. کابینت های کلاسیک ارزش هزینه کردن را دارند. این به شرطی است که انتخاب نهایی شما کابینت های کلاسیک باشد.

یادتان باشد سبک دکوراسیون داخلی شما می بایست بر اساس نوع و تم منزل شما انتخاب شده باشد. ممکن است بخواهید از سبک مدرن استفاده کنید ولی در این صورت نمیتوانید کابینت های کلاسیک را برای آشپزخانه انتخاب و اجرا نمایید. رنگ بندی و وزن طراحی نیز مهم است. شما از هر طیف رنگی که بخواهید می توانید استفاده نمایید ولی پیشنهاد می کنیم با مشاوران طراحی سیتاک مشورت نمایید تا بهترین طیف رنگ را برای بازسازی ساختمان شما انتخاب کنند.

طراحان وظیفه دارند تا همه ی عناصر و جزئیات منزل شما را با یکدیگر هماهنگ نمایند. برای رسیدن به آشپزخانه ای بی نظیر بهتر است ابتدا تمام خواسته های خود را مطرح کنید تا بتوان از تجربیات و علم طراحان برجسته سیتاک بهترین استفاده را ببرید.

۲) سبک مدرن

انعطاف پذیر بودن شما باعث می شود تا طراحان با خیال راحت تری ایده های خلاقانه و مدرن خود را عملی کنند. در نهایت طرحی که برای بازسازی ساختمان یا کابینت آشپزخانه شما آماده می شود می بایست طبق نظرات و سلایق شما باشد. در سبک مدرن استفاده از متریال های بروزتری پیشنهاد می گردد. در این سبک نوع رنگ بندی و کشو بندی برای کابینت ها در اختیار شما و طراح منزلتان است. دست شما در انتخاب دکور آشپزخانه و منزل باز است.

یادتان باشد سبکی برای آشپزخانه خود انتخاب خواهید کرد همان سبکی باشد که قصد دارید در تمام منزل خود اجرایی کنید. سبک مدرن بسیار زیبا و هیجان انگیز است. جایی شما میتوانید نیازهای خود را در هر نقطه از منزل خود خلق نمایید. ترکیب نور و رنگ در این سبک معجزه می کند و به جذب سلیقه های موافق در اطرافیانتان بسیار کمک می کند.

۳) سبک ترکیبی

کابینت آشپزخانه منزل شما بسیار مهم است زیرا بیش از نیمی از جلوه و زیبایی آپارتمانتان در گرو زیبا شدن آشپزخانه منزلتان است. در حال حاضر سبک کلاسیک و مدرن هر کدام دارای طرفداران خاص خود هستند. ولی سیتاک سبکی را به شما پیشنهاد می دهد تا بتوانید از جاذبه های هر ۲ سبک کلاسیک و مدرن استفاده نمایید.

اگر می خواهید هم جزئیات و دیتیل های سبک کلاسیک را در آشپزخانه خود داشته باشید و هم از زیبایی ها و نبوغ در سبک مدرن بهره ببرید می توانید سبک ترکیبی را تجربه نمایید. در سبک ترکیبی کابینت های آشپزخانه شما نه مدرن طراحی می شود نه کلاسیک. بلکه زوایای ساخت و هندسه کاملا مدرن در نظر گرفته می شود و این طراحی با متریال های هر دو سبک اجرا می شوند. 

این سبک می تواند زیبایی بی نظیری را با خود به همراه داشته باشد زیرا هر ۲ سبک مرسوم در کابینت سازی را در کنار هم دارا است. کابینت هایی که می توانند اشکال مختلفی داشته باشند و تمام ریزه کاری های کابینت های کلاسیک هم در آنها به دقت اجرا شود. اگر از طرفداران سبک ترکیبی باشید می توانید دکوراسیون داخلی آپارتمان خود را هم مدرن و هم کلاسیک در نظر بگیرید و در انتخاب سبک محدودیتی نخواهید داشت.

در سبکی مانند سبک ترکیبی، نورپردازی بدون محدودیت خواهد بود. شما می توانید هم از نورهای موضعی استفاده کنید هم از نورهای نقطه ای یا حتی از نورهای خطی. این انتخاب شما و نظر طراح و دکوراتور شماست که کدام نور برای جلوه گری بیشتر مناسب است. با سیتاک مشورت نمایید.

خدمات سیتاک در بخش کابینت آشپزخانه

همانطور که گفته شد اگر قصد شما بازسازی ساختمان است و میخواهید آپارتمان خود را بازسازی نمایید بحث کابینت آشپزخانه به راحتی و مانند سایر بخش های مختلف انجام خواهد شد. ولی اگر فقط میخواهید کابینت های آشپزخانه را تعویض نمایید خدمات سیتاک در این بخش را مطالعه نمایید تا بتوانیم کار را آغاز نماییم. شرکت سیتاک طراح و مبتکر انواع کابینت های آشپزخانه منطبق بر نیازهای شما است و برترین طرح های روز دنیا را به شما ارائه خواهد کرد.

۱) بازدید و مشاوره رایگان حضوری

اگر تصمیم خود را برای تعویض کابینت آشپزخانه گرفته اید با سیتاک تماس بگیرید. کارشناسان سیتاک در اولین فرصت قرار ملاقاتی را تنظیم می کنند تا پس از بازدید از منزل شما بتوانند ایده های خلاقانه را با شما در میان بگذارند. این بخش از کار بیشتر به کمک شما وابسته است. دقیقاً صحبت از زمانی است که شما می بایست نیازها و خواسته های خود را در ساخت کابینت آشپزخانه با سیتاک در میان بگذارید. طراحان سیتاک آماده هستند تا طبق نظرات شما و البته ایده های خلاقانه کابینت آشپزخانه شما را مدل سازی کنند.

۲) طراحی تصاویر ۳ بعدی

پس از برداشت دقیق اندازه ها نوبت به طراحی می رسد. در ابتدای طراحی نیازهای شما مدل سازی می شود. این امر به این معنی است که طبق اندازه های دقیق پروژه شما که در مرحله قبلی کاملاً برداشت شده است مدلسازی آشپزخانه آغاز می شود. ابتدا با نرم افزارهای طراحی آشپزخانه جدید شما طراحی و سپس تبدیل به تصاویر ۳ بُعدی می شود.

در این بخش شما می توانید ادیت ها و تغییرات اولیه را انجام دهید تا آشپزخانه ای که ایده آل شماست طراحی و آماده اجرا شود. یادتان باشد در تمامی مراحل می بایست بدون تعارف سلایق خود را با کارشناسان و طراحان سیتاک در میان بگذارید. زیباتر شدن پروژه شما دقیقاً به همین عامل بستگی دارد.

۳) ساخت کابینت آشپزخانه

پس از برداشت دقیق اندازه ها نوبت به طراحی می رسد. در ابتدای طراحی نیازهای شما مدل سازی می شود. این امر به این معنی است که طبق اندازه های دقیق پروژه شما که در مرحله قبلی کاملاً برداشت شده است مدلسازی آشپزخانه آغاز می شود. ابتدا با نرم افزارهای طراحی آشپزخانه جدید شما طراحی و سپس تبدیل به تصاویر ۳ بُعدی می شود.

در این بخش شما می توانید ادیت ها و تغییرات اولیه را انجام دهید تا آشپزخانه ای که ایده آل شماست طراحی و آماده اجرا شود. یادتان باشد در تمامی مراحل می بایست بدون تعارف سلایق خود را با کارشناسان و طراحان سیتاک در میان بگذارید. زیباتر شدن پروژه شما دقیقاً به همین عامل بستگی دارد.

۴) نصب و اجرای کابینت آشپزخانه

پس از اینکه تمام این مراحل انجام شد نوبت به نصب و اجرای کابینت آشپزخانه شما می رسد. در این مرحله کابینت ها و ورق های برش خورده در منزل شما به یکدیگر متصل شده و طبق طراحی انجام شده و اندازه های مشخص شده دقیقاً سرجای خود نصب می شوند.

فرقی نمی کند که کابینت آشپزخانه مدرن را انتخاب کرده اید یا کابینت ممبران، تمام این مراحل برای کلیه سبک ها انجام می شود. معمولاً پروسه نصب کابینت ها ۱ الی ۲ روز به طول می انجامد. در این ۲ روز نصابان کابینت سیتاک با دقت فراوان تلاش می کنند که دقیقاً طبق خواسته ی شما کابینت ها را نصب کنند. دقیقاً همان چیزی که در طراحی کابینت مشخص کرده بودیم.

۵) اجرای صفحه روی کابینت

این مرحله نیز در همان بخش اجرای کابینت ها انجام می شود. ممکن است شما بخواهید از صفحاتی هم جنس کابینت هایی که انتخاب کرده اید برای رویه کابینت یا همان صفحه پیشخوان استفاده نمایید. این امر ممکن است. ولی سیتاک بسته به بودجه ی شما پیشنهاد های دیگری هم دارد. یکی از این پیشنهادات استفاد ه از صفحات کورین می باشد.

صفحات کورین از جنس فشرده ۵ سانتی متری MDF ساخته می شوند که دارای مقاومت بسیاری هستند. کورین ها به همین سادگی خراب نمی شوند و حتی با استفاده هر روزه از آنها خط و خش برنمیدارند. این انتخاب بستگی به سطح بودجه شما برای بازسازی آشپزخانه هم دارد. صفحات کورین در عرض ۶۰ سانتی متر تولید می شوند و هزینه های بالایی دارند. شما برای خرید هر یک متر کورین می بایست چیزی بالغ بر ۵۰۰ الی ۸۵۰ هزار تومان هزینه نمایید.

۶) نصب و تست یراق آلات

این بخش هم یکی از قسمت های اجرای کابینت آشپزخانه است. نصب یراق آلات به خودی خود مشکلی ندارد و چندان سخت به نظر نمیرسد. ولی مهمترین مسئله در انتخاب یراق آلات کابینت نوع جنس آنها می باشد. پیشنهاد می دهیم از یراق آلاتی با کیفیت بالا استفاده نمایید. تقریباً تمام کیفیت کابینت های آشپزخانه پس از انتخاب نوع بدنه ی کابینت انتخاب نوع و جنس یراق آلات است.

این به این معنی است که اگر برای کابینت های آشپزخانه منزل خود از چند کارگاه محلی استعلام قیمت گرفتید و این هزینه ها خیلی با هم اختلاف داشت، نشان دهنده نوع جنس یراق آلات می باشد. کابینت های ارزان از یراق آلات و بدنه ی ارزانتری هم ساخته می شوند. نصاب کابینت سیتاک پس از نصب کامل یراق آلات را هم تنظیم (ریگلاژ) می نماید تا در استفاده از آشپزخانه جدید دچار مشکل نشوید.

مشاوره در خرید

سیتاک یکی از شرکت های برند است که طراحی دکوراسیون داخلی و اجرای فضاهای مختلف را در تخصص خود دارد. بنابراین در هر بخشی از خدمات طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود می توانید از سیتاک مشاوره بگیرید. برای کابینت آشپزخانه مشاوره صحیح یکی از الزامات است. شما تا نتوانید اطلاعات صحیح و مطلوبی از کابینت ها و نوع کیفی اجناس و متریال های مختلف بدست بیاورید، نمی توانید انتخاب صحیحی هم داشته باشید.

بنابراین پیشنهاد می دهیم با شرکت های طراحی دکور داخلی مشورت نمایید و آخرین قیمت ها را از سیتاک بگیرید. سیتاک در اجرای بی عیب و نقص منزل شما مدعی است و تمام توان و تجربه خود را صرف بالابردن سطح کیفی پروژه شما می نماید.
سیتاک در بخش مشاوره اطلاعات صحیحی نسبت به اجناس محتلف در بازار چوب و همینطور میزان دقیق هزینه های مترتب در تعویض کابینت آشپزخانه به شما ارائه می کند. شما می توانید نمونه کارها و پروژه های انجام شده را با هزینه هایی که اعلام می شود مقایسه نمایید و از همکارانی که در سطح کیفی سیتاک کار می کنند نیز قیمت ها را سوال نمایید.

 مشاوره و هماهنگی بازدید: ۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸

نمونه کارها
روال اجرای پروژه
مراحل اجرای کابینت
بازدید و مشاوره اولیه رایگان
برداشت اندازه ها و طراحی ۲ بعدی
طراحی ۳ بعدی و دریافت سلایق کارفرما
برآورد هزینه های اجرایی کامل
اجرای پروژه طبق زمانبندی دقیق
تحویل پروژه
کابینت آشپزخانه ترکیبی
کابینت مدرن آشپزخانه
کابینت آشپزخانه کلاسیک
خدمات سیتاک
طراحی ویلا

طراحی کامل نقشه های ویلا با بیش از ۱۰۰ پروژه طراحی شده در کشور

صنایع چوب سیتاک

طراحی و اجرای کلیه خدمات دکوراتیو چوبی اعم از کابینت آشپزخانه و ساخت مصنوعات چوبی

طراحی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منزل خود را با شیوه ها و طرح های خلاقانه انجام دهید.

مشاوره در طراحی و ساخت

سیتاک در کنار شماست و در بخش طراحی تا آخرین روز اجرا مشاور شما خواهد بود.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان های اداری و مسکونی در سبک های کلاسیک و مدرن تخصص سیتاک است.

دکوراسیون مغازه

ارائه جدیدترین طرح ها برای دکوراسیون مغازه شما بر اساس نوع محصولات و طیف مخاطبان شما در جهت افزایش فروش

مقالات
انتخاب کابینت آشپزخانه
کابینت آشپزخانه
مهمترین نکات در انتخاب کابینت آشپزخانه
مهمترین نکات در انتخاب کابینت آشپزخانه اگر می خواهید کابینت آشپزخانه منزل خود را بازسازی نمایید مطالعه این مطلب برای شما مفید است. همانطور که می دانید کابینت آشپزخانه دارای
ادامه »
راه های ارتباطی

۰۲۱-۸۶۰۸۵۶۷۲

۰۹۱۲۶۷۵۲۲۷۹

info@sitakdesign.com

آدرس

تهران، ونک، گاندی شمالی، پلاک ۴، واحد ۳

شنبه تا پنج شنبه

از ساعت ۹ تا ۲۰

۰۹۱۹۸۲۰۶۲۹۸ - ۰۹۱۲۶۷۵۲۲۷۹